Quantcast

Dua Lipa osvojila najbolji pop vokalni album na Gremiju 2021.

Mita Komita

Elita
Moderator
Poruka
22.382
BB1eAxKb.jpg

Dua Lipa je osvojila Gremi nagradu za najbolji pop vokalni album 2021. Lipin album Future Nostalgia pobedio je albunme Lejdi Gage (Chromatica), Tejlor Svift (folklor), Harija Stajlsa (Fine Line) i Džastina Bibera (Promene).

Lipa je tokom ceremonije izvela pesmu "Don't Start Now" – koja je takođe nominovana za Pesmu godine i Snimak godine. Future Nostalgia je nominovan i za najbolji pop vokalni album i za album godine, dok je producent Andrew Watt – koji je radio na pesmi "Break My Heart" – osvojio nagradu za producenta godine, ne klasične muzike.

https://www.msn.com/en-us/music/news/dua-lipa-wins-best-pop-vocal-album-at-2021-grammys/ar-BB1eAqzS
....................
Kako se vama sviđa njena muzika?

Paula

Ističe se
Moderator
Poruka
2.477
Većina forumaša preferira stariju muziku i rok. Moj utisak ). Razumljivo. Ali ja pratim i slušam i modernu muziku, doduše najviše na radiju dok vozim )). Bilo je dobrih pesama i 2020 i sad 2021. Govorimo o pop muzici, naravno. No, meni je boljii Heri Stajls od nje. Momak ima dobrih pesama, neke od njih da su izvodile "starinske" rok grupe bi i danas bile slušane.

Xicor

Početnik
Poruka
40
Pogledajte prilog 882079

Dua Lipa je osvojila Gremi nagradu za najbolji pop vokalni album 2021. Lipin album Future Nostalgia pobedio je albunme Lejdi Gage (Chromatica), Tejlor Svift (folklor), Harija Stajlsa (Fine Line) i Džastina Bibera (Promene).

Lipa je tokom ceremonije izvela pesmu "Don't Start Now" – koja je takođe nominovana za Pesmu godine i Snimak godine. Future Nostalgia je nominovan i za najbolji pop vokalni album i za album godine, dok je producent Andrew Watt – koji je radio na pesmi "Break My Heart" – osvojio nagradu za producenta godine, ne klasične muzike.

https://www.msn.com/en-us/music/news/dua-lipa-wins-best-pop-vocal-album-at-2021-grammys/ar-BB1eAqzS
....................
Kako se vama sviđa njena muzika?
Izgleda da danas svaka čavkica moze da dobije Gremi. Počeli su i oni da fušare u nedostatku kvalitetnih muzicara. Nazaduju. Sve su gori. Tako je i holivud poceo da izbacuje splacčine od filmova.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.