Duga veza u teen godinama

Ja sam imao wezu od 2 godine...
Ne mislim da je pogresxno uopsxte. Mada u m0m licxnom iskustwu weza se jako lose zawrsila po mene. Tacnije spawala je sa drugim, i narawno ja sam p0pizde0 jak0, i mogla su razna sranja da nastanu, ali eto. to je sada nebitno :D
 
:thumbdown: Protiv!
Od svoje 15 godine izlazim sa deckom i sada smo vec 6 godina zajedno. Sve je to slatko i sipmaticno (nije da se zalim :) ) ali totalno nepotrebno u tim godinama. Stvarno tako mislim! Dok ste tinejdzeri zezajte se, uzivajte, pa kad prevalite 21, 22god onda pochnite malo ozbiljnije da razmisljate na tu temu. Sve prije toga je isuvise rano! :bye:
 
zavisi sta smatras pod teen godinama...ako je to 13, 14, mislim da klinci tad nisu sposobni ni za kakvu vezu...sa 19 mozda...ali nisam za onu varijantu "smuvali se sa 16, vencali se sa 26 i ziveli sretno do kraja zivota"
mislim da coveku kad tad dodje da "izivi" neke stvari, bolje da ih izivi u 16, nego u 36..
 
:thumbdown: Protiv!
Od svoje 15 godine izlazim sa deckom i sada smo vec 6 godina zajedno. Sve je to slatko i sipmaticno (nije da se zalim :) ) ali totalno nepotrebno u tim godinama. Stvarno tako mislim! Dok ste tinejdzeri zezajte se, uzivajte, pa kad prevalite 21, 22god onda pochnite malo ozbiljnije da razmisljate na tu temu. Sve prije toga je isuvise rano! :bye:

Ja sam takodje od petnaeste godine u dugoj vezi, nisam ikada mislila da cu, ali eto-desilo se :heart: Nisam zelela ozbiljnu vezu, ali strasno sam zelela njega i od tada ga neprestano zelim jos i dan danas, a koliko znam, to je obostrano. Bili smo pod pritiskom okoline da raskinemo, jer smo, kako kazu, previse mladi, ali mi jednostavno nismo videli razlog da prekinemo prelepu vezu kad smo ludi zaljubljeni-nema smisla. Ako osoba zasluzuje da joj se u potpunosti posvetite, a to osecanje je iskreno i cisto, nema razloga da ne ostvarite tako nesto ;)
 
Ja sam od 8 razreda u sada vec dugoj vezi...sada smo vec 2,5 godine zajedno...lepo nam je,nemozemo jedan bez drugoga ali se svadjamo...mozda to i jeste previse rano,mozda i nije...ali ipak priznajem nema one zajebancije i opustenosti kao pre...
 
Ja sam takodje od petnaeste godine u dugoj vezi, nisam ikada mislila da cu, ali eto-desilo se :heart: Nisam zelela ozbiljnu vezu, ali strasno sam zelela njega i od tada ga neprestano zelim jos i dan danas, a koliko znam, to je obostrano. Bili smo pod pritiskom okoline da raskinemo, jer smo, kako kazu, previse mladi, ali mi jednostavno nismo videli razlog da prekinemo prelepu vezu kad smo ludi zaljubljeni-nema smisla. Ako osoba zasluzuje da joj se u potpunosti posvetite, a to osecanje je iskreno i cisto, nema razloga da ne ostvarite tako nesto ;)

po meni nije upitno ovo ali treba prozivjeti vise.

sto se teme tice, u tinejdzerskim godinama ne treba se vezivati i shvatati stvari ozbiljno.
prozivi te svoje lude godine, izlazi, flertuj, zabavljaj se.
kad prevalis 21,22 tada pocni stvari u vezi ljubavi shvatati ozbiljno.
nemas nista od toga ako se rano vezes, godinama budes u vezi i na kraju ostanes s tom osobom- nista nisi prozivio ili raskines- ko ce ti vratiti tvoje godine?

i prvu godinu fakulteta svako treba prozivjeti slobodan! osjetiti slobodu u svakom smislu te rijeci.
 
Kemal Malovcic je otpjevao:
"Tek,tek tek ti je 16 godinaaaa,
Tek,tek.....
a ti bi se ljubila...."
I treba se pridrzavati.Ima za to vremena svakako.Mislim treba imati neke veze ali ne na neki abnormalno dug period.Jes' da ljubav ne pita za godine,ali se treba pomalo.......you know....;)
 
E bas tedoh da kazem da se osvrnemo na nase babe i dede koji nisu imali net i kafice za izlaske..kako bi njima savetovali da se izive..ni more nisu videli:lol:ima i ona druga..kad izadjem iz vojske odma se zenim:lol:
Elem..posto se danas sa 15-16 krece sa sexom do 20e se moze prilicno experimentisati i skrasiti
 
Nemam nista protiv :)
Samo ja to ne zelim za sebe . Ja se divim tim zenama koje su u tim godinama spremne na toliku odgovornost i obaveze. Na pomisao da cela njohova generacija uziva negde a one spremaju rucak :)
Ja to ne bih podnela. I cinjenicu da sve drugarice oko mene nisu u tom fazonu pa bi izgubila interesovanja i vremenom teme sa njima i promenila okruzenje. To je neminovno.
I sama konstatacija da nesto moram . da skuvam rucak, sredim stan, ma bilo sta .. Trpim muza :mrgreen: Dajem pola novca za stan (o neeeeeeeeeeeeee, a za cipele?!? :rida:)
Ja sam savrseno svesna da to nije za mene. Jer postoji jos milion mesta koja zelim da obidjem, miliom stvari da probam ( sto ne prilici udatoj zenI) , hiljadu jos stvari u sexu sa razlicitim muskarcima ( to cisto da znam sigurno da je muz the best :rumenka: :lol: ) . I da uzivam u svojoj slobodi i da sam samoj sebi najpreca ;)
 
mislim da jeste pogresno vreme za dugu vezu,jer u vreme kad treba da se glupiras i da isprobavas zivot,aj da tako kazem,ti se ko penzioner vezes za nekoga,zivotaris sto godina,imas obavezu prema nekome i to sve...da sve bude gore,gomila tih veza koje pocnu u tinejdzerskim godinama potraju poprilicno i onda oko 25-6-7 godine pucaju i onda se ljudi potpuno pogube,pokusavaju da rade sve ono sto su propustili a njihovi vrsnjaci su vec odavno prerasli to i tako,tako bar praksa ljudi oko mene pokazuje....treba provesti jedan deo zivota bez ikakvih obaveza kada ces bukvalno uzivati u zivotu,a za to je pravo vreme kad si mlad,posle ti vise nece ni priliciti.
 
E to onda znaci da nemas nikakve veze i vezice koje iziskuju kakvo takvo vezivanje i obaveze vidjanja..nek su na mesec 2 opet provodis vreme samo sa jednom osobom i nema ludovanja..mada za svakog je to razlicito shvatanje..ako pricamo o vezama odnosi se iskljucivo na izbor izmedju jednog ili vise partnera u tin dobu..ne na ono sta se individualno smatra pod ludovanjem..sad meni padaju na pamet oni koji nemaju ama bas nikakva iskustva takvih veza i kad se kasno upuste u nesto ozbiljine bude bas kasno..to iskustvo raznih partnera je nezamenjivo u kasnijem izboru da se ne bi napravile greske u prepoznavanju neceg vrednog truda
 

Back
Top