Veseli_Ubica
Poznat
- Poruka
- 7.185
Ima li nekoga da je na kablovskom netu preko Duge ? Bаš me zanima, a i trebalo bi mi nešto 
over and out

over and out
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

mesec dana na dialup-u je koshtao 850 kod sezama, sad je dosta jeftinije ali meni uz to dodje i tel. rachun uvecan za oko 1 do 2 hiuljade dinara, tako da mi se vishe isplati kabl...
bash nije poshteno... 







Kad već pomenu IPTV,kako šljaka i koje kanale imaš.Za koji si se paket pretplatio?Da ima reda u ovoj zemlji fusheri poput Duge bi bili zatvoreni, jad i cemer od kablovske!
Srecom presao sam na IPTV, a Dugu otkazao!