Duhovna muzika

Знаш како не можеш лоше видети ако си ДОБАР
grešiš.postoje zla dela stvarana sa lošom namerom...vidi ja ne mislim da su momci koji su pisali taj tekst zli ljudi, samo mislim da je tekst zlo..možda su kanalisali neki loš entitet, možda imaju neka pogrešna shvatanja... nema ljudi koji su potpuno zli ni ljudi koji su potpuno dobri....ok je voleti sve ljude...nije ok voleti dela koja su zla u svojoj prirodi...mora da postoji granica kojom odvajaš dobro od zla..
 
grešiš.postoje zla dela stvarana sa lošom namerom...vidi ja ne mislim da su momci koji su pisali taj tekst zli ljudi, samo mislim da je tekst zlo..možda su kanalisali neki loš entitet, možda imaju neka pogrešna shvatanja... nema ljudi koji su potpuno zli ni ljudi koji su potpuno dobri....ok je voleti sve ljude...nije ok voleti dela koja su zla u svojoj prirodi...mora da postoji granica kojom odvajaš dobro od zla..
Шта је тачно зло у тексту? Кажу да човек гледа ТВ да би уживао у смрти других и тиме задовољио душу а да за то НЕ ОДГОВАРА.
 
zašto bi radio nešto zbog čega ćeš se kajati? zar nije poenta pokajanja da ne grešiš više na taj način?
Зато што си грешан човек, то је твоја природа, ал не значи да се не кајеш због тога.
Зато је покајање једна од главних монашких техника и обавеза.
 
Зато што си грешан човек, то је твоја природа, ал не значи да се не кајеш због тога.
Зато је покајање једна од главних монашких техника и обавеза.
ja greh vidim kao grešku u načinu mišljenja, u emocijama, u rečima i delima... nije poenta da stalno ponavljaš istu grešku i da se kaješ zbog nje milion puta...poenta je da uvidiš grešku i ne ponavljaš je više.. nije poenta pokajanja ulazak u carstvo nebesko...ne treba ljudi da se rukovode time da uđu u carstvo nebesko..to je samo posledica ispravnog života...Bog će znati dal smo i šta smo zaslužili..meni je dovoljno da verujem da će mi Bog pravedno sudili..
 

Back
Top