- Poruka
- 62.443
Interesuje me ekonomska dimenzija. Znaci, ostavite po strani nacionalisticko populisticka blebetanja o Kosovu, mada mozete i o tome.
U ovom duelu Seselj je u ekonomskom smislu branio liberalno stanoviste, dok Djindjic levicarski mantra u stilu klasicnog komunjarskog populiste.
Da li radikali i dalje imaju ovaj isti ekonomski program; i ako je tako, zasto u javnosti danas lupaju gluposti u stilu klasicne levicarske partije? Sta se to desilo? Zasto jedna desnicarska partija koristi levicarske populisticke mantre?

I da prosirimo temu; zasto najveci broj srpskih nacionalista danas ima levicarsko vidjenje ekonomije?

Poslednja izmena:


... Te nacionalisti nemaju u svojim redovima ekonomiste ( a naravno to je zato zato sto su po definiciji sa maksimum osnovnom skolom .... i eto jedino se Tabakovicka provukla sa zavrsenim ekonomskim fakultetom ) .. te trt , te mrt ...
.. Ko Francuzi , Italijani , Englezi .....