DS traži zaštitu od Čumeta

Nema nevinih. Svi su krivi. Cume, janosevic, Raseta, davinic, policija, tuzilastvo, sudije. Pa, tako redom na svakom nivou.
A, onda proture da je narod kriv jer ih glasa na izborima. Tako u krug. Na kraju narod i jeste marva koja tegli.
Da se vratim na post kolege @zemunski kej, koji kaze da je Janosevicev deda bio bogat. Pa, znamo kako su kulaci zavrsili za vreme komunista, a unukovo bogatstvo se procenjuje na 60 miliona evra. Toliko je uvecao unuk, vozac autobusa i predsednik opstine u dva mandata.

Mozda je deda orocio u nekoj stranoj banci pa sad unuci toliko imaju?
 
Nema nevinih. Svi su krivi. Cume, janosevic, Raseta, davinic, policija, tuzilastvo, sudije. Pa, tako redom na svakom nivou.
A, onda proture da je narod kriv jer ih glasa na izborima. Tako u krug. Na kraju narod i jeste marva koja tegli.
Da se vratim na post kolege @zemunski kej, koji kaze da je Janosevicev deda bio bogat. Pa, znamo kako su kulaci zavrsili za vreme komunista, a unukovo bogatstvo se procenjuje na 60 miliona evra. Toliko je uvecao unuk, vozac autobusa i predsednik opstine u dva mandata.

To sa 60 miliona evra je preterano ,to ti moras da znas. 15 je realno,ali je on to imao u zemlji. To znam jer i sam imam nesto zemlje koja je za 20 godina poskupela vise od 100puta. Npr. moji roditelji su kupili plac za cenu jednog boljeg ormana a 2008 cena je isla i 10 000evra na Ledinama po aru.
 
Nancy,ti si bolje upucena ,zelja mi je bila da upoznam forumase ,ko nam vodi lokalnu vlast. Sa Surcinom se druzim 15tak godina i vidim kako od selendre postaje mesto imucnih ljudi .Ovde sada imamo dve opcije Vojica i DS ili Buha i SNS sta je manje zlo.

Znam ih ko zlu paru. Ono sto znam, a mnogo toga ne znam. Sa njima nema manjeg zla. Prvana drzava bi to sve postavila na svoje mesto, pa neka se tamo izmedju sebe gloze.
Ovaj Janosevic je u sumrak svog lopovluka sklonio spomenik palim borcima iz NOR/a. Da, ne bude zabune, ja sam monarhista, ali nisu svi ucesnici NOR/a bili komunisti. Spomenik je tu stajao 55 godina i prema kazivanju surcinaca bio je mesto gde su se okupljali vidjeniji surcinci, ucitelji, lekari, advokati, ... kad se kafane zatvore. Ne volim te komunisticke fore, po sistemu/ posle mene potop.
Taj Janosevic je bio blizak i Cedi i Krmivoju i Djindjicu. Zasto danas njega pljuju e/novine i Pescanik i Cume, a brani Sapic umesto Djilasa i Tadica ne znam. Bice da nikome vise nije potreban.
 

Back
Top