Dunja Ilić

Duh_iz_lampe

Aktivan član
Poruka
1.014
Zanimljiva je...i volim sto sama sebi pise tekstove...ej tko se na vasoj srpskoj estradi moze s time pohvalit osim velicine...ali u Grandu jel sebi tamo neko ikada napisao pjesmu...nisam cuo

Ali trebala bih popraviti pjevanje...znaci curo plati si sat pjevanja...ali ne jedan put vec 1000 puta jer kad sam cuo kako pjeva Trazio si sve uzivo...zamalo da se nisam pokrio s necim...

Inace prije par nedjelja u jednoj emisiji je trebala otpjevati pjesmu od Nine Badric Moja Ljubav...spasila je ona Jovana Nikolic inace bih se osramotila samo tako...

gost 167296

Iskusan
Poruka
5.961
Tekstovi mracni,ko to voli ok su,ali nista posebno. Spotovi fenomenalni,skupoceni jedni od najskupljih na nasoj estradi,naravno da ih nije ona radila vec Aleksandar Kerekes Keki, glas ocajan,dno dna sto je neko vec rekao,zapravo ne znam dal se to moze nazvati glasom,hmm mozda bolje reci krestanje. Sve u svemu,puno novca ulozeno u spotove da bi se zakamufliro koliko toliko njen usheparajuci glas,i odvukla paznja na vizuelnu projekciju. Jedna mlada,veoma umisljena devojka sa pogresnim shvatanjima,koju su roditelji do kraja upropastili onog trenutka kad su joj platili da se gola skida u spotovima.

Postujem je,ali me nikako ne odusevljava,totalni NEtalenat!

kreki samuraja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.029
Ne zna sta ce s parama, pa glumi ludilo.

Imala sam priliku da procitam par pasusa iz one njene objavljene knjige i gle cuda, Dunja uopste ne zna da pise, ali se zato ic ne libi da opisuje eksplicitne erotske scene u stilu Simonide novinarke i Anabele Basalo, a morbidni motivi na koje toliko puca su vise tragicni, dapace, zbog svoje neverovatnosti vise komitragicni.

Duh_iz_lampe

Aktivan član
Poruka
1.014

Jer ja,jer ja,jer ja,
jer domino dama sam
...

=)

Svidja mi se singl...ona balada...Nekad ljubav nije dovoljna

Mada svidjaju mi se skoro sve osim Domino dama, Seks smrt pare, Luksuzni apartman, Misterija...ok dosta mi se ne svidjaju...ali ima dosta koje mi se dopadaju...

I nazalost moram najaviti za one koje je nepodnose da ce objaviti novi album a krajem oktobra i novi singl...pa uzivajte uz "umetnicu":zper:

Duh_iz_lampe

Aktivan član
Poruka
1.014
Ipak,kad bolje razmislim,mozda ja jos uvek nisam dovoljno inteligentna da bih mogla da uvidim njenu velicinu,znacaj i ulogu na estradi :mrgreen:

Mozda ne vidis...ali ja cijenim to da ona pise sama svoje tekstove...a i muziku za pjesmu "Nekad ljubav nije dovoljna" je sama skockala...i moras priznati da rijetko tko iz "Turbofolkleraske-lige" to zna...

Isto tako i ja mogu te pitati za Stefani Germanottu....njena glazba se ne razlikuje od Turbofolka! Kod nas u Hrvatskoj to je isto kao i Ceca i Seka i ostalo...

StefaniGermanotta

Zainteresovan član
Poruka
240
Mozda ne vidis...ali ja cijenim to da ona pise sama svoje tekstove...a i muziku za pjesmu "Nekad ljubav nije dovoljna" je sama skockala...i moras priznati da rijetko tko iz "Turbofolkleraske-lige" to zna...

Isto tako i ja mogu te pitati za Stefani Germanottu....njena glazba se ne razlikuje od Turbofolka! Kod nas u Hrvatskoj to je isto kao i Ceca i Seka i ostalo...

Pa dobro,lepo je to,nek pise ona samo,nemam ja nista protiv stv....Ali,realno,devojka nije nista spektakularno....jos jedna u moru pevacica koje se preko noci proslave:roll:
Ne bih ja ni znala za nju,nego bila gosca u nekoj emisiji pa mi zapala za oko jer nije normalno sedela vec bukvalno lezala na nekom trosedu,bas nepristojno...a i nema neki vokabular...

Molim da se Gaga ne poredi sa Cecom,Sekom i njima slicnim...:cool:

justEKV

Poznat
Poruka
7.643
mogu da se pofalim da njen lik nosim i na noktima, njenu sliku zalepljenu preko krsta na bibliji, a i u novčaniku
evo, i na pozadini krstarice mi je. sredila sam sa adminom da mi napravi takvu, vama je žuta, meni je dunja.
ako je neko dirne, ja ga ubijem :evil: :azdaja:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.