Quantcast

DS traži zaštitu od Čumeta

zemunski kej

Elita
Poruka
16.323
Posto sam vezan za Surcin imam neka saznjanja. Predsednik opstine Vojica covek korumpiran ali ipak se klonio kriminalaca i nije ih tretirao ni za suvu sljivu. Cume zasticeni svedok,ali ne kao u Americi gde mu promene ime i posalju u provinciju,radi sta hoce .spasili ga drugari iz DS a sad kad nisu vise na vlasti okrenuo se SNS i finansira ih.Jos veci problem ce biti njegov stariji brat Novica Buha koji je jos primitivniji. Za vasu informaciju LJubisa nije dosegnuo dalje od 7 razreda osnovne skole. Predsednik Vojica je objektivno imucan jer mu je i deda to bio.Imaju puno zemlje na najboljim lokacijama a tu je 1ha oko 500 000evra pa to puta jedno 40ha. A Buhe su klasicni kriminalci,reketasi doduse danas vlasnici i fakulteta.

radeta62

Buduća legenda
Poruka
30.851
Posto sam vezan za Surcin imam neka saznjanja. Predsednik opstine Vojica covek korumpiran ali ipak se klonio kriminalaca i nije ih tretirao ni za suvu sljivu. Cume zasticeni svedok,ali ne kao u Americi gde mu promene ime i posalju u provinciju,radi sta hoce .spasili ga drugari iz DS a sad kad nisu vise na vlasti okrenuo se SNS i finansira ih.Jos veci problem ce biti njegov stariji brat Novica Buha koji je jos primitivniji. Za vasu informaciju LJubisa nije dosegnuo dalje od 7 razreda osnovne skole. Predsednik Vojica je objektivno imucan jer mu je i deda to bio.Imaju puno zemlje na najboljim lokacijama a tu je 1ha oko 500 000evra pa to puta jedno 40ha. A Buhe su klasicni kriminalci,reketasi doduse danas vlasnici i fakulteta.
Njegovih 7 razreda ko neciji doktorat,da skupis sve doktore nauka u Srbiji nemaju novca kao Cume,zar nije genije?

Nancy011

Veoma poznat
Poruka
14.119
Ljubiša Buha međutim, negira Šapićeve optužbe nazivajući ih budalaštinama.

- Vojica Janošević pokušava da prikrije svoje kriminalne aktivnosti u opštini Surčin pa hoće da skrene pažnju na mene da bi to prošlo. Koliko sam čuo, grupa građana je protiv njega podnela 49 krivičnih prijava, Tužilaštvo ih je prosledilo pa se svaki sat očekuje njegovo hapšenje. Kada je reč o maltretiranju, bolje da ide da se leči jer je lud čovek – kazao je Buha za Telegraf.rs.
Ja ne sumnjam u Cumetove izvore.

Nancy011

Veoma poznat
Poruka
14.119
Ljubisa Buha ima malo vise od tih 7 razreda OS. Zavrsio je znat i radio u JAT/u kao avio limar pre nego sto se otisnuo u kriminal.
Novak, a ne Novica, njegov stariji brat, je zavrsio srednju ugostiteljsku skolu i radio na Aerodromu "Beograd" kao konobar. Naravno, sve to davnih godina.
Vojica Janosevic je u to vreme bio vozac sluzbenog autobusa C Proizvoda i vodio KUD Diogen. Ostala je zapamcena svadja izmedju njega i pok. Gorana Markovica o svercu farmerki, a i droge preko dece koja su igrala u Diogenu.
Vojica je vodio opstinu uz podrsku Joleta Sretkovica, osudjivanog lopova.

Niko tu nije nevin, niti mucenik.

radeta62

Buduća legenda
Poruka
30.851
Ljubisa Buha ima malo vise od tih 7 razreda OS. Zavrsio je znat i radio u JAT/u kao avio limar pre nego sto se otisnuo u kriminal.
Novak, a ne Novica, njegov stariji brat, je zavrsio srednju ugostiteljsku skolu i radio na Aerodromu "Beograd" kao konobar. Naravno, sve to davnih godina.
Vojica Janosevic je u to vreme bio vozac sluzbenog autobusa C Proizvoda i vodio KUD Diogen. Ostala je zapamcena svadja izmedju njega i pok. Gorana Markovica o svercu farmerki, a i droge preko dece koja su igrala u Diogenu.
Vojica je vodio opstinu uz podrsku Joleta Sretkovica, osudjivanog lopova.

Niko tu nije nevin, niti mucenik.
Kad si sve ovo znala zasto nisi prijavila policiji?

Nancy011

Veoma poznat
Poruka
14.119
O svercu,drogi,kriminalu. Skola nije bitna danas ko normalan da uci kad doktorat mozes da kupis za male pare.
Pok. Goran Markovic ga je javno optuzio za sverc farmerki i droge. Mrtva usta ne govore, ali Markovic nije ubijen, nego je umro od karcinoma.
Sretkovic je odlezao za lopovluk i postao pozeljan demokratskim vlastima.
I Cume im je bio podoban i pozeljan ovolike godine.

Pogledaj danasnje novine i presudu Viseg suda vezano za malverzacije na Aerodromu "Beograd"

zemunski kej

Elita
Poruka
16.323
Sta? Da imaju malo vise skole od onog sto je izneo kolega koji je dobro upucen u surinske prilike, ili u u javnu tajnu o svercu ili bez tajne da je Sretkovic pravosnazno osudjeni kriminalac?
Nancy,ti si bolje upucena ,zelja mi je bila da upoznam forumase ,ko nam vodi lokalnu vlast. Sa Surcinom se druzim 15tak godina i vidim kako od selendre postaje mesto imucnih ljudi .Ovde sada imamo dve opcije Vojica i DS ili Buha i SNS sta je manje zlo.

radeta62

Buduća legenda
Poruka
30.851
Pok. Goran Markovic ga je javno optuzio za sverc farmerki i droge. Mrtva usta ne govore, ali Markovic nije ubijen, nego je umro od karcinoma.
Sretkovic je odlezao za lopovluk i postao pozeljan demokratskim vlastima.
I Cume im je bio podoban i pozeljan ovolike godine.

Pogledaj danasnje novine i presudu Viseg suda vezano za malverzacije na Aerodromu "Beograd"
Slusao sam danas izjavu Marije Rasete strasno,kao i u slucaju Davinic nema dokaza.Kakva je ovo lopovska drzava
u kojoj se otimacina i kradja isplati.Mozda su oni i nevini a zrtvovani su da bi se zastitila krupnija riba.
Sta radi policija i sudstvo da li tamo sede skolovani ljudi koji su se zakleli da ce sprovoditi pravdu i zakone ili kriminalci?
Na osnovu ovih presuda sigurno je da je mafija pobedila drzavu a i sastav nove vlade ne obecava da ce biti bolje jer u njoj se
nalaze isti takvi.

Nancy011

Veoma poznat
Poruka
14.119
Nema nevinih. Svi su krivi. Cume, janosevic, Raseta, davinic, policija, tuzilastvo, sudije. Pa, tako redom na svakom nivou.
A, onda proture da je narod kriv jer ih glasa na izborima. Tako u krug. Na kraju narod i jeste marva koja tegli.
Da se vratim na post kolege @zemunski kej, koji kaze da je Janosevicev deda bio bogat. Pa, znamo kako su kulaci zavrsili za vreme komunista, a unukovo bogatstvo se procenjuje na 60 miliona evra. Toliko je uvecao unuk, vozac autobusa i predsednik opstine u dva mandata.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.