Duga veza ili iskljucivo samo neozbiljne kombinacije???

Hmmm... koliko ljudi i svi sa istim problemom... a ipak nevide resenje... Ako je to nesto na globalnom nivou... stvarno se moramo zapitati za uzroke... jedan je sigurno emancipacija(sa svim svojim podelama na musko zensko i medjupolnom mrznjom)... drugi globalno nepoverenje... treci nedostatak hrabrosti i snage za borbom... dalje ne znam ni ja... hehe kompjuteri... i lazni osecaj neusmljenosti koji pruzaju...
 
Petar_Pan:
Hmmm... koliko ljudi i svi sa istim problemom... a ipak nevide resenje... Ako je to nesto na globalnom nivou... stvarno se moramo zapitati za uzroke... jedan je sigurno emancipacija(sa svim svojim podelama na musko zensko i medjupolnom mrznjom)... drugi globalno nepoverenje... treci nedostatak hrabrosti i snage za borbom... dalje ne znam ni ja... hehe kompjuteri... i lazni osecaj neusmljenosti koji pruzaju...

Slažem se! :-D
 
ALWAYS_SOMEWERE:
Primetio sam da su klinci pre za normalne veze dok vec ova grupacija od 23+ npr sve manje to zeli...

Da li se to kod pomenutih oseca FRUSTRACIJA ????????

A mozda ovi stariji nisu toliko idealisticki nastrojeni i mozda ne veruju toliko u to da se prava ljubav moze lako naci, i zato se ne predaju u potpunosti nekome dok taj neko to zaista i ne zasluzi? Tako stede sebe...
A mladji, buduci da nemaju mnogo iskustva, mozda i dalje veruju u "jednu pravu ljubav" koja se "bas njima desava"?

Mislim da je cinjenicna situacija ISTA i kod jednih i kod drugih. Samo je pitanje kako ce ko to da nazove.
 

Back
Top