ДСС: ЧЕДОМИР ЈОВАНОВИЋ ЛАЖЕ

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
ЧЕДОМИР ЈОВАНОВИЋ ЛАЖЕ
09.02.2011.

Лажи које Јовановић у правилним временским размацима испољава према ДСС очигледно представљају одређену врсту патологије, док његова мржња према ДСС је у основи мржња према Србији и свему што је српско

Свака реч коју је до сада Чедомир Јовановић изговорио о Коштуници представља чисту лаж. Може се уочити правило да Чедомир Јовановић више пута годишње мора да се огласи против Коштунице и да на примитиван и приземан начин изнесе најгоре врсте оптужби. Лажи које Јовановић у правилним временским размацима испољава према ДСС очигледно представљају одређену врсту патологије, док његова мржња према ДСС је у основи мржња према Србији и свему што је српско. Право је питање како је Чедомир Јовановић у политику ушао са похабаним патикама и преко ноћи стигао до дедињских вила, џипова и луксузних станова. За разлику од њега у Србији постоје људи који су дуго у политици и који никакве лагодности и привилегије за себе нису присвојили. Одговорно тврдим да су челници ДСС увек и до задњег слова поштовали закон и увек радили у најбољем интересу државе. ДСС се увек залагао да све државне институције обављају свој посао искључиво по закону, најодлучније бранећи истину од свих врста лажи и испада које Јовановић себи дозвољава када је у питању ДСС.
 
On je shirim krugovima ljudi u Srbiji nepoznat...pa se reklamira preko Kostunicinih ledja...
Kad pitas neke starije ljude ko je Ceda..oni ce reci nesto ovako"a..cekaj, to je onaj mali zemunac, mangup neki, a?"
a kad pitas ko je Kostunica, ljudi kazu "Veliki gospodin, postenjacina, patriota.."


Mislim da mnogi nikad ne bi ni obratili paznju na Cedu da on ne spominje Kostunicu.
 
On je shirim krugovima ljudi u Srbiji nepoznat...pa se reklamira preko Kostunicinih ledja...
Kad pitas neke starije ljude ko je Ceda..oni ce reci nesto ovako"a..cekaj, to je onaj mali zemunac, mangup neki, a?"
a kad pitas ko je Kostunica, ljudi kazu "Veliki gospodin, postenjacina, patriota.."


Mislim da mnogi nikad ne bi ni obratili paznju na Cedu da on ne spominje Kostunicu.
Друга Србија не може да опастане без напада на ДСС...иако нисам гласач ДСС, ДСС је симбол части, стручности, поштења, патриотизма, културе и демократије у Србији. Уколико "Друга Србија" не атакује на њих, не може анимирати своје присталице и опстати.
 
Друга Србија не може да опастане без напада на ДСС...иако нисам гласач ДСС, ДСС је симбол части, стручности, поштења, патриотизма, културе и демократије у Србији. Уколико "Друга Србија" не атакује на њих, не може анимирати своје присталице и опстати.

:super:челници ДСС су увек и до задњег слова поштовали закон и увек радили у најбољем интересу државе.
:super:
 
ЧЕДОМИР ЈОВАНОВИЋ ЛАЖЕ
09.02.2011.

Лажи које Јовановић у правилним временским размацима испољава према ДСС очигледно представљају одређену врсту патологије, док његова мржња према ДСС је у основи мржња према Србији и свему што је српско

Свака реч коју је до сада Чедомир Јовановић изговорио о Коштуници представља чисту лаж. Може се уочити правило да Чедомир Јовановић више пута годишње мора да се огласи против Коштунице и да на примитиван и приземан начин изнесе најгоре врсте оптужби. Лажи које Јовановић у правилним временским размацима испољава према ДСС очигледно представљају одређену врсту патологије, док његова мржња према ДСС је у основи мржња према Србији и свему што је српско. Право је питање како је Чедомир Јовановић у политику ушао са похабаним патикама и преко ноћи стигао до дедињских вила, џипова и луксузних станова. За разлику од њега у Србији постоје људи који су дуго у политици и који никакве лагодности и привилегије за себе нису присвојили. Одговорно тврдим да су челници ДСС увек и до задњег слова поштовали закон и увек радили у најбољем интересу државе. ДСС се увек залагао да све државне институције обављају свој посао искључиво по закону, најодлучније бранећи истину од свих врста лажи и испада које Јовановић себи дозвољава када је у питању ДСС.

Šomi, što sam i imao respekt prema tebi da si relativno normalan momak, ovom temom si to demantovao na najgori mogući način....

Prvo, otvoriš temu u kojoj navodiš DSS kako kaže da Čeda laže...

Nemaš link... Ko je to izjavio, kad???

Ako su to tvoje reči, onda si još veća propast, jer ti nigde ne navodiš šta je Čeda slagao... Naprotiv, baviš se njegovim patikama i njegovim materijalnim stanjem....

Tema je definitivno za zaključavanje...
 
Šomi, što sam i imao respekt prema tebi da si relativno normalan momak, ovom temom si to demantovao na najgori mogući način....

Prvo, otvoriš temu u kojoj navodiš DSS kako kaže da Čeda laže...

Nemaš link... Ko je to izjavio, kad???

Ako su to tvoje reči, onda si još veća propast, jer ti nigde ne navodiš šta je Čeda slagao... Naprotiv, baviš se njegovim patikama i njegovim materijalnim stanjem....

Tema je definitivno za zaključavanje...

http://www.dss.org.rs/newsitem.php?id=10150
 
Šomi, što sam i imao respekt prema tebi da si relativno normalan momak, ovom temom si to demantovao na najgori mogući način....

Prvo, otvoriš temu u kojoj navodiš DSS kako kaže da Čeda laže...

Nemaš link... Ko je to izjavio, kad???

Ako su to tvoje reči, onda si još veća propast, jer ti nigde ne navodiš šta je Čeda slagao... Naprotiv, baviš se njegovim patikama i njegovim materijalnim stanjem....

Tema je definitivno za zaključavanje...

nemo' vise da si mi pipnuo shommyja:lol:
 
Šomi, što sam i imao respekt prema tebi da si relativno normalan momak, ovom temom si to demantovao na najgori mogući način....

Prvo, otvoriš temu u kojoj navodiš DSS kako kaže da Čeda laže...

Nemaš link... Ko je to izjavio, kad???

Ako su to tvoje reči, onda si još veća propast, jer ti nigde ne navodiš šta je Čeda slagao... Naprotiv, baviš se njegovim patikama i njegovim materijalnim stanjem....

Tema je definitivno za zaključavanje...
Дачо, ево линк је дала Гошћа, а ево шта је Чеда изхавио са све линком. Иначе, нисам толико противник ЛДП али мислим да им је лидер катастрофа.

Jovanović: DSS umešan u “Kolubaru“
Predsednik LDP Čedomir Jovanović kaže da policija i tužilaštvo u slučaju preduzeća Kolubara prvo trebalo da razgovaraju sa vodećim ljudima DSS.

On ocenio da je potrebno utvrditi odgovornost lidera DSS i bivšeg premijera Srbije Vojislava Koštunice i nekadašnjeg ministra pravde Zorana Stojkovića.

U saopštenju LDP navodi se da je Jovanović Koštunicu i Stojkovića označio kao "najistaknutije političke zaštitnike lopovluka u Kolubari".

Kolubara nije samo kriminalna afera, nego je i politički skandal koji razotkriva političke organizatore i zaštitnike pljačke preko javnih preduzeća, navodi on.

"Zato se tim političarima ne sme dozvoliti da ostanu sakriveni iza bagerista, vlasnika kamiona i ostalih sitnih izvršilaca organizovanog izvlačenja desetina miliona evra", smatra Jovanović.

Predsednik LDP Čedomir Jovanović je rekao da je "redosled poteza jasan ako vlast želi da utvrdi punu istinu o Kolubari".

"Ako se ne počne od vrha političke piramide ovog kriminalnog udruženja, i ova afera će se završiti na isti način na koji su se u prethodnih nekoliko godina završavali svi slični postupci. Danas Srbija mora da sazna koliko su bili prizemni interesi koji su se krili iza Koštuničine kampanje kriminalizacije Zorana Đinđića, koja je dovela do ubistva premijera, a zatim i rušenja njegove vlade krajem 2003. godine", naveo je Jovanović.



Prema rečima Jovanovića, ozbiljna istraga i "gonjenje" u aferi Kolubara najbolje će pokazati cenu "lažnog patriotizma" DSS, koji je posle 5. oktobra postavio svoje ljude, uključujući i Vladana Jovičića, na mesta direktora Kolubare.

Ministar pravde postao je Zoran Stojković, rekao je Jovanović i podsetio da je Stojković pre toga bio advokat onih protiv kojih je 2002. godine podignuta krivična prijava za pljačke u Kolubari.

"Kada smo u republičkoj vladi 2002. godine otkrili da u Kolubari, na način koji je poslednjih dana i javnosti postao poznat, kroz organizovani kriminal nestaje ogroman novac, odmah smo smenili Jovičića, koji je bio kadar DSS, na mesto direktora imenovali nestranačku ličnost Slobodana Đerića, prekinuli kriminalni lanac i podneli krivičnu prijavu protiv odgovornih za prethodne ogromne malverzacije", rekao je lider LDP.

On je dodao da je DSS sprečila "otkrivanje istine i sudski postupak" i da je, između ostalog i zbog namere da zaustavi ovaj slučaj, na svaki način pokušavala i uspela da sruši vladu krajem 2003. godine.
http://www.b92.net/biz/vesti/tema.php?id=141&nav_id=491729
 
Дачо, ево линк је дала Гошћа, а ево шта је Чеда изхавио са све линком. Иначе, нисам толико противник ЛДП али мислим да им је лидер катастрофа.

http://www.b92.net/biz/vesti/tema.php?id=141&nav_id=491729

I šta je tu Čeda slagao?

Čeda je izjavio da je potrebna detaljna istraga!!!

I u pravu je...

A da ima indicije da su DSSovci lopovi, to je sasvim očigledno...

Pa ebote vi ste postavili pajsera (žargonski naziv za obijača trafika, tj, provalnika... :D) za ministra policije.....
 
I šta je tu Čeda slagao?

Čeda je izjavio da je potrebna detaljna istraga!!!

I u pravu je...

A da ima indicije da su DSSovci lopovi, to je sasvim očigledno...

Pa ebote vi ste postavili pajsera (žargonski naziv za obijača trafika, tj, provalnika... :D) za ministra policije.....

Ja sam cula da tebe ovde zovu Daca - pajser, pa mi smesno kad ti to kazes za druge:lol:
 
I šta je tu Čeda slagao?

Čeda je izjavio da je potrebna detaljna istraga!!!

I u pravu je...

A da ima indicije da su DSSovci lopovi, to je sasvim očigledno...

Pa ebote vi ste postavili pajsera (žargonski naziv za obijača trafika, tj, provalnika... :D) za ministra policije.....
Пренео сам само саопштење, у скалду са максимом : "Нека се чује и друга страна".
Ја сам напредњак, мада, признајем имам доста смпатија према ДСС, већина мог окружења је ДССовко и познајем неке њихове високе функционере...
чак си ми ДССовци рекли да сам у њихову страку увек добродошао...но, реално када погледаш, не верујем да је све што је ДСС украо једнако само једној пљачки ДС и Г17 око јавних набавки. Друго, ти кадрови из ДСС су изнели оптужбе на рачун кадрова из ДС у вези са Колубаром.
А што се тиче Јочића-младост-лудост...погреши човек у тим годинама...
 
I šta je tu Čeda slagao?

Čeda je izjavio da je potrebna detaljna istraga!!!

I u pravu je...

A da ima indicije da su DSSovci lopovi, to je sasvim očigledno...

Pa ebote vi ste postavili pajsera (žargonski naziv za obijača trafika, tj, provalnika... :D) za ministra policije.....

Чек, чек....олако се фрљаш са појмом лопови...и селективно.

Па зар ниси управо ТИ у периоду док си обожавао Милошевића крао војну опрему (твоје речи) а успут, не доводиш у питање порекло Чединог новца и његово друговање по Шилеровој које је довело до Ђикијевог убиства?


СВИ лоповлууци морају бити истражени и кашњени..И дсс-ови, и ТВОЈИ и Чедини....СВИ!


А садажњи министар полиције?
Ништа коферче?
 
Дачо, ево линк је дала Гошћа, а ево шта је Чеда изхавио са све линком. Иначе, нисам толико противник ЛДП али мислим да им је лидер катастрофа.

http://www.b92.net/biz/vesti/tema.php?id=141&nav_id=491729

Ахаха... какав патолошки страх од Коштунице - па то је невиђено, а у исто време све "агенције" за истраживање јавног мнења тврде ДА ДСС ИМА БЕЗНАЧАЈНИ ПРОЦЕНАТ ОНИХ КОЈИ БИ ГЛАСАЛИ ЗА ТУ СТРАНКУ. Знају да ће им се цела ПИРАМИДА ЛОПОВЛУКА СРУШИТИ АКО ИМ КОШТУНИЦА ИЗВУЧЕ САМО ЈЕДНУ ЦИГЛУ...:hahaha::hahaha::hahaha:

ПА НЕКА ПОКРЕНУ ИСТРАГУ уколико нађу да има ЕЛЕМЕНАТА за исту, нема проблема... него само да не буде ЈУРИЛИ ЗЕЦА - А ИСТЕРАЛИ МЕЧКУ...:rotf:
 
Чек, чек....олако се фрљаш са појмом лопови...и селективно.

Па зар ниси управо ТИ у периоду док си обожавао Милошевића крао војну опрему (твоје речи) а успут, не доводиш у питање порекло Чединог новца и његово друговање по Шилеровој које је довело до Ђикијевог убиства?


СВИ лоповлууци морају бити истражени и кашњени..И дсс-ови, и ТВОЈИ и Чедини....СВИ!


А садажњи министар полиције?
Ништа коферче?

Аууууу.. значи овај бугараш је СИТНИ ЛОПОВ.... страшноооооо... а још овде непрекидно сер* и држи другима предавања о поштењу...
 
Друга Србија не може да опастане без напада на ДСС...иако нисам гласач ДСС, ДСС је симбол части, стручности, поштења, патриотизма, културе и демократије у Србији. Уколико "Друга Србија" не атакује на њих, не може анимирати своје присталице и опстати.




U hebote!:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top