Quantcast

Duh u sobi

đanklodvandam

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
355
ja imam duha u sobi cesto osetim kako nesto hladno prodje iznad glave a u sobi je toplo. video ga jednom.pokazao se na zidu. muskarac oko 35. sta zeli? zasto je u mojoj sobi? mozda ja treba njemu da pomognem kako da stupim u kontakt s njim? a cesto i sanjam pokojne. potpuno sam zdrav. neka mi ne pisu budale koje ce da me vredjaju. SAMO ONI KOJI VERUJU U TO I KOJI SU IMALI SLICNA ISKUSTVA

Poslednja izmena:

đanklodvandam

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
355
Да.

Мислим да ти тај мушкарац дух говори да треба да се обратиш одговарајућем лекару.

Иди код лекара опште праксе и тражи упут за психијатра.
ne seri bre. ja sam skroz normalan. ne pitam one koje ne veruju vec one koji veruju u duhove ajde bezi

bakica

Veoma poznat
Poruka
11.614
ja imam duha u sobi cesto osetim kako nesto hladno prodje iznad glave a u sobi je toplo. video ga jednom.pokazao se na zidu. muskarac oko 35. sta zeli? zasto je u mojoj sobi? mozda ja treba njemu da pomognem kako da stupim u kontakt s njim? a cesto i sanjam pokojne. potpuno sam zdrav. neka mi ne pisu budale koje ce da me vredjaju. SAMO ONI KOJI VERUJU U TO I KOJI SU IMALI SLICNA ISKUSTVA
Koliko ti imas godina ?

ecio94

Aktivan član
Poruka
1.485
To nije duh. To je Spajdermen.

Old Soul

Ističe se
Poruka
2.232
1010400_149246128608794_1867428146_n.jpg

Schrodinger

Domaćin
Poruka
4.170
Pa kakva je istorija sobe, ko je ziveo tu pre tebe?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.