bjdarko
Aktivan član
- Poruka
- 1.194
E pa baš skromno! Sića! A što bar tender ne raspisaste? Pazite konstataciju Koalicija za nadzor javnih finansija:
"Koalicija u saopštenju poziva ministra Olivera Dulića da objasni zašto je za uslugu čija je tržišna vrednost, prema njihovim navodima, 1.000 evra, odobrio plaćanje 25 puta većeg iznosa.!
Samo napred!
Pozz!
"Koalicija u saopštenju poziva ministra Olivera Dulića da objasni zašto je za uslugu čija je tržišna vrednost, prema njihovim navodima, 1.000 evra, odobrio plaćanje 25 puta većeg iznosa.!
Samo napred!
Pozz!
Poslednja izmena:


ako neko misli da treba da da neka daje njegov problem