DS=SNS ,LDP jedina nada Srbije

  • Začetnik teme Začetnik teme MXXXX
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MXXXX

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
222
Mislim sta bi bilo kad bi dosli SNS na vlast.Promenili bi se direktori javnih preduzeca,upravnih odbora i to je to.A tek da nepricam za pravoslavne talibane pod sifrom 1389,nasi,d(z)veri...Bio bi stvoren Avganistan u sred Evrope.
Jedina nada je LDP.Stranka koja govori istinu.Ukinuli bi monopol,procesuirali tajkune,pohapsili kriminalce,povecali kaznenu politiku,reformisali sudstvo,nebi vise neko sa 100 i nesto krivicnih prijava setao slobodno,crkva se vise nizasta nebi pitala kao u svim normalnim sekularnim drzavama,uveli bi srbiju u EU i NATO...
Al nazalost ovaj narod je navikao da ga lazu i jednostavno preziru istinu.
 
Mislim sta bi bilo kad bi dosli SNS na vlast.Promenili bi se direktori javnih preduzeca,upravnih odbora i to je to.A tek da nepricam za pravoslavne talibane pod sifrom 1389,nasi,d(z)veri...Bio bi stvoren Avganistan u sred Evrope.
Jedina nada je LDP.Stranka koja govori istinu.Ukinuli bi monopol,procesuirali tajkune,pohapsili kriminalce,povecali kaznenu politiku,reformisali sudstvo,nebi vise neko sa 100 i nesto krivicnih prijava setao slobodno,crkva se vise nizasta nebi pitala kao u svim normalnim sekularnim drzavama,uveli bi srbiju u EU i NATO...
Al nazalost ovaj narod je navikao da ga lazu i jednostavno preziru istinu.

Koju to istinu? Čedinu liberalno-kapitalističku?

Ili vi prezirete ovaj narod?
 

Jutros je na televizoru bilo nešto o činjenici da je Vesna Pešić napustila LDP. Ona je prilično kul, i raduje me što se zagadila sa Čedom Drogom.

E da, videla sam pre neki dan u Bulevaru Revolucije voditeljicu Kažiprsta B92 Danicu Vučenić. Isprva mi je bilo neobično da me nije pozdravila,
ali posle shvatim da me ni ne poznaje, nego je to bio televizor
 
Mislim sta bi bilo kad bi dosli SNS na vlast.Promenili bi se direktori javnih preduzeca,upravnih odbora i to je to.A tek da nepricam za pravoslavne talibane pod sifrom 1389,nasi,d(z)veri...Bio bi stvoren Avganistan u sred Evrope.
Jedina nada je LDP.Stranka koja govori istinu.Ukinuli bi monopol,procesuirali tajkune,pohapsili kriminalce,povecali kaznenu politiku,reformisali sudstvo,nebi vise neko sa 100 i nesto krivicnih prijava setao slobodno,crkva se vise nizasta nebi pitala kao u svim normalnim sekularnim drzavama,uveli bi srbiju u EU i NATO...
Al nazalost ovaj narod je navikao da ga lazu i jednostavno preziru istinu.

Ako ti stvarno veruješ u ovo što si napisao, zreo si za Kovin ili Vršac
 
Mislim sta bi bilo kad bi dosli SNS na vlast.Promenili bi se direktori javnih preduzeca,upravnih odbora i to je to.A tek da nepricam za pravoslavne talibane pod sifrom 1389,nasi,d(z)veri...Bio bi stvoren Avganistan u sred Evrope.
Jedina nada je LDP.Stranka koja govori istinu.Ukinuli bi monopol,procesuirali tajkune,pohapsili kriminalce,povecali kaznenu politiku,reformisali sudstvo,nebi vise neko sa 100 i nesto krivicnih prijava setao slobodno,crkva se vise nizasta nebi pitala kao u svim normalnim sekularnim drzavama,uveli bi srbiju u EU i NATO...
Al nazalost ovaj narod je navikao da ga lazu i jednostavno preziru istinu.

pa da..sve to..
i droga bi bila pristupacnija..
 
ЛДП...хмм...тешко да је странка чији је програм базиран на мртвима, може нешто да учини за живе.
Већи је гробар и од Николића. Где их само ископава?
Најпре се годинама позивао на покојног Ђинђића, па сада и на покојног Милана ЕКВ.
Верујем да сам Исусу овакве Чедине потезе коментарише са:'' Ух...добро је па сам васкрс'о...''
:roll:
 
Mislim sta bi bilo kad bi dosli SNS na vlast.Promenili bi se direktori javnih preduzeca,upravnih odbora i to je to.A tek da nepricam za pravoslavne talibane pod sifrom 1389,nasi,d(z)veri...Bio bi stvoren Avganistan u sred Evrope.
Jedina nada je LDP.Stranka koja govori istinu.Ukinuli bi monopol,procesuirali tajkune,pohapsili kriminalce,povecali kaznenu politiku,reformisali sudstvo,nebi vise neko sa 100 i nesto krivicnih prijava setao slobodno,crkva se vise nizasta nebi pitala kao u svim normalnim sekularnim drzavama,uveli bi srbiju u EU i NATO...
Al nazalost ovaj narod je navikao da ga lazu i jednostavno preziru istinu.

 
Mislim sta bi bilo kad bi dosli SNS na vlast.Promenili bi se direktori javnih preduzeca,upravnih odbora i to je to.A tek da nepricam za pravoslavne talibane pod sifrom 1389,nasi,d(z)veri...Bio bi stvoren Avganistan u sred Evrope.
Jedina nada je LDP.Stranka koja govori istinu.Ukinuli bi monopol,procesuirali tajkune,pohapsili kriminalce,povecali kaznenu politiku,reformisali sudstvo,nebi vise neko sa 100 i nesto krivicnih prijava setao slobodno,crkva se vise nizasta nebi pitala kao u svim normalnim sekularnim drzavama,uveli bi srbiju u EU i NATO...
Al nazalost ovaj narod je navikao da ga lazu i jednostavno preziru istinu.

Šta bi sa onom krivičnom prijavom protiv miškovića.
Mislim, dokle se stiglo! Prošlo je puno vremena.


Ako može .....................plz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top