"DS i dalje u postizbornom šoku"

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Demokratska stranka nakon izbornog neuspeha deluje kao organizacija čije je članstvo pomalo zaboravilo kako je to biti u opoziciji, piše "Blic".

Funkcioneri DS sa kojima je “Blic” razgovarao pravdaju se objašnjavajući da je razlog tome to što prolaze kroz specifičan period, u kojem treba da osnaže stranku i najavljuju da će reagovati na nove poteze Vlade krajem avgusta.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=08&dd=12&nav_category=11&nav_id=634172

Shta mislite dal da pomognemo zutima nekom donacijom il kako narod kaze ciganinu ne dati ni zute banke:think:
 
Ako uzmem u obzir samo naslov teme,
iako nisam glasala za DS ni pre ni posle devedesetih,
mogu da potvrdim da sam i u ŠOKU i u STRAHU.

A da sam bila pri mozgu, sad sam mogla da budem u postizbornom šoku,
sa barem jednim miliončetom u džepu ... :whistling:

Kojima god da sam se pridružila ... :sad2:
 
Demokratska stranka nakon izbornog neuspeha deluje kao organizacija čije je članstvo pomalo zaboravilo kako je to biti u opoziciji, piše "Blic".

Funkcioneri DS sa kojima je “Blic” razgovarao pravdaju se objašnjavajući da je razlog tome to što prolaze kroz specifičan period, u kojem treba da osnaže stranku i najavljuju da će reagovati na nove poteze Vlade krajem avgusta.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=08&dd=12&nav_category=11&nav_id=634172

Shta mislite dal da pomognemo zutima nekom donacijom il kako narod kaze ciganinu ne dati ni zute banke:think:
ДС је зрео за отпад.Да није тако,већ би направили конгрес и променили шта треба да се промени.Основа окупљања чланова странке је била прича како су они високообразована елита а испоставило се да су шибицари са фалсификованим дипломама.Нека почивају у миру.
 
време је да се придруже радикалима, чију су пропаст жарко прижељкивали....

:ok: ...od srca im želim , mada kad pogledaš među radikalima ima pismenijih i obrazovanijih nego međ' ds-ovskim slaDŽama koje redom pozavršavaše Megablejatrendovski fakultet gde ih ubediše da su sad 'telektualke koje se ne znaju ni potpisati kako dolikuje :D
 
Demokratska stranka nakon izbornog neuspeha deluje kao organizacija čije je članstvo pomalo zaboravilo kako je to biti u opoziciji, piše "Blic".

Funkcioneri DS sa kojima je “Blic” razgovarao pravdaju se objašnjavajući da je razlog tome to što prolaze kroz specifičan period, u kojem treba da osnaže stranku i najavljuju da će reagovati na nove poteze Vlade krajem avgusta.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=08&dd=12&nav_category=11&nav_id=634172

Shta mislite dal da pomognemo zutima nekom donacijom il kako narod kaze ciganinu ne dati ni zute banke:think:
Незнам, морамо их прво питати шта мисле о томе како их Тадићи испалио и отишао сам на Вис, а њих није повео! :hahaha:
 
Ne brinem ja za njih, nisu oni ni mutavi niti nesituirani.

Ovih dana gledam gomilu likova za koje pouzdano znam da su na usta i na nos sisali režimsku sisu mimo svakog reda i logike kako okreću priču u pravcu patriotizma i ultimativnog poštenja.

Ljudi koji su 5 godina unazad učestvovali u najimbecilnijim, najlopovskijim i najštetnijim projektima danas se samoproklamuju u patriote i Srbe.

I što je najgore to će im proću u ovoj tobož novoj konstalaciji odnosa.

Opet ćemo dobiti gomilu parazita na grbače i to je to.

Nisu oni šokirani, ko misli da je tako ne zna dobro tu bratiju.
 
Poslednja izmena:
Istina je da ih niko neće hapsiti.

Neko je nedavno pominjao kako je nakon Obamine pobede u americi nekoliko hiljada zvaničnika Bušove administracije podnelo momentalno ostavke bez da ih neko smenjuje ili tera.

Ove niti jedan lik iz konglomerata partijskih direktora to nije učinio.

Čak suprotno, svi grebu rukama i nogama ne bi li opstali tu gde jesu.

A da su bar nešto dobro činili za zemlju već opet potpuno suprotno.

Naša elita je dno dna.
 
Neko je nedavno pominjao kako je nakon Obamine pobede u americi nekoliko hiljada zvaničnika Bušove administracije podnelo momentalno ostavke bez da ih neko smenjuje ili tera.

Ove niti jedan lik iz konglomerata partijskih direktora to nije učinio.

Čak suprotno, svi grebu rukama i nogama ne bi li opstali tu gde jesu.

A da su bar nešto dobro činili za zemlju već opet potpuno suprotno.

Naša elita je dno dna.

Pod svakom vlašću pitaju, šta ova zemlja može da učini za njih. :(
 

Back
Top