Quantcast

Dug put do toplog, iskrenog zagrljaja i najzad prvo francuski poljubac pa onda i u obraz, oko i vrat.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Зоки

Buduća legenda
Poruka
49.128
Kako nikad nisam imao sreće u ljubavi morao sam da zadovoljavam svoje potrebe sa ženama koje to rade na profesionalan način i za novac. Uvek sam ih tretirao sa poštovanjem i nikada nisam uradio ništa što one ne bi želele. Dešavalo se da platim a da vidim da joj nije do seksa pa bismo samo ćaskali. Nikada se nismo ljubili grlili ili iskazivali bilo kakav vid emocija. Bio je to posao. Jednom mi se desilo da sam osetio nakon par dolazaka kod jedne lepe devojke da joj se dopadam kao osoba, sebi sam govorio da možda umišljam i da je vrv samo dobro izverzirana te sam se tako i ophodio prema sve češćim situacijama. U poslednje vreme sam samo sa njom imao odnose, baš je po mojoj meri, često je rezervisana ali se vidi da je elokventna i ne može da sakrije svoju duhovitost. Pre 2 nedelje smo onako ležali izomreni od divljeg seksa u krevetu i pušili cigarete kad ona počne da me mazi po mojim tvrdim grudima, podišli su me da ne kažem šta. Dopalo mi se i želeo sam da nastavi što je i uradila, nakon toga me u polumraku ujela za usnu i strasno poljubila, kada sam krenuo kući poljubila me u obraz, oko i vrat i poklonila mi kaktus. Pitao sam je koliko sam dužan za ovo...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.