DSS: Mi širili, oni prodaju Telekom

Maestral-

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.233

DSS: Mi širili, oni prodaju Telekom
13. novembar 2010. | 12:59 | Izvor: Beta
Beograd -- Demokratska stranka Srbije (DSS) je pokrenula potpisivanje peticije kojom zahteva da vlast obustavi prodaju Telekoma.



B92 Biz Vesti Srbija

DSS: Mi širili, oni prodaju Telekom
13. novembar 2010. | 12:59 | Izvor: Beta
Beograd -- Demokratska stranka Srbije (DSS) je pokrenula potpisivanje peticije kojom zahteva da vlast obustavi prodaju Telekoma.


Ta stranka navodi da je razvoj telekomunikacione infrastrukture prioritetni interes u razvoju srpske ekonomije.

Predsednik Ekonomskog saveta DSS-a Nenad Popović poručio je okupljenima na Trgu republike da ta peticija predstavlja odgovor građana na nepovoljnu prodaju Telekoma i istakao da to nije inicijativa te stranke već "svih građana Srbije".

"Vlada obmanjuje građane kada kaže da Telekom mora da se proda da bi se gradili putevi. Putevi mogu da se grade koncesijama, kao što je izgrađena većina evropskih auto-puteva", rekao je Popović.

On je naveo da su u brojnim evropskim državama glavni operateri u većinskom vlasništvu države i istakao da veliki deo srpske male i srednje privrede "živi od Telekoma".

Predsednik Ekonomskog tima DSS-a takođe je podsetio da se tokom vlade Vojislava Koštunice Telekom Srbije širio kupovinom Telekoma Republike Srpske i Telekoma u Crnoj Gori.


"U vreme ekonomske krize Telekom Srbije bi trebalo da se širi i kupuje manje telekome u regionu, pošto samo tako možemo ostvariti veliki ekonomski uticaj. Na taj način bi i Srbija postala ekonomski lider u regionu", istakao je Popović.

Komentarišući ukupnu vrednost Telekoma Srbije, Popović je istakao da je cena od 2,4 milijarde za celokupni paket akcija, odnosno 1,2 milijarde za prodaju 50 odsto akcija te kompanije "izuzetno niska" i dodao da su ulaganja države Srbije u telekomunikacionu infrastrukturu kroz istoriju bila daleko veća.

"Srbija je u poslednjih 100 godina u telekomunikaciju uložila preko tri milijarde evra. Telekom Republike Srpske, Telekom Crne Gore su takodje plaćeni oko milijardu evra, i sve te cifre govore da je procenjena vrednost Telekom Srbije apsolutno neadekvatna", zaključio je Popović.

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2010&mm=11&dd=13&nav_id=472068

Ono sto se decenijama sticalo za par godina se sve prodalo i procerdalo.

TO je pravo lice Borisa Tadica i Demokratske Stranke.
 
Poslednja izmena od moderatora:
kao i sve raspikuce i propali domacini , prodaj sve iz kuce za kocku i rakiju ( ovi da nahrane i napoje svoju zutu armiju ) . pu mamu vam lopovsku ! :rtfm:

necu da raspravljam argumentovano , posto nema svrhe , svi znamo da ne valja , znaju i ovi sto to rade , i opet to rade . pu bagro ! :rtfm:
 
Poslednja izmena:
Za vreme Kostunicine vlade se taman pocelo koliko - toliko pristojno ziveti u Srbiji a onda narod po ko zna koji put odluci da mu je dobra dosta pa izabra zlo i dovede EDS na vlast...sto su birali sada imaju pljackase na vlasti.glad i bedu...verujem da je onima sto glasase za DS,G17 i SPS sada sve super i potaman...
 
u svim familijama srbije imas negde na celu familije domacine i imas negde probisvete kockare i klosare

kostunica bio domacin , kupio telekom srpske, osnovao telekom u crnoj gori, sirio posed i imanje a onda dosao raspikuca i probisvet Tadic i sve ono sto su generacije pre njega kucile i stvarale - resio da raspicka za par meseci....

sto jedan moze da syebe i pokvari to 100 drugih ne moze da opravi.
 
telekom srpske i telekom u crnoj gori su placeni oko 1 milijarde evra

a sada tadic sve to na gomili zajedno sa telekomom srbije prodaje za 700-800 miliona evra :hahaha:

eto sta se desava kad u familiji imate narkomana kockara i probisveta

ode porodicno bogatstvo za 2-3 grama dopa....
 
Što se tiče prodaje Telekoma - podržavam ih, u potpunosti!!!:ok:

pazi nije problem da se telekom proda. u kapitalizmu sve ima svoju cenu.

a sobzirom da se ovde prodaje fiksna i mobilna telefonija srbije + telekom srpske + telekom crne gore najniza cena za sve to je 5 milijardi evra

A Tadic i vi zuti lopovi hocete da ga prodate nemcima za 700-800

to znaci da ce na ovaj nacin budzet i gradjani republike srbije biti osteceni za najmanje 4 milijarde evra.
 
pazi nije problem da se telekom proda. u kapitalizmu sve ima svoju cenu.

a sobzirom da se ovde prodaje fiksna i mobilna telefonija srbije + telekom srpske + telekom crne gore najniza cena za sve to je 5 milijardi evra

A Tadic i vi zuti lopovi hocete da ga prodate nemcima za 700-800

to znaci da ce na ovaj nacin budzet i gradjani republike srbije biti osteceni za najmanje 4 milijarde evra.

Ma ne vredi to toliko...:think:

Super bi bilo kad bi Nemci kupili, da se malo zavede red...:rtfm:
 
Ti ces izgleda podrzati vlast sta god da urade i ma koliko stupidan taj potez bio.

Ej covece, oni prodaju zlatnu koku Srbije samo da bi mogli da imaju pare za predizbornu kampanju.
Nijedna pametna drzava ne rasprodaje svoje resurse vec gleda da ih prosiri i ojaca..

Ne znam odakle ti to...

U ovome ih podržavam, jer sam mnogo puta bio zajeban i zajebavan od strane Telekom...velika neozbiljnost, neodgovornost...bruka od firme...:rtfm:
 
Ma ne vredi to toliko...:think:

Super bi bilo kad bi Nemci kupili, da se malo zavede red...:rtfm:
sta bre ne vredi?

pa telenoru je MOBTEL prodat za 1.5 milijardu evra a MTS ima 30% vise korisnika sto znaci da vredi 2.5 milijarde . pa zatim fiksna telefonija to ti je jos jedno 1.5 milijardu najmanje to je 4 milijarde + 1 milijarda placena za telekom srpske i MTEL da ne racunamo sto je posle toga jos ulozeno tamo 600-700 miliona evra

znaci sve ispod 5 milijardi je pljacka i pronevera
 
sta bre ne vredi?

pa telenoru je MOBTEL prodat za 1.5 milijardu evra a MTS ima 30% vise korisnika sto znaci da vredi 2.5 milijarde . pa zatim fiksna telefonija to ti je jos jedno 1.5 milijardu najmanje to je 4 milijarde + 1 milijarda placena za telekom srpske i MTEL da ne racunamo sto je posle toga jos ulozeno tamo 600-700 miliona evra

znaci sve ispod 5 milijardi je pljacka i pronevera

Ma oni to prodaju kako bi namerno ostetili Srbiju i nas narod, zato sto su obicne sluge stranaca kojima je jedini cilj da ovu zemlju bace na kolena a da pritom za sebe izvuku neku licnu korist.

Shvatite ljudi da ova vlast NAMERNO vuce debilne poteze sa ciljem da nas sto vise upropasti i zavije u crno..
 
sta bre ne vredi?

pa telenoru je MOBTEL prodat za 1.5 milijardu evra a MTS ima 30% vise korisnika sto znaci da vredi 2.5 milijarde . pa zatim fiksna telefonija to ti je jos jedno 1.5 milijardu najmanje to je 4 milijarde + 1 milijarda placena za telekom srpske i MTEL da ne racunamo sto je posle toga jos ulozeno tamo 600-700 miliona evra

znaci sve ispod 5 milijardi je pljacka i pronevera

Pa ja na to ne mogu da utičem...samo kažem da treba da ih neko kupi, jer su jedna velika bruka...
 
pazi nije problem da se telekom proda. u kapitalizmu sve ima svoju cenu.

a sobzirom da se ovde prodaje fiksna i mobilna telefonija srbije + telekom srpske + telekom crne gore najniza cena za sve to je 5 milijardi evra

A Tadic i vi zuti lopovi hocete da ga prodate nemcima za 700-800

to znaci da ce na ovaj nacin budzet i gradjani republike srbije biti osteceni za najmanje 4 milijarde evra.
Па, богме и јесте проблем.

Нарочито, колики део се продаје.

Никако изнад 49%.
 

Back
Top