ДСС и Г17+ ?????

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.315
DINKIĆ: ZVAĆU I KOŠTUNICU U KOALICIJU!

(0)
Sreda, 4. Maj, 2011.| Autor:
Fokusirali smo se da nadmašimo naprednjake, ali kad dođe vreme, razgovaraćemo i o saradnji sa DSS, kaže lider URS


BEOGRAD - Namiguju Voja i Mlađa!
Lideri DSS i URS Vojislav Koštunica i Mlađan Dinkić, iako nisu bili baš u ljubavi tokom zajedničke vlade, priznaju da su odlično sarađivali, a ne odbacuju ni mogućnost koalicije. Makar to ne odbacuje Dinkić. Kako je rekao za Kurir, partnere trenutno traže u građanima, a onda slede i razgovori sa političarima.

- Fokusirali smo se na to da prikupimo što više potpisa građana za regionalizaciju, da taj broj daleko nadmaši naprednjake. Ali, kad dođe vreme, sešćemo i razgovaraćemo i o saradnji sa DSS - rekao nam je Dinkić. Podsetimo, on je nedavno iznenadio sve izjavom da mu je najbolji premijer bio Vojislav Koštunica.

- Što se unutrašnje politike tiče, u ovih deset godina ni sa kim u državnim organima nisam tako dobro sarađivao kao sa Koštunicom - rekao je tada Dinkić. On je dodao da ga Koštunica „nikad nije pritiskao da odustane od reformi samo zato što one nisu popularne, kao na primer uvođenje PDV 2005. godine“.

Na pitanje da li to znači da je Koštunica bolji premijer od Mirka Cvetkovića, Dinkić je rekao da je za to vreme „dobijen SSP, ušli smo u Partnerstvo za mir, potpisali sporazum CEFTA, napravili budžetski suficit od dve milijarde evra, o kojem sadašnja vlada može samo da sanja - sve to dok je Koštunica bio premijer“.

A ni lider DSS nije ostao dužan, pa je uzvratio komplimentima:
- Dinkićev rad ocenjujem na osnovu životnog i jednostavnog pravila - za vreme naše vlade prosečna plata u Srbiji bila je 100 evra veća.
Zanimljivo je da ni Koštunica nije odbacio mogućnost saradnje. Ali, o tom pitanju će, kako kažu u DSS, reći nešto više uskoro.

Jelena Velinović


Aligrudić: Još je rano za zaključke...

Potpredsednik DSS Miloš Aligrudić kaže da su izjave Mlađana Dinkića i Vojislava Koštunice ocena rada nekadašnje vlade i njihove tadašnje saradnje.

- Iz toga ne mogu da se izvlače zaključci za budućnost. Poznato je i da se politika naših stranaka razlikuje. Postoje te dve činjenice i u ovom trenutku ne može se ništa drugo reći - kazao je Aligrudić.


http://www.kurir-info.rs/vesti/dinkic-zvacu-i-kostunicu-u-koaliciju-88386.php
 
DINKIĆ: ZVAĆU I KOŠTUNICU U KOALICIJU!

(0)
Sreda, 4. Maj, 2011.| Autor:
Fokusirali smo se da nadmašimo naprednjake, ali kad dođe vreme, razgovaraćemo i o saradnji sa DSS, kaže lider URS


BEOGRAD - Namiguju Voja i Mlađa!
Lideri DSS i URS Vojislav Koštunica i Mlađan Dinkić, iako nisu bili baš u ljubavi tokom zajedničke vlade, priznaju da su odlično sarađivali, a ne odbacuju ni mogućnost koalicije. Makar to ne odbacuje Dinkić. Kako je rekao za Kurir, partnere trenutno traže u građanima, a onda slede i razgovori sa političarima.

- Fokusirali smo se na to da prikupimo što više potpisa građana za regionalizaciju, da taj broj daleko nadmaši naprednjake. Ali, kad dođe vreme, sešćemo i razgovaraćemo i o saradnji sa DSS - rekao nam je Dinkić. Podsetimo, on je nedavno iznenadio sve izjavom da mu je najbolji premijer bio Vojislav Koštunica.

- Što se unutrašnje politike tiče, u ovih deset godina ni sa kim u državnim organima nisam tako dobro sarađivao kao sa Koštunicom - rekao je tada Dinkić. On je dodao da ga Koštunica „nikad nije pritiskao da odustane od reformi samo zato što one nisu popularne, kao na primer uvođenje PDV 2005. godine“.

Na pitanje da li to znači da je Koštunica bolji premijer od Mirka Cvetkovića, Dinkić je rekao da je za to vreme „dobijen SSP, ušli smo u Partnerstvo za mir, potpisali sporazum CEFTA, napravili budžetski suficit od dve milijarde evra, o kojem sadašnja vlada može samo da sanja - sve to dok je Koštunica bio premijer“.

A ni lider DSS nije ostao dužan, pa je uzvratio komplimentima:
- Dinkićev rad ocenjujem na osnovu životnog i jednostavnog pravila - za vreme naše vlade prosečna plata u Srbiji bila je 100 evra veća.
Zanimljivo je da ni Koštunica nije odbacio mogućnost saradnje. Ali, o tom pitanju će, kako kažu u DSS, reći nešto više uskoro.

Jelena Velinović


Aligrudić: Još je rano za zaključke...

Potpredsednik DSS Miloš Aligrudić kaže da su izjave Mlađana Dinkića i Vojislava Koštunice ocena rada nekadašnje vlade i njihove tadašnje saradnje.

- Iz toga ne mogu da se izvlače zaključci za budućnost. Poznato je i da se politika naših stranaka razlikuje. Postoje te dve činjenice i u ovom trenutku ne može se ništa drugo reći - kazao je Aligrudić.


http://www.kurir-info.rs/vesti/dinkic-zvacu-i-kostunicu-u-koaliciju-88386.php

То ђубре секташко САМО ПОКУШАВА ДА ОБОРИ РЕЈТИНГ ДСС-а ... битанга једна... шта он сања јадник... :roll::roll::roll:........:evil::evil::evil:
 
е просто невероватно како политичари ебу овај народ у здрав мозак

па Динкићу где ти је сва та памет била кад си био министар и шта све још не у власти

па ти народе гласај за пресипање из шупљег у празно
 
Да, ПАРЛАМЕНТАРНУ МОНАРХИЈУ..... и завршена ствар....:super:

МА КАКВИ БРЕ ПАРЛАМЕНТИ ВИШЕ. ПА ЈЕЛ ТРЕБА ОПЕТ НЕКАКВЕ НАВОДНО ЗАРАЋЕНЕ СТРАНКЕ ДА НАС СВАЂАЈУ, ДОК ОНИ ЗАЈЕДНО КРЉАЈУ ЈАГОДЕ СА ШЛАГОМ?
КРАЉА БИХ ПРИХВАТИО, АЛИ САМО НЕКОГ НОВОГ КОЈИ БИ ТО И ЗАСЛУЖИО НА ИСТИ НАЧИН КАО ШТО СУ И КАРАЂОРЂЕВИЋИ И ОБРЕНОВИЋИ НЕКАДА ЗАСЛУЖИЛИ, УЈЕДИЊЕЊЕМ СРБА И ДИЗАЊЕМ УСТАНКА ПРОТИВ ОКУПАЦИЈЕ.
АПСОЛУТИСТИЧКА, А НЕ ПАРЛАМЕНТАРНА
БОЉЕ ЈЕ И ЈЕФТИНИЈЕ КАСНИЈЕ ИЗДРЖАВАТИ ЈЕДНОГ ПАРАЗИТА КОЈИ ЈЕ ТО БАР И ЗАСЛУЖИО НЕГО НА ХИЉАДЕ ДРУГИХ КОЈИ ТО НИЧИМЕ НЕ ЗАСЛУЖУЈУ, А ЈОШ НАС И КОНСТАНТНО СВАЂАЈУ.
 
Poslednja izmena:
Ушао би Млађа и са радикалима у коалицију само да му обезбеде још један мандат у фотељи владе Србије! Није се довољно накрао за једанаест година у власти хоће још!
Млађан Динкић и његова Г17+ су били су свим владама од 2000. године до данас! Човек мора бити луд па да гласа за Г17+ поново! Шта Млађа то још може да уради за Србију, што није урадио за ових 11 година колико влада?!
 
Ma koja 2%. Pre ce Dinkic da predje cenzus nego Kostunica

Нетачно... ДС-ове анкете кажу да СНС има ~ 41%,, ДС~22%, Коштуница ~9%, а Динкић ~2%, Дачић пао на ~5%...узгред, поклапају им се истраживања са СНС-овим и ДСС-овим...Чеда је скочио на ~8%, СРС се бори да пребаци цензус...

За ДСС причају већ годинама да неће прећи цензус и никако то да се деси.
Запамти, ДСС увек има загарантованих 7%....то је Шешељ добро приметио.
 
Нетачно... ДС-ове анкете кажу да СНС има ~ 41%,, ДС~22%, Коштуница ~9%, а Динкић ~2%, Дачић пао на ~5%...узгред, поклапају им се истраживања са СНС-овим и ДСС-овим...Чеда је скочио на ~8%, СРС се бори да пребаци цензус...

За ДСС причају већ годинама да неће прећи цензус и никако то да се деси.
Запамти, ДСС увек има загарантованих 7%....то је Шешељ добро приметио.

Ma koje ankete.......i u Boru kad su bili izbori su rekli da Dinkic nece osvojiti nista a on osvojio preko 20%.
Dinkic lepo okuplja te lokalne gazde....ima pricu ...tako da on uzima ne 5% nego sigirno oko 10%.
 
Ma koje ankete.......i u Boru kad su bili izbori su rekli da Dinkic nece osvojiti nista a on osvojio preko 20%.
Dinkic lepo okuplja te lokalne gazde....ima pricu ...tako da on uzima ne 5% nego sigirno oko 10%.

A i zna da je narod glup i kratko pamti , pa mu je do jaja došlo što ga je Bota izbacio iz vlade , pa će u predizbornoj kampanji da pljuje ovu vlast ,kao da njegova partija nije deo iste i da ne krade već 10 godina ,predstavljaće sebe kao neku opoziciju sadašnjoj vladi iako njegovi ministri sede u njoj , naravno sve to sa državnim parama koje G17 još cedi kao u najbolja vremena .
 

Back
Top