Raspucin
Domaćin
- Poruka
- 4.167
Zamislite situaciju, bili ste sa devojkom 5 godina u vezi i sve se to zavrsilo pre skoro godinu dana. I sada, vi izlazite u bioskop sa verovatno svojom buducom devojkom kad ono srecete u holu bioskopa vasu bivsu koja je dosla sa verovatno svojim buducim deckom da pogleda istu projekciju. Uredno im se javite. E sad kako bi ste reagovali u sali i da li bi ste uopste odgledali film? Ili im se mozda uopste ne bi javili?
Emocija pri susretu nije bilo, osim sto su se javila secanja.
Emocija pri susretu nije bilo, osim sto su se javila secanja.






, pa ce ti takva veza doci kao letovanje 