Duhovi proslosti

Raspucin

Domaćin
Poruka
4.167
Zamislite situaciju, bili ste sa devojkom 5 godina u vezi i sve se to zavrsilo pre skoro godinu dana. I sada, vi izlazite u bioskop sa verovatno svojom buducom devojkom kad ono srecete u holu bioskopa vasu bivsu koja je dosla sa verovatno svojim buducim deckom da pogleda istu projekciju. Uredno im se javite. E sad kako bi ste reagovali u sali i da li bi ste uopste odgledali film? Ili im se mozda uopste ne bi javili?

Emocija pri susretu nije bilo, osim sto su se javila secanja.
 
Zamislite situaciju, bili ste sa devojkom 5 godina u vezi i sve se to zavrsilo pre skoro godinu dana. I sada, vi izlazite u bioskop sa verovatno svojom buducom devojkom kad ono srecete u holu bioskopa vasu bivsu koja je dosla sa verovatno svojim buducim deckom da pogleda istu projekciju. Uredno im se javite. E sad kako bi ste reagovali u sali i da li bi ste uopste odgledali film? Ili im se mozda uopste ne bi javili?

Emocija pri susretu nije bilo, osim sto su se javila secanja.

Javila bih se (vjerovatno ne prva), ne znam bas bi li upoznala njega i nju..... Ali definitivno bi mi situacija bila malo neugodna jer ipak se dotice intime. Film bih gledala, ali ne bi' bila skroz opustena.
 
Rasputin_pt.jpg


ау бре распућин
 
Zamislite situaciju, bili ste sa devojkom 5 godina u vezi i sve se to zavrsilo pre skoro godinu dana. I sada, vi izlazite u bioskop sa verovatno svojom buducom devojkom kad ono srecete u holu bioskopa vasu bivsu koja je dosla sa verovatno svojim buducim deckom da pogleda istu projekciju. Uredno im se javite. E sad kako bi ste reagovali u sali i da li bi ste uopste odgledali film? Ili im se mozda uopste ne bi javili?

Emocija pri susretu nije bilo, osim sto su se javila secanja.

Zavisi kako se zavrsilo ali uglavnom samo desi desi i cao
 
Kad sam imala 16 godina izašla sam na sastanak s jednim lepim momkom. Dok smo šetali pored SKC-a, neko me pozvao. Grupa mladića sedela je pored ulaza, među njima i moj bivši momak. Nisam ga odmah prepoznala jer mu je porasla kosa od našeg poslednjeg susreta. Ladno me je pozvao da ostanem sa njima. Zahvalila sam se i produžila dalje. U sebi sam umirala od smeha, a ovom sam priznala da mi je to bivši tek kasnije.
Posle toga nije bilo sličnih susreta, a i da bude, neće biti drame.
 
Zamislite situaciju, bili ste sa devojkom 5 godina u vezi i sve se to zavrsilo pre skoro godinu dana. I sada, vi izlazite u bioskop sa verovatno svojom buducom devojkom kad ono srecete u holu bioskopa vasu bivsu koja je dosla sa verovatno svojim buducim deckom da pogleda istu projekciju. Uredno im se javite. E sad kako bi ste reagovali u sali i da li bi ste uopste odgledali film? Ili im se mozda uopste ne bi javili?

Emocija pri susretu nije bilo, osim sto su se javila secanja.

100 puta mi se desilo. On se meni prvi javi, a ja se pravim kao da ga se secam, pa ceo film razmisljam, kad smo mi to bili u vezi.
 
Zamislite situaciju, bili ste sa devojkom 5 godina u vezi i sve se to zavrsilo pre skoro godinu dana. I sada, vi izlazite u bioskop sa verovatno svojom buducom devojkom kad ono srecete u holu bioskopa vasu bivsu koja je dosla sa verovatno svojim buducim deckom da pogleda istu projekciju. Uredno im se javite. E sad kako bi ste reagovali u sali i da li bi ste uopste odgledali film? Ili im se mozda uopste ne bi javili?

Emocija pri susretu nije bilo, osim sto su se javila secanja.

5 godina u vezi... :eek:
ne mogu da zamislim ovakvu situaciju, ali ako bi se desilo, verovatno bi se javila iz navike, ipak je 5 godina 5 godina... :lol:
 
Zamislite situaciju, bili ste sa devojkom 5 godina u vezi i sve se to zavrsilo pre skoro godinu dana. I sada, vi izlazite u bioskop sa verovatno svojom buducom devojkom kad ono srecete u holu bioskopa vasu bivsu koja je dosla sa verovatno svojim buducim deckom da pogleda istu projekciju. Uredno im se javite. E sad kako bi ste reagovali u sali i da li bi ste uopste odgledali film? Ili im se mozda uopste ne bi javili?

Emocija pri susretu nije bilo, osim sto su se javila secanja.

Ne znam bas za vezu od 5 godina :lol: al srecem bivse normalno, i nemam nikakvih problema, ne znam sta ima da reagujem? :think:
Pogotovo ako je toliko proslo od raskida..
 

Back
Top