Duga mracna noc

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Gledala sam juce ovaj hrvatski film koji je ostavio utisak na mene svojom temom ali mnogo veci utisak ostavio je glumac Goran Visnjic ne naravno samo izgledom vec i ulogom u kojoj ima jasan i nepokolebljiv stav o vremenu kada se u filmu radnja desava...Razmisljam da li su stvarno bili takvi hrabri i odlucni muskarci onda i da li se to sad promenilo u svakom pogledu...da li biste svoje ubedjenje branili tako hrabro ne razmisljajuci kuda moze to da vas odvede?
 
kad su ono poslali ćosu debila da kupi drogu od sikija limara ovaj ga otero sve nogom guzicu.a ondak kad j ovi došo pa plako a oni mu reknu jel si pito za lozinku.a ćoso pito kaku lozinjku a oni kažu d mora da mu rekne al su slatke vaše šećerleme id je to ta lozinka.ošo ćoso ope al kad j rekno siki teo d ga ispravi panterom.e sad dal su ovi ispanuli pametni štos ga zezali il je ćoso bijo glup štoj im poverovo ne znam
al pojenta je d ja tebe niš nerazumem ko ni ti mene sad.kaki film kaka vremena i ostali bakrači nem pojma.mogla si lepo d nam prepričaš prvo taj film
 
gurbet:
kad su ono poslali ćosu debila da kupi drogu od sikija limara ovaj ga otero sve nogom guzicu.a ondak kad j ovi došo pa plako a oni mu reknu jel si pito za lozinku.a ćoso pito kaku lozinjku a oni kažu d mora da mu rekne al su slatke vaše šećerleme id je to ta lozinka.ošo ćoso ope al kad j rekno siki teo d ga ispravi panterom.e sad dal su ovi ispanuli pametni štos ga zezali il je ćoso bijo glup štoj im poverovo ne znam
al pojenta je d ja tebe niš nerazumem ko ni ti mene sad.kaki film kaka vremena i ostali bakrači nem pojma.mogla si lepo d nam prepričaš prvo taj film
vidis koliko si propustio :)
 
ma nie gurbet prepričo taj film neg sm ispričo nešta drugo šta mis učinilo zanimnjivom pričom.nisam ja ni gledo to očem ova priča već sm teo d kažem d je niš nerazumem kad nekaže očem se radi u tem filmu
 

Back
Top