DULIC-BEKO U "INSAJDERU"

FataMorgen

Legenda
Poruka
64.174
Neverovatno,koji je biser ortoped Dulić!Na medicini covek izučio ekonomiju,pravo,politiku....sve ....samo ga nisu naučili elementarnoj kulturi da čoveku koji je u odnosu na njega PERSONA ne moze reći da priča gluposti.
Koji bezobrazluk,bahatost,eksponiranje sile i moći :eek:
Jel mister Dulić stvarno toliko moćan koliko se ženira?
 
Милан Беко, превејани "бизнисмен", тајкун у правом смислу те речи, лукав, интелигентан, намазан свим бојама. Иако је против себе имао сву тројицу саговорника, вешто је навлачио воду на своју "воденицу"...

Оливер Дулић, неискусни ортопед, потврдио правило да је "ниско чело управно сразмерно степену (не)интелигенције". Ретко глупа "персона".

Страхиња Секулић, мутави и неразговетни Јавни правобранилац Града Београда причао о поезији и прози, бизнису и економији а ништа о послу за који је плаћен новцем пореских обвезника. И још се хвали да је члан ДС-а...

Него, могао би "Инсајдер" да направи специјал о Александру Влаховићу и његовим "приватизацијама"...:)
 
Милан Беко, превејани "бизнисмен", тајкун у правом смислу те речи, лукав, интелигентан, намазан свим бојама. Иако је против себе имао сву тројицу саговорника, вешто је навлачио воду на своју "воденицу"...

Оливер Дулић, неискусни ортопед, потврдио правило да је "ниско чело управно сразмерно степену (не)интелигенције". Ретко глупа "персона".

Страхиња Секулић, мутави и неразговетни Јавни правобранилац Града Београда причао о поезији и прози, бизнису и економији а ништа о послу за који је плаћен новцем пореских обвезника. И још се хвали да је члан ДС-а...

Него, могао би "Инсајдер" да направи специјал о Александру Влаховићу и његовим "приватизацијама"...:)
A, Jugoslav?:zper:
 
Neverovatno,koji je biser ortoped Dulić!Na medicini covek izučio ekonomiju,pravo,politiku....sve ....samo ga nisu naučili elementarnoj kulturi da čoveku koji je u odnosu na njega PERSONA ne moze reći da priča gluposti.
Koji bezobrazluk,bahatost,eksponiranje sile i moći :eek:
Jel mister Dulić stvarno toliko moćan koliko se ženira?



kamo srece da imamo 10 dulica a ni jednog beka...
gde bi nama bio kraj
 
Милан Беко, превејани "бизнисмен", тајкун у правом смислу те речи, лукав, интелигентан, намазан свим бојама. Иако је против себе имао сву тројицу саговорника, вешто је навлачио воду на своју "воденицу"...

Оливер Дулић, неискусни ортопед, потврдио правило да је "ниско чело управно сразмерно степену (не)интелигенције". Ретко глупа "персона".

Страхиња Секулић, мутави и неразговетни Јавни правобранилац Града Београда причао о поезији и прози, бизнису и економији а ништа о послу за који је плаћен новцем пореских обвезника. И још се хвали да је члан ДС-а...

Него, могао би "Инсајдер" да направи специјал о Александру Влаховићу и његовим "приватизацијама"...:)

Bingo!
 
kamo srece da imamo 10 dulica a ni jednog beka...
gde bi nama bio kraj

Da imamo samo DVA Dulica, vec bi odavno bankrotirali, a kamoli 10......
Sinoc je Beko kao metlom pocistio svu trojicu.......
Doslo se do toga da se Dulic pozivao na moralnost:rotf::rotf::rotf::rotf:.
Cudo se nije na moralnost pozivao kada je platio sajt 25 000 evra?
A ova dvojica kao djaci prvaci pored profesora Beka.Samo sto im nije crtao po tabli, da bi shvatili.
Koliko je samo puta rekao:Ajd` ispocetka.......:rotf::rotf:
 
A to vi naprednjaci hvalite Beka...hm...pa nije ni cudo kada vas finansira ;) jos malo pa ce te ga u "ljubu" poceti ljubiti :cmok::whistling:

Naprednjaci?
Ne razumem bas najbolje.
Ja koliko sam gledao sinocnu emisiju, Beko se nonstop pozivao na clanove zakona, a Dulic na moral.
E, sad.Kako je Dulic moralan to smo imali prilike da vidimo kada je za izradu sajta dao 25000 evra, a sto s ezakonitosti na koju se Beko poziva tice, meni je relevantno to sto je sve sporove na sudu dobio........
A ona budala od Sekulica, je vise za cirkus nego za neku ozbiljnu emisiju.
 
Poslednja izmena:
Meni samo nije jasno dokle će ići drskost primitivizam i neznanje onih koji uporno koriste rečenice poput ''Luka Beograd je tražila'' ili ''grad beograd protiv luke beograd''...Ta oblast zvana nekada ''luka beograd'' je pod privremenom okupacijom kriminalca ''Milana Beka''...Dokle više podilaženje najgorima u nažem društvu.
 
Razvalio ih Beko svu trojicu ko svinja masan dzak!

sinoc ste mogli da vidite kakvi retardi vode ovu drzavu i koliko su biznismeni tj privrednici intelektualno ispred ovih intelektualnih patuljaka kao sto su dulic i ostali DS-ovci
 
Meni samo nije jasno dokle će ići drskost primitivizam i neznanje onih koji uporno koriste rečenice poput ''Luka Beograd je tražila'' ili ''grad beograd protiv luke beograd''...Ta oblast zvana nekada ''luka beograd'' je pod privremenom okupacijom kriminalca ''Milana Beka''...Dokle više podilaženje najgorima u nažem društvu.

a sta je on okupirao?

jeste raspisali tender zutaci za prodaju luke ? JESTE

jel on ponudio najvise? JESTE

i sta vise hocete ?

gde si vido da se prodaje firma bez zemljista ? ja koliko znam kad god neko kupuje neku firmu u to ulazi i zemljiste na kojem se firma/fabrika nalazi.

nego zutacima nestalo love da pljackaju pa sad hoce da izreketiraju ovog beka

ne sumnjam da je beko muvara al covek lepo rece "da treba da se radi sve po zakonu"

i sta je tu sporno?

sporno je sto DS-ovci oce svoj procenat. oce svoj tal a nisu ga dobili zato se dize galama.
 
Razvalio ih Beko svu trojicu ko svinja masan dzak!

sinoc ste mogli da vidite kakvi retardi vode ovu drzavu i koliko su biznismeni tj privrednici intelektualno ispred ovih intelektualnih patuljaka kao sto su dulic i ostali DS-ovci
Teško ortopeda razvaliti , a što se tiče "biznismena i privrednika" šta je dotični gospodin proizveo za ovih 20 godina koliko se bavi biZmisom ? :think: Sve što ima je stekao zahvaljujući prijateljstvu i dobrim vezama prvo sa Slobom i Mirkom Marijanovićem , pa onda sa Djindjićem , pa sa Koštunicom , a verovatno i sa ovima sada , nego se sada prave mutavi da ga ne poznaju .
 
kamo srece da imamo 10 dulica a ni jednog beka...
gde bi nama bio kraj

pa beko je is*****o i po tvom dulicu , i onom strahinji ds-ovcu i novinaru jugoslavu doslovno svi trojica su bili protiv njega i sve vas je redom isamarao argumentima i cinjenicama odprilike kko sto vam ja ovde lupam intelektualne macole i klempe redovno na forumu to vam je sinoc beko radio u onoj emisiji
 
a sta je on okupirao?

jeste raspisali tender zutaci za prodaju luke ? JESTE

jel on ponudio najvise? JESTE

i sta vise hocete ?

gde si vido da se prodaje firma bez zemljista ? ja koliko znam kad god neko kupuje neku firmu u to ulazi i zemljiste na kojem se firma/fabrika nalazi.

nego zutacima nestalo love da pljackaju pa sad hoce da izreketiraju ovog beka

ne sumnjam da je beko muvara al covek lepo rece "da treba da se radi sve po zakonu"

i sta je tu sporno?

sporno je sto DS-ovci oce svoj procenat. oce svoj tal a nisu ga dobili zato se dize galama.
Si ti luuuud?Gde ja kažem da je dulići zlato...Samo nisi jasan u osudi ovog otpada i krvopije...To je sumnjivo.
 

Back
Top