Duga veza ili iskljucivo samo neozbiljne kombinacije???

Duga veza je bolje resenje, samo dobro ti ono pitanje sa kim . Ja poslednje cetiri godine nisam uspela da pozelim sa nekim da budem i mesec dana a kamoli nesto vise. Cini mi se da odustajem polako, umorila sam se od ljudi, muskaraca i svih onih razocarenja koja donosi ta potreba za srodnom dusom i zelja da se za nekoga vezemo i stalno trazimo i pokusavamo i ispadne corak.
Ma... u persun bre sve nek ide, sto mi prethodni redovi zvuce ocajno, a sustini sam daleko od tog stanja, samo sam umorna od silnog traganja. Kad se bre sve ovako zakomplikovalo sa ljudima i tim musko zenskim odnosima? I ta prokleta iskljucivost... iskljucivo neozbiljne kombinacije , npr. , jbg, nisam skoro cula da je neko rekao : iskljucivo duga veza.
Kazem vam ja , sve je prslo u lepu majcinu. Ja bre nisam iskljuciva, mada, mozda me samo potero maler.... i mozda nema veze sa ostatkom sveta, nego naisao takav period i to je to.... ma nisam pametna uopste.
Ja sam za duge veze, a poslednje cetiri godine ulazim samo u kratke povremene neozbiljne kombinacije jer nisam upoznala nekog sa kim bih bila duze
 

Back
Top