- Poruka
- 222
Mislim sta bi bilo kad bi dosli SNS na vlast.Promenili bi se direktori javnih preduzeca,upravnih odbora i to je to.A tek da nepricam za pravoslavne talibane pod sifrom 1389,nasi,d(z)veri...Bio bi stvoren Avganistan u sred Evrope.
Jedina nada je LDP.Stranka koja govori istinu.Ukinuli bi monopol,procesuirali tajkune,pohapsili kriminalce,povecali kaznenu politiku,reformisali sudstvo,nebi vise neko sa 100 i nesto krivicnih prijava setao slobodno,crkva se vise nizasta nebi pitala kao u svim normalnim sekularnim drzavama,uveli bi srbiju u EU i NATO...
Al nazalost ovaj narod je navikao da ga lazu i jednostavno preziru istinu.
Jedina nada je LDP.Stranka koja govori istinu.Ukinuli bi monopol,procesuirali tajkune,pohapsili kriminalce,povecali kaznenu politiku,reformisali sudstvo,nebi vise neko sa 100 i nesto krivicnih prijava setao slobodno,crkva se vise nizasta nebi pitala kao u svim normalnim sekularnim drzavama,uveli bi srbiju u EU i NATO...
Al nazalost ovaj narod je navikao da ga lazu i jednostavno preziru istinu.


