Dulić želi da bude Starešina Saveza izviđača

al bundy

Legenda
Poruka
64.032
Ministarska pohlepa ministra Olivera nema kraja

Dulić želi da bude Starešina Saveza izviđača

Sudbina Saveza izviđača Srbije, udruženja za koje bi zdrav razum tvrdio da nikako ne može da bude predmetom političke borbe za funkcije – ovih je dana postala centralni problem Demokratske stranke, rešene da pod svoje partijsko krilo preuzme i ovaj skautski pokret. Nakon što su izviđači morali da promene Statut i ponovo se registruju po novom Zakonu o nevladinim organizacijama, najavljen je izbor novog rukovodstva. I priča o pohlepi za funkcijama može da počne…
OLIVER, DETLIĆ SA ČINOM VODNIKA: Dr Oliver Dulić je rođen 21. januara 1975. u Beogradu. Član izviđačke organizacije od 1985. godine, u radnoj jedinici - jato poletaraca ,,Detlić” pri Odredu izviđača ,,Matko Vuković” u Subotici. :hahaha:
Učesnik izleta, bivaka, taborovanja, takmičenja i dobrovoljnih radnih akcija. Završio Školu za vodnike. Član prvog Omladinskog kluba izviđača ,,Tibor Sekelj” u okviru Odreda. Nakon odlaska na studije u Beograd, i pored mnogobrojnih obaveza, podržava rad Saveza, a nakon gašenja Odreda izviđača ,,Matko Vuković” postaje član Kluba brđana Odreda izviđača ,,Spartak” u Subotici.



http://www.e-novine.com/srbija/srbija-tema/46643-Duli-eli-bude-Stareina-Saveza-izviaa.html
:mrgreen:
Garant i ovi nesrećni izvidjači imaju nešto preostale imovine, vrlo verovatno neki poslovni prostor u gradovima i odmarališta ili domove na atraktivnim turističkim lokacijama , čim su DS i halavi ortoped rešili i na to da stave svoje dugoprste šape .
:think:
 
Ministarska pohlepa ministra Olivera nema kraja

Dulić želi da bude Starešina Saveza izviđača

Sudbina Saveza izviđača Srbije, udruženja za koje bi zdrav razum tvrdio da nikako ne može da bude predmetom političke borbe za funkcije – ovih je dana postala centralni problem Demokratske stranke, rešene da pod svoje partijsko krilo preuzme i ovaj skautski pokret. Nakon što su izviđači morali da promene Statut i ponovo se registruju po novom Zakonu o nevladinim organizacijama, najavljen je izbor novog rukovodstva. I priča o pohlepi za funkcijama može da počne…
OLIVER, DETLIĆ SA ČINOM VODNIKA: Dr Oliver Dulić je rođen 21. januara 1975. u Beogradu. Član izviđačke organizacije od 1985. godine, u radnoj jedinici - jato poletaraca ,,Detlić” pri Odredu izviđača ,,Matko Vuković” u Subotici. :hahaha:
Učesnik izleta, bivaka, taborovanja, takmičenja i dobrovoljnih radnih akcija. Završio Školu za vodnike. Član prvog Omladinskog kluba izviđača ,,Tibor Sekelj” u okviru Odreda. Nakon odlaska na studije u Beograd, i pored mnogobrojnih obaveza, podržava rad Saveza, a nakon gašenja Odreda izviđača ,,Matko Vuković” postaje član Kluba brđana Odreda izviđača ,,Spartak” u Subotici.



http://www.e-novine.com/srbija/srbija-tema/46643-Duli-eli-bude-Stareina-Saveza-izviaa.html
:mrgreen:
Garant i ovi nesrećni izvidjači imaju nešto preostale imovine, vrlo verovatno neki poslovni prostor u gradovima i odmarališta ili domove na atraktivnim turističkim lokacijama , čim su DS i halavi ortoped rešili i na to da stave svoje dugoprste šape .
:think:

Napisao si ortoped, a sigurno si mislio univerzalac :mrgreen:
 

Back
Top