Quantcast

Dugotrajna temperatura

doktorka

Zainteresovan član
Moderator
Poruka
239
Ja imam 13 godina i imam temperatutu svaki dan 37 imam je vec 2 nedelje. Iso sam kod doktora uradio sam krvnu sliku i laboratoriju i sve je bilo u redu. Ne znam sta da radim ne znam od ceka je povisena. Svaki dan pijem lek da spadne i ona spadne. Ne znam od cega je nemam sinptome gripa. Ako neko zna nek mi odgovori.
Temperatura koja traje, a isključene su respiratorne tegobe svih tipova i sva ostala manifestna stanja, zahtevaju malo detaljniju obradu od strane infektologa.

Dixxii

Početnik
Poruka
2
probaj uradi koprokulturu i briseve, ta tinjajuca od 37 stepeni moze biti i od bakterija. Znam za slucaj koji se isto tako vukao 2,3 nedelje, sa takvom povremenom temperaturom od 37 stepeni, i u "stolici" mu nasli campilo bakteriju
npr, probaj dati koprokulturu("stolicu") na analizu, pa vidi... iskljuci bar tu mogucnost
Pozdrav
Molim te mozes li mi napisati kako je uspela ta osoba da se resi te bakterije
Ja imam vec dva meseca te temp setajuce tako do 37,2 i imam tu bakt
Posle ispijene doze antibiotika opet je imam sad sam popila jos jednu dozu temp su se kao proredile al i dalje su tu u toku dana al kratko
Treba opet stolicu da dam na analizu
Ovo je pakao
Tako da bilo kakva info mnogo mi znaci
Hvala unapred

kalis

Elita
Poruka
19.087
Pozdrav
Molim te mozes li mi napisati kako je uspela ta osoba da se resi te bakterije
Ja imam vec dva meseca te temp setajuce tako do 37,2 i imam tu bakt
Posle ispijene doze antibiotika opet je imam sad sam popila jos jednu dozu temp su se kao proredile al i dalje su tu u toku dana al kratko
Treba opet stolicu da dam na analizu
Ovo je pakao
Tako da bilo kakva info mnogo mi znaci
Hvala unapred
Ne znam vise ni ja da li je zato , ili je vreme ucinilo svoje, ono sto znam sigurno je da su koristili čičoku, kupovali u MAXI-ju i grickali nedelju dana, i posle je bilo sve ok.
Usput se poklopilo i pijenje Bulardija 1 dnevno, ali znam slučaj da su čičokom uspeli kod dece izbaciti Salmonelu...E sad , ko bi ga znao ... te bakterie nestaju i same vremenom, da li je to pomoglo ili se potrefilo da je tad to tako izgledalo, ne znam vise ni sama... Probaj , nemas sta da izgubis

Dixxii

Početnik
Poruka
2
Ne znam vise ni ja da li je zato , ili je vreme ucinilo svoje, ono sto znam sigurno je da su koristili čičoku, kupovali u MAXI-ju i grickali nedelju dana, i posle je bilo sve ok.
Usput se poklopilo i pijenje Bulardija 1 dnevno, ali znam slučaj da su čičokom uspeli kod dece izbaciti Salmonelu...E sad , ko bi ga znao ... te bakterie nestaju i same vremenom, da li je to pomoglo ili se potrefilo da je tad to tako izgledalo, ne znam vise ni sama... Probaj , nemas sta da izgubis
Probacu
Nemam druge
Hvala puno svakako na odgovoru

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.