Zoroastar
Domaćin
- Poruka
- 3.783
Politička scena Srbije, konkretno: političke partije, su skup prevaranata.
Neki u realizaciji prevare imaju više, neki manje uspeha.
SNS je, ponajviše zahvaljujući potezima lidera Tome, na sigurnom luzerskom putu.
Uprkos "objektivnom političkom kapitalu", tj. evidentnom i evidentno široko rasprostranjenom nezadovoljstvu naroda (ili, ako se ldp frfljozofima tako više sviđa: građana).
DSovska EU-prevara još nije našla takmaca.
Ne kažem da je narod baš preubeđen u svojoj želji da ide u EU, ali mu i ta perspektiva, od koje, naravno, neće biti ništa, izgleda bar kao tračak nade, u odnosu na sve ostalo što je upoznao.
Biće da se i T.N. zato prikačio na taj EU-voz.
Ali, em je drugi, tj. prepisuje DS-cilj, em među EU komesarima baš i nema neku značajnu podršku, em realno zaheba narod 16. aprila...
Nešto razmišljam da će mu i Karić uskoro okrenuti leđa... pa probati sa šlihtanjem... Dinkiću, na primer?
Taj prevarant ubira poene regionalizacijskom demagogijom, pa ko zna...
Neki u realizaciji prevare imaju više, neki manje uspeha.
SNS je, ponajviše zahvaljujući potezima lidera Tome, na sigurnom luzerskom putu.
Uprkos "objektivnom političkom kapitalu", tj. evidentnom i evidentno široko rasprostranjenom nezadovoljstvu naroda (ili, ako se ldp frfljozofima tako više sviđa: građana).
DSovska EU-prevara još nije našla takmaca.
Ne kažem da je narod baš preubeđen u svojoj želji da ide u EU, ali mu i ta perspektiva, od koje, naravno, neće biti ništa, izgleda bar kao tračak nade, u odnosu na sve ostalo što je upoznao.
Biće da se i T.N. zato prikačio na taj EU-voz.
Ali, em je drugi, tj. prepisuje DS-cilj, em među EU komesarima baš i nema neku značajnu podršku, em realno zaheba narod 16. aprila...
Nešto razmišljam da će mu i Karić uskoro okrenuti leđa... pa probati sa šlihtanjem... Dinkiću, na primer?
Taj prevarant ubira poene regionalizacijskom demagogijom, pa ko zna...

