dugačke gaće - crveno slovo

More_bre

Primećen član
Poruka
819
Danas sam po prvi put u životu obukao dugačke gaće.
Ako ne računam onih 2 ili 3 slučaja kad me je mama naterala,
ali tada sam imao manje od 10 godina...

Racionalni pogled je da je najavljen sneg i zima za noćas a ja
sam noćas primoran da bazam okolo, i znam da ću se kući vraćati
jutarnjim busom koji ću čekati na stanici na kojoj će me
šibati vetrovi, a onda će me u autobusu šibati vetrovi iz debelog creva
stoke sa kojom moram da se vozim...

Emotivno, spoznaja da sam poklekao pred hladnoćom,
i da mi prija dodatni sloj tkanine na nogama,
a do sada sam išao kroz najcrnje minuse celzijusa
samo u farmerkama, istim parom koji nosim i leti i u jesen
i na proleće....jaoj bre has it come to this ?!
 
nabili smo komplexe kad smo bili mali....pa kao odeš u vrtić....ja se sećam...obuče mi keva hoolahopke....živ blam me pojede.....i onda ona bezobrazna deca.....kao...ko nosi dooge gaće ili nešto slično...taj je droogorazredni član kolektiva.......i onda podignemo pantalone......i deremo se...nijeeee..oovo su dokolenice..nisu do kraja.... ....mačizam od malih nogu...
 
nabili smo komplexe kad smo bili mali....pa kao odeš u vrtić....ja se sećam...obuče mi keva hoolahopke....živ blam me pojede.....i onda ona bezobrazna deca.....kao...ko nosi dooge gaće ili nešto slično...taj je droogorazredni član kolektiva.......i onda podignemo pantalone......i deremo se...nijeeee..oovo su dokolenice..nisu do kraja.... ....mačizam od malih nogu...
:lol::lol: nasmeja me..
ulepšao si mi dan ovim opisom!:D
 
Mislim da je sasvim normalno obuci duge gace na veliku hladnocu.Nosili su ih i nasi pradedovi i dedovi,znaci da ima logike.Mislim da je glupo smrzavati se kao u situacijama koje pominjes kad si na vetru i hladnoci dugo narocito nocu posle izlaska.Niko ti nece zavirivati ispod nogavica kao kad si bio u vrticu,bar se nadam.Jedino lose sto ti se moze desiti je da te zaskoci neka dobra riba a da tebi treba malo vise vremena da se skines u tom slucaju uvezbaj brzo skidanje i nema problema.To sto si resio da cuvas svoje zdravlje je pametno a u suprotnom mislim da su muskarci koji se duvaju kako im nije hladno slicni devojkama koje setaju gole stomake i bubrege na minus 10.Mozda sam matora i staromodna ali sve ima meru i granicu.Dakle pozdrav tebi i tvojim dugim gacama!!!!
 
Danas sam po prvi put u životu obukao dugačke gaće.
Ako ne računam onih 2 ili 3 slučaja kad me je mama naterala,
ali tada sam imao manje od 10 godina...

Racionalni pogled je da je najavljen sneg i zima za noćas a ja
sam noćas primoran da bazam okolo, i znam da ću se kući vraćati
jutarnjim busom koji ću čekati na stanici na kojoj će me
šibati vetrovi, a onda će me u autobusu šibati vetrovi iz debelog creva
stoke sa kojom moram da se vozim...

Emotivno, spoznaja da sam poklekao pred hladnoćom,
i da mi prija dodatni sloj tkanine na nogama,
a do sada sam išao kroz najcrnje minuse celzijusa
samo u farmerkama, istim parom koji nosim i leti i u jesen
i na proleće....jaoj bre has it come to this ?!

Kako je to muževno!
Samo vodi računa o higijeni , da ne bude- napred žuto, pozadi braon!:lol:
 
...мене су терали да их носим кад сам био клинац....:lol:

...иначе баш не волим зиму, али ми никад није хладно на ногама...мислим да не би био проблем да шетам у шорцу једно пола сата само да сам горе добро утопљен. Озбиљно...као да немам рецепторе на ногама....:lol:
 
meni ovi strendzeri nisu jasni...svi imaju neke tanke jaknic koje nose na minus 10 jer je sad moda da im jaknica bude strukirana, uz telo, sal da stoji kao modzni detalj, nehajno prebacen preko vrata itd..
Kape tanke, tanke, tanke, ali vazno da su ala Enrique Iglesias.
Nista meni bez perjane jakne i ljudski kape, koja sakrije celo i usi da ne ozebu..

A kad smo kod gaca...sto kaze Ljuba, kao da nemam receptore na nogama...
 

Back
Top