DS za pomirenje zbog opštih ciljeva

Vesti Krstarice

Domaćin
Poruka
3.392
BEOGRAD, 6. maja 2011. (Beta) - Predsednik Srbije i Demokratske stranke Boris Tadić izjavio je u petak da je DS spremna da se pomiri sa svojim protivnicima radi ostvarivanja opštih ciljeva.

"Danas je Demokratska stranka organizacija koja je u budućnosti spremna da se pomiri i sa svojim protivnicima, ako zajednički sagledamo budućnost i opšte ciljeve", izjavio je Tadić u Sokobanji na centralnoj proslavi Djurdjevdana, slave DS-a kojoj je prisustovalo nekoliko stotina predstavnika stranke i koalicionih partnera.

"DS nije ratnička stranka, iako je njen svetac čovek-vojevač", rekao je Tadić aludirajući na ratničku prošlog Svetog Georgija.

On je istakao da je DS stranka mira i da je njena najveća misija da se svakodnevno bori za mir.

Na proslavi slave DS Djurdjevdan u Sokobanji bili su lideri stranaka, koalicionih partnera, Vuk Drašković, Dragan Marković Palma, Aleksandar Antić, Jovan Krkobabić, Rasim LJajić i Žarko Obradović.
 
youtube;zl3Bfxr1ck0]https://www.youtube.com/watch?v=zl3Bfxr1ck0

SVE PARLAMENTARNE STRANKE U SRBIJI ŽELE VLAST ZBOG VLASTI.
A, VALA, I VANPARLAMENTARNE.
MOŽE IM SE, KAD JOŠ NEMA LUSTRACIJE, KOJOM BI SE ONIMA KOJI NE POSTIŽU OBEĆANE REZULTATE, ZABRANILO UČESTVOVANJE NA KONKURSU ZA VLAST.

Onda da se dogovorimo gde treba povuci granicu lustracije...

Sto se mene tice, poceti od 1990. pa do danas.
 
BEOGRAD, 6. maja 2011. (Beta) - Predsednik Srbije i Demokratske stranke Boris Tadić izjavio je u petak da je DS spremna da se pomiri sa svojim protivnicima radi ostvarivanja opštih ciljeva.

"Danas je Demokratska stranka organizacija koja je u budućnosti spremna da se pomiri i sa svojim protivnicima, ako zajednički sagledamo budućnost i opšte ciljeve", izjavio je Tadić u Sokobanji na centralnoj proslavi Djurdjevdana, slave DS-a kojoj je prisustovalo nekoliko stotina predstavnika stranke i koalicionih partnera.

"DS nije ratnička stranka, iako je njen svetac čovek-vojevač", rekao je Tadić aludirajući na ratničku prošlog Svetog Georgija.

On je istakao da je DS stranka mira i da je njena najveća misija da se svakodnevno bori za mir.

Na proslavi slave DS Djurdjevdan u Sokobanji bili su lideri stranaka, koalicionih partnera, Vuk Drašković, Dragan Marković Palma, Aleksandar Antić, Jovan Krkobabić, Rasim LJajić i Žarko Obradović.

Хехехе... па тако се БоТА "ПОМИРИО" СА гљИВИЦОМ ДАЧИЋЕМ... а сада када им је подршка грађана на низбрдици ПРАВИ ПРОСТОР ДА СЕ "ПОМИРИ" СА ТОМИСЛАВОМ НИКОЛИЋЕМ-ГРОБАРОМ... фотеља је фотеља...:rtfm:
 
Хехехе... па тако се БоТА "ПОМИРИО" СА гљИВИЦОМ ДАЧИЋЕМ... а сада када им је подршка грађана на низбрдици ПРАВИ ПРОСТОР ДА СЕ "ПОМИРИ" СА ТОМИСЛАВОМ НИКОЛИЋЕМ-ГРОБАРОМ... фотеља је фотеља...:rtfm:

Tadic ima takvu politiku, po meni previse pomirljivu.

Ako se desi pomirenje DS i SNS, jel o kojoj stranci ces da imas bolje misljenje? :per:
Tadic je bar istrajan sa 'mir, mir, niko nije kriv', a Toma vetrokaz... pa... :think: :mrgreen:
 
kada se političari pomire, koga li ćete onda da krivite za svoju depresiju und agresiju, da mi je znati..

Pa, sta mozes... Resenje nikada nije bilo "negde tamo" nego u nasoj glavi.
Cini mi se da vlast pokusava da se pravi da je shvatila, za opoziciju mislim da nema spasa. Da Rusi nekim cudom otkazu podrsku (resenje "negde tamo") ova nasa opozicija bi nestala kao da je nije ni bilo.
 
BEOGRAD, 6. maja 2011. (Beta) - Predsednik Srbije i Demokratske stranke Boris Tadić izjavio je u petak da je DS spremna da se pomiri sa svojim protivnicima radi ostvarivanja opštih ciljeva.

"Danas je Demokratska stranka organizacija koja je u budućnosti spremna da se pomiri i sa svojim protivnicima, ako zajednički sagledamo budućnost i opšte ciljeve", izjavio je Tadić u Sokobanji na centralnoj proslavi Djurdjevdana, slave DS-a kojoj je prisustovalo nekoliko stotina predstavnika stranke i koalicionih partnera.

"DS nije ratnička stranka, iako je njen svetac čovek-vojevač", rekao je Tadić aludirajući na ratničku prošlog Svetog Georgija.

On je istakao da je DS stranka mira i da je njena najveća misija da se svakodnevno bori za mir.

Na proslavi slave DS Djurdjevdan u Sokobanji bili su lideri stranaka, koalicionih partnera, Vuk Drašković, Dragan Marković Palma, Aleksandar Antić, Jovan Krkobabić, Rasim LJajić i Žarko Obradović.

Ko o cemu droca o postenju
Kad Bokica kaze da je dan,obavezno pogledam kroz prozor...
 
previše ti imaš uslova dečko.
a vidiš, ol ju nid iz lov..
izgleda da se rokenrol o tebe nije ni očešao...

Rokenrol itekako dobro poznajem i, muzički, mi se prilično dopao, što se njegovog "ideološkog" dela tiče bio je samo jedan u nizu tripova o poznavanju ljubavi i njenog značaja za ljude.

Ljudima je ljubav samo potrebna, a ne i mila, milo im je nešto drugo.

Tebi je, na primer, milo da omalovažavaš sve što nije u okvirima iberurbane ldp frfljozofije..
Opozitan si i ds vlasti, baš kao i predvodnik ldp, ali uvek si na njenoj strani ako treba da biraš između nje i druge opcije, a naročito one koja bi i zbilja mogla da je "ugrozi".

Sve što nije u dsldp-fazonu automatski proglašavaš seljoberskim, rusofilnim, slično kao i tvoj sabesednik Platin...
I, naravno, kriješ svoju orijentaciju kao čeda finansijere.

Ali, ok.
Never mind.
Your choice.
 

Back
Top