Dulić: "Gorenje" će skladištiti elektronski otpad u Valjevu

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
27.854
27. april 2011. 16:19 ( Izvor: Beta )
Ministar za zaštitu životne sredine, rudarstvo i prostorno planiranje Srbije Oliver Dulić izjavio je da će slovenačka kompanija "Gorenje" graditi skladište električnog i elektronskog otpada u Valjevu. Dulić je tokom posete Valjevu rekao da je "Gorenje" zastalo u pripremi izgradnje skladišta zbog ekonomske krize koja je pogodila i tu kompaniju. "Gorenje" je najveći proizvođač bele tehnike u regionu, pa je gotovo nezamislivo da ne gradi to skladište u Valjevu, prvenstveno za svoje potrebe, rekao je Dulić, navodeći da je potrebno da se u Srbiji izgradi nekoliko skladišta za električni i elektronski otpad.


Словенци се већ прерачунавају, исплати ли им се да скупљају електрични и електронски отпад из Аустрије,Немачке, Италије, Швајцарске и наравно њихов (Словеначки) и складиште га у Ваљеву.
 
oliver-dulic.png


Recikliraj.
 
Vidi ti praktičnih Slovenaca,
Bog te.....
Kupe otpad,ugrade se,prodaju......!?
A,kažu da je to srpski specijalitet.
Janezi,Janezi !
Opet ste najpametniji.
Ni od čega pravite pare !
Srbi,tražite cave....za treću ruku.

to su videli od Italijana,Zabari su bili glavni skupljaci u Evropi.Postavlja se pitanje zasto bas u Srbiji,jer vecina el.materijala se reciklira?Slovenija je clanica EU i tamo se rigorozne mere zastite covekove okoline.Kakeci su namerili da skladiste smece u Sbiji, verovatno sa minimumom propisa kakve zahteva EU za svoje clanice na teritoriji unije.Jos jedna dokaz zasto predstavnike ove smrdljive funjarske "demokratske"vlasti treba nahraniti otrovom za pacove
 
Poslednja izmena:
Sta li pricate pa zar ne vidite sta planira evropska unija sa nama. Oni planiraju da postanemo evropski OTPAD!! Zar ste toliko slepi , i nikom nista.

Pa to je prastari plan ...čak su nam namenili i nuklearni otpad....ko zna ŠTA ĆE DA BUDE USKLADIŠTENO u Valjevu...običan elektronski otpad se reciklira već odavno i niko ga nigde ne skladišti no izvozi u Kinu i Singapur....
 
Где би Срби радили да није фирме Горење и којекаквих сличних. Српске фабрике не раде а кукате на иностране. Плата у Горењу је 200 евра и људи се отимају тамо за посао. Имају 2.600 понуда за посао. Да чика Веља преведе. 2.600 Срба хоће да ради за пишљивих двеста евра јер нигде другде нема посла. А верујте ми да би већина њих радила и за 100 евра месечно само да ради и зарађује!!
Народ нема хлеба да једе и хвата се за сламку. Захвалите Горењу што вам леба даје, а Тадић, Динкић одузима.
 
Где би Срби радили да није фирме Горење и којекаквих сличних. Српске фабрике не раде а кукате на иностране. Плата у Горењу је 200 евра и људи се отимају тамо за посао. Имају 2.600 понуда за посао. Да чика Веља преведе. 2.600 Срба хоће да ради за пишљивих двеста евра јер нигде другде нема посла. А верујте ми да би већина њих радила и за 100 евра месечно само да ради и зарађује!!
Народ нема хлеба да једе и хвата се за сламку. Захвалите Горењу што вам леба даје, а Тадић, Динкић одузима.

I ko je kriv sto ljudi nemaju posla i umiraju od gladi, i otimaju se za pisljivih 200 evra plate? PA KRIVA JE OVA VLAST ALOOO. A pored toga eto rade sve na suprot interesa Srbije. Vidis da ce da otvore EVROPSKI otpad u Srbiji, zar to nije protiv interesa Srbije?? Koliko vidim ova vlast radi sve protiv interesa Srbije, unistili nam poljoprivredu, i u Miliosevicevo vreme poljoprivreda nije bila toliko nisko kao sada, broj nezaposljenih je najvisi od kad postoji Srbija, broj gladnih i siromasnih nikad nije bio veci nego danas, nikad nije bila manja kupovna moc gradjana odkad postoji Srbija i Srpstvo.
 
27. april 2011. 16:19 ( Izvor: Beta )
Ministar za zaštitu životne sredine, rudarstvo i prostorno planiranje Srbije Oliver Dulić izjavio je da će slovenačka kompanija "Gorenje" graditi skladište električnog i elektronskog otpada u Valjevu. Dulić je tokom posete Valjevu rekao da je "Gorenje" zastalo u pripremi izgradnje skladišta zbog ekonomske krize koja je pogodila i tu kompaniju. "Gorenje" je najveći proizvođač bele tehnike u regionu, pa je gotovo nezamislivo da ne gradi to skladište u Valjevu, prvenstveno za svoje potrebe, rekao je Dulić, navodeći da je potrebno da se u Srbiji izgradi nekoliko skladišta za električni i elektronski otpad.


Словенци се већ прерачунавају, исплати ли им се да скупљају електрични и електронски отпад из Аустрије,Немачке, Италије, Швајцарске и наравно њихов (Словеначки) и складиште га у Ваљеву.
Taj covek je monstrum,sitna dusa koja ce za neke proklete pare da otruje ljude,zemljiste-EKO-SISTEM :evil::evil::evil:Koji apsurd :evil: on zastitnik zivotne sredine :evil: Kakav bolesni cinizam :evil: Strasno,koja kazna moze biti satisfakcija za ova zlodela za biolosko nestajanje jednog naroda :evil::evil::evil:
 
Taj covek je monstrum,sitna dusa koja ce za neke proklete pare da otruje ljude,zemljiste-EKO-SISTEM :evil::evil::evil:Koji apsurd :evil: on zastitnik zivotne sredine :evil: Kakav bolesni cinizam :evil: Strasno,koja kazna moze biti satisfakcija za ova zlodela za biolosko nestajanje jednog naroda :evil::evil::evil:

Kada je u pitanju ovaj ortoped, ekspert za građevinarstvo i imovinske odnose, stalno mi pada na pamet, ima li on porodicu? Msm, ljudi verovatno ne smeju ni na ulicu da izadju. Satisfakcija bi bila u tome što će ga se stideti njegova pokoljenja.
 

Back
Top