Quantcast

DSS: Jovanović dežurni klevetnik

Malavanja

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
461
Izvor: Beta

Beograd -- Nakon izjava Čedomira Jovanovića o političkoj pozadini ubistva premijera Zorana Đinđića, DSS ocenio da je lider LDP "dežurni klevetnik DSS" i da koristi laži.

Portparol DSS Petar Petković naveo je u izjavi dostavljenoj Beti da Jovanović treba da odgovori na nekoliko pitanja koje se tiču ubistva Đinđića.

"Da li Jovanović zna koji je to političar posećivao u zatvoru ubice premijera Zorana Đinđića? Da li Jovanović zna koji je političar nosio u zatvor torte ubicama Zorana Đindjića?", navodi se u izjavi portparola DSS.

Petković je ocenio da lider LDP-a treba da odgovori i koji je političar odlazio u Šilerovu ulicu kod ubica Đinđića i da li zna koji je političar naredio bivšem državnom tužiocu Radetu Terziću da pusti iz zatvora ubice premijera.

"Da li može Jovanović da se seti na čijem stranačkom skupu je nedavno bio prisutan optuženi bivši tužilac Terzić? Da li Jovanović zna ko i zbog čega opstruiše i gura u zastarelost započeti sudski postupak protiv Terzića koji je baš za vreme pobune JSO dao nalog da se iz zatvora puste ubice Đinđića", upitao je Petković.

Portparol Demokratske stranke Srbije je zatražio od Jovanovića da odgovori i gde je bio na dan ubistva premijera i zašto je to za vreme akcije Sablja "proglašeno za državnu tajnu".

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=03&dd=11&nav_category=11&nav_id=498481

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.242
Izvor: Beta

Beograd -- Nakon izjava Čedomira Jovanovića o političkoj pozadini ubistva premijera Zorana Đinđića, DSS ocenio da je lider LDP "dežurni klevetnik DSS" i da koristi laži.

Portparol DSS Petar Petković naveo je u izjavi dostavljenoj Beti da Jovanović treba da odgovori na nekoliko pitanja koje se tiču ubistva Đinđića.

"Da li Jovanović zna koji je to političar posećivao u zatvoru ubice premijera Zorana Đinđića? Da li Jovanović zna koji je političar nosio u zatvor torte ubicama Zorana Đindjića?", navodi se u izjavi portparola DSS.

Petković je ocenio da lider LDP-a treba da odgovori i koji je političar odlazio u Šilerovu ulicu kod ubica Đinđića i da li zna koji je političar naredio bivšem državnom tužiocu Radetu Terziću da pusti iz zatvora ubice premijera.

"Da li može Jovanović da se seti na čijem stranačkom skupu je nedavno bio prisutan optuženi bivši tužilac Terzić? Da li Jovanović zna ko i zbog čega opstruiše i gura u zastarelost započeti sudski postupak protiv Terzića koji je baš za vreme pobune JSO dao nalog da se iz zatvora puste ubice Đinđića", upitao je Petković.

Portparol Demokratske stranke Srbije je zatražio od Jovanovića da odgovori i gde je bio na dan ubistva premijera i zašto je to za vreme akcije Sablja "proglašeno za državnu tajnu".

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=03&dd=11&nav_category=11&nav_id=498481

:hahaha::hahaha::hahaha: Сјајно! НЕКА ОДГОВОРИ - само то и ништа више!!! :rotf:

al bundy

Legenda
Poruka
60.581
DSS je smešan ko tri cirkusa , drve tu priču o Čedi kriminalcu već 8 godina , a imali su policiju , pravosudje i udbu pod svojom kontrolom 3-4 godine , a baš ništa mu nisu našli .Sami se sebi se poseravaju u usta pošto ispada da ili je Čeda nevin ili su oni saučesnici pa su ga štitili,a znali su da je krimos ,nije ni čudo što su spali na cenzus .

velke712

Elita
Poruka
24.631
DSS je smešan ko tri cirkusa , drve tu priču o Čedi kriminalcu već 8 godina , a imali su policiju , pravosudje i udbu pod svojom kontrolom 3-4 godine , a baš ništa mu nisu našli .Sami se sebi se poseravaju u usta pošto ispada da ili je Čeda nevin ili su oni saučesnici pa su ga štitili,a znali su da je krimos ,nije ni čudo što su spali na cenzus .
ma da, dss je imao sve a siroti dzhemo je bio robin hud :D

nego, ni al kaponeu ameri nisu nashli nishta, strpali su ga u buvaru zbog utaje poreza

Poslednja izmena:

Malavanja

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
461
Da su imali bilo sta protiv Kostunjavog (makar da je presao ulicu na crveno) oni bi ga povezali sa ubistvom Djindjica jos za vreme sablje kad su imali svu mogucu vlast. Pa cak i da nisu tad, evo tri godine su opet na vlast bez Kostunice i nista. To sto Kostunica nije voleo Djindjica i sto je zeleo da ga se politicki resi ne dovodi ga nikako u vezu sa ubistvom. A sve cinjenice iznete na sudjenju, i kasnije, vise vode pricu da je politicka inspiracija ubistva crpljenja iz direktnog okruzenja pokojnog premijera.
Nije Kostunica ugasio kamere u vladi, niti je menjao obezbedjenje Djindjicu par dana pre atentata, niti je on doveo Bracanovica na celu BIA. Mislim da Zoran Mijatovic, koji sigurno nije Kostunicin covek moze ponajbolje da posvedoci o tome kako je doslo da ubistva i ko je tad povlacio konce u tom pravcu.

AZTEC

Buduća legenda
Poruka
27.335
:hahaha:A pretresali su ga danonocnoz:D

Malavanja

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
461
Neki ljudi cesto kazu da je Ceda dao sve odgovore na saslusanju, ali meni i dalje nije jasno zasto je izvadio Spasojevica iz zatvora? Kakvi su to vazni "drzavni poslovi" zbog kojih je morao da dolazi u zatvor sa njegovom zenom i donosi mu tortu za rodjendan? Zbog cega su zatvorski cuvari svedocili da su se pri svakoj poseti izljubili onako po srpski, triput u obraz? I ne samo zatvorski cuvari nego i Spasojeviceva zena i A. Simovic u svom svedocenju pred sudom. Jel sve to nekakva Kostunicina zavera? Ne bih rekla. Ocigledno da je u pitanju bilo blisko prijateljstvo, a ne "drzavni poslovi". Kakvog uopste posla ima podpredsednik vlade sa kriminalcima? Ja odgovore na ta pitanja nisam cula, mozda moze neko ovde da me prosvetli?

AZTEC

Buduća legenda
Poruka
27.335
Neki ljudi cesto kazu da je Ceda dao sve odgovore na saslusanju, ali meni i dalje nije jasno zasto je izvadio Spasojevica iz zatvora? Kakvi su to vazni "drzavni poslovi" zbog kojih je morao da dolazi u zatvor sa njegovom zenom i donosi mu tortu za rodjendan? Zbog cega su zatvorski cuvari svedocili da su se pri svakoj poseti izljubili onako po srpski, triput u obraz? I ne samo zatvorski cuvari nego i Spasojeviceva zena i A. Simovic u svom svedocenju pred sudom. Jel sve to nekakva Kostunicina zavera? Ne bih rekla. Ocigledno da je u pitanju bilo blisko prijateljstvo, a ne "drzavni poslovi". Kakvog uopste posla ima podpredsednik vlade sa kriminalcima? Ja odgovore na ta pitanja nisam cula, mozda moze neko ovde da me prosvetli?
Daj nemojte da ste smesni,ceda je u situaciji da udje i napise u izvestaj sta oce ili da ih jednostavno okrene na mob i kaze napisite da je saslusanje proteklo tako i tako,prekine vezu i izvuce krmachuz:D

bobanjov

Iskusan
Poruka
6.180
Pa javna je tajna da ceda narkoman i drustvo stoje iza Djindjolininog ubistva.
Samo je pitanje cime on ucenjuje druge politicare da moraju da cute i da ga trpe...
Сви су се дебело овајдили за ових 8 година од убиства, поделивши Србију на страначке феуде + радећи за ''стране послодавце''

Завера ћутања је и даље на снази

Bengazi

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.701

Četiri godine su držali vlast (policija, pravosuđe, BIA), a oni se sada setili da
postavljaju pitanja Čedi? Znači ili lažu i kleveću ili su Čedini saučesnici!?:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

NN77

Domaćin
Banovan
Poruka
3.233
To nije istina. Za vreme druge Kostunicine Vlade je bio uhapsen Terzic a on je povezan sa Jovanovicem. Pad Vlade je omogucio Jovanovicu da se za sada izvuce.
Neka se ispita sve, Kostunici se prabacuje sto nije upotrebio vojsku protiv JSO. I to je najveca zamerka za njega, za to vreme Jovanovic je saradjivao sa ubicama Zorana Djindjica.

NN77

Domaćin
Banovan
Poruka
3.233
Četiri godine su držali vlast (policija, pravosuđe, BIA), a oni se sada setili da
postavljaju pitanja Čedi? Znači ili lažu i kleveću ili su Čedini saučesnici!?:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Ceda je posle ubistva Djindjica postao potpredsednik Vlade.
Drzali su DB i sve medije za vreme vanrednog stanja. Nista nisu imali protvi Kostunice.
Cedomir Jovanovic mora da odgovara za saradnju sa ubicama Djindjica kad tad.

budadudaiovajcetvrti

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.019
ebote, kada su mogli da saslušavaju mene, koja za razliku od Koštunice imam u gaćama zbog Vinkovog ubistva i još na poligraf da me vode i još moroni balavi da me šamaraju kada sam im s pravom rekla da lažu, e, vala mogu i Koštunicu od nemoći da saslušaju zbog Đinđićevog ubistva.

i obavezno lepog da mu pošalju i šamar da mu lupi. :lol:

NN77

Domaćin
Banovan
Poruka
3.233
Kostunica se pojavljuje kao svedok a ne kao optuzeni. Rade Terzic ce kad tad na Sud a sa njime i Cedomir Jovanovic. Nece stranci stalno da ga cuvaju. On mora da odgovara.
Jednostavno receno: vi ste korov Srbije koja je unsitena zbog vas i vasih mentora iz zapadnih ambasada. Morate odgovarati kao isto ce odgovarati i ti tvoji iz Bengazija.

Poslednja izmena:

al bundy

Legenda
Poruka
60.581
To nije istina. Za vreme druge Kostunicine Vlade je bio uhapsen Terzic a on je povezan sa Jovanovicem. Pad Vlade je omogucio Jovanovicu da se za sada izvuce.
Neka se ispita sve, Kostunici se prabacuje sto nije upotrebio vojsku protiv JSO. I to je najveca zamerka za njega, za to vreme Jovanovic je saradjivao sa ubicama Zorana Djindjica.
Šta su čekali 4 godine ? :think: Šta je ćopavi ubica kerova Jočić radio sa Legijom u noći njegove predaje ,iako je po zakonu on trebao da bude sproveden kod istražnog sudije , a ne kod ministra unutrašnjih poslova u kabinet ? :think:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.