Duda Ivković podneo ostavku

"Dragi predsedniče, od našeg viđenja u Atini prošla su puna tri meseca. Znam da ste preopterećeni poslom oko izmene Statuta i priprema Skupštine. Ovo je važna izborna godina za naš Savez. Pretpostavljam da je to jedini razlog što se sa Vama, generalnim sekretarom, ili sa nekim od članova UO KSS, mesecima nisam čuo ni telefonom".

Naravno da ode... kad ga bagra više ni u oči ne sme pogledati.
Mesto da mu se jave i u zoru ako treba... jer ih je on i ostavio na tim funkcijama.
 
Pazite kad znam ko će da nas vodi. :D

sasa-djordjevic.jpg
 
Sada naravno sve zavisi od izbora narednog selektora.......
Ovo uopste ne mora da bude lose, cak naprotiv..
Pesic je selektovao onu generaciju iz Bormia, nju je u seniorsku reprezentaciju uveo Cosic.
Posle EP 1987.smenjen je, jer je jednostavno toj deci trebala promena, drugaciji pristup.
Dosao je Ivkovic kao diktator, autokrata, za razliku od tadasnjeg Cosica i to je predstavljalo stepenicu napred za tako mlade igrace i pomoglo im da postanu mnogo bolji i sazre.
Isto tako i danas je potreeban novi pristup.
Ma kako vi gledali Ivkovica(necu o tome sada da polemisem) eviidentno je da on ovim klincima ne moze vise nista da da, te je promena jedino logicno resenje.

PS:O samoj Ivkovicevoj prici, ne bih debatovao, jer sam to definisao jos davno davno.....Glazvni cilj njegovog angazovanja nikad nije bio dobrobit nase kosarke, nego novi unosan ugovor, koji mu kad je oteran iz Rusije niko nije ni nudio........ali dobro, sad nije vise ni bitno.Ivkovic je istorija, bitno je naci dobru zamenu.
 
Pešić se svakako nameće kao prvo, najlogičnije, i najbolje rešenje.

Nego se ja pribojavam da nam ovi mučenici ne uvale neku košarkašku verziju Pižona, odnosno da pored svih ovih navedenih imena dobijemo nekog levog koji je iz nekog razloga pogodan savezu a nama ovde ne bi pao na pamet ni za milion godina.

Zato sam i postavio sliku Đorđevića, jer je on još početnik kad je trenerski posao u pitanju, pa mi, eto, pao na pamet.
 
Pešić se svakako nameće kao prvo, najlogičnije, i najbolje rešenje.

Nego se ja pribojavam da nam ovi mučenici ne uvale neku košarkašku verziju Pižona, odnosno da pored svih ovih navedenih imena dobijemo nekog levog koji je iz nekog razloga pogodan savezu a nama ovde ne bi pao na pamet ni za milion godina.

Zato sam i postavio sliku Đorđevića, jer je on još početnik kad je trenerski posao u pitanju, pa mi, eto, pao na pamet.

Pa vidis to ne razumem ovde.. koliko znam sprema se izborna skupstina, i novo rukovodstvo.
Zasto onda optuzivati nekoga bez veze?
Mislim da je veoma naduvana prica oko toga da Kapicic lose radi svoj posao.
To sto on nije dao na sebe, niti je deo klana Ivkovica, ne znaci da je krivac za bilo sta.....
Uostalom , to je manje vise smesno u Ivkovicevom obracanju: Nije mu se javio tri meseca?????????
Pa sam je Ivkovic(malo proguglajte unazad nekoliko meseci) rekao da ce dobro razmisliti i odluciti sta ce dalje?
I sta sad.
Kapicic treba da ga zivka svaki cas?Da mu ladi jaja, dok on ne odluci?
Malo smesno.....
 
sa jedne strane sin udbashkog masovnog ubice,nesposoban tatin sin
sa druge najbolji zivi trener na svetu
normalno u srbiji ne leti ovaj retardirani crnogorac nego duda
ivkoviceva ostavka je u cilju smenjivanja KApichiceve ekipe lopova
da boze da ga izgura bodiroga pa krene da moli dudu da se vrati
cak ni pesic nije adekvatno resenje,bez ivkovica mi smo opet nivo jedne hrvatske
 
Ne bih ni ja, Crnogorac je.

Pogotovo od kad sam ga čuo kako kod Ivanovića citira Semjuela Džonsona o tome kako je patriotizam poslednje utočište hulja, pa onda prosipa neke priče iz bratstva i jedinstva o tome kako smo mi svi jedan narod, bla, bla...

Nekako mi on i reprezentacija Srbije ne idu jedno uz drugo.
 
vujosevic je vec bio selektor i uspeh mu je impozantno 5-8 mesto,ako se ne varam
niko sem ivkovica nema znanja i muda da radi posao i niko ali ni jedan od nashih "velikih" trenera ne bi napravio uspeh koji je on napravio od 2008. na ovamo
pa mi smo pre dude spali na to da budemo sprdnja i gubimo od raznih kina,nigerija,izraela...
a niko od tih vrsnih trenera tada nije imao muda da preuzme reprezentaciju u takvim uslovima
 

Back
Top