ДС ће учествовати на изборима 2. јуна

Ма кеве ти? Ваљда да би вам се опет обезбедио парламент без опозиционих посланика? Него, пусти ти то "шта је требало"; то је прошло време и на теми бојкота који одговара само вашем Вољеном на овим смо страницима ваљда више "докторирали." Бар моја маленкост. Сада се иде на београдске изборе да вас ПОБЕДИМО. Укључује се сада и Саво Манојловић и "Крени, промени" :kafa:
Ti stvarno mislis da ce vucic ovima prepustiti Bg?

Ti stvarno mislis da ce vucic ovima prepustiti Bg?
Не можете да нам не препустите кад ћемо вас победимо 2. јуна у Београду. И ваш вољени Балкански касапин је морао да препусти Београд 1997. године након пораза на изборима, мораће и овај ваш Вољени Чипуљчанин исто тако да препусти Београд победницима.

Tzv opozicija savrseno radi posao za ovu vlast, cak i bolje nego sami stranacki vojnici SNS-a.
Тражила се промена члана 35 Закона о локалним изборима, који предвиђа да се одлука о расписивању избора доноси најраније 120 дана, а најкасније 45 дана пре истека мандата одбора, и то је прихваћено. Прихваћена су сва три услова и ВИШЕ НЕМА НИКАКВОГ РАЗЛОГА ЗА БОЈКОТ.
То јест има један разлог за бојкот, а то је што ваш лажни опозиционар Ђидо хоће да свом и вашем Вољеном на тацни препусти Београд. Е па нече мочи ове ночи!

Cela poenta izbora je Beograd, cak i da tzv opoziciji prepusti i veci deo Srbije, Beograd nece dati ni za zivu glavu.

Da, to je glavna strategija. Režim će preko Beograda na vodi i Ekspa da mlati milione u koruptivnim poslovima dok je opoziciji ostavljena lokalna vlast po opštinama da mogu da se igraju u pesku. I ovi klinci rekli "može" :dash:

I tako dragi moji, ako vas neko pita zašto je Srbija jedna koruptivna prćija i šupak Evrope... samo recite, zato što su nam novi mladi političari debili. Sve ima svoje 😉

Da, to je glavna strategija. Režim će preko Beograda na vodi i Ekspa da mlati milione u koruptivnim poslovima dok je opoziciji ostavljena lokalna vlast po opštinama da mogu da se igraju u pesku. I ovi klinci rekli "može" :dash:

I tako dragi moji, ako vas neko pita zašto je Srbija jedna koruptivna prćija i šupak Evrope... samo recite, zato što su nam novi mladi političari debili. Sve ima svoje 😉
Ne milione nego milijarde evra, i sami znamo koliko ce taj EXPO 27 biti pretplacen, ustvari EXPO vasar jer nije pravi EXPO.

Opozicija je dobila prostor na RTS-u?
Мене не можеш да тролујеш. Одговарам ти само због оних који ће ово можда да читају. Ваша власт је, услед притиска Запада, прихватила све. Додуше, са кашњењем. Е сада се ваша узданица, ваш лажни опозиционар Ђидо, вади на то кашњење, као шатро нема се времена да се одради кампања, дај изборе у јесен и трте мрте. Као да у Београду не знам колико треба да траје кампања и као да овде људи већ не знају против кога ће гласају. Битно је заправо само извући их у што већем броју на биралишта и ви сте барем у Београду отишли на ђубриште историје. И зато ЛАЖНИ ОПОЗИЦИОНАР Ђидо тражи бојкот иако је прегласан у коалицији, а он по коалиционом договору нема никакав "златни глас" да пресуђује мимо става већине политичких ентитета у коалицији. Значи, све и да је истина то шта причаш, а није истина јер су сва три услова испуњена, Тројански коњ Ђидо опет не би био у праву, из простог разлога јер га је већина у коалицији ПРЕГЛАСАЛА и одлучила да се на изборе изађе. Чак му се и тужни Лут(k)овац измигољио испод шињела и прешао на праву страну историје.

Ваша власт је, услед притиска Запада, прихватила све. Додуше, са кашњењем.

Jel ti čitaš napisano? Ništa od zahteva nije realizovano. Kakve veze ima dal je prihvaćeno? Mogu ja da prihvatam šta želim, bitno je da se nešto odradi. Niti je formirana komisija za birački spisak, niti je opozicija dobila vreme na RTS-u. Dakle nije ispunjeno.

Jel ti čitaš napisano? Ništa od zahteva nije realizovano. Kakve veze ima dal je prihvaćeno? Mogu ja da prihvatam šta želim, bitno je da se nešto odradi. Niti je formirana komisija za birački spisak, niti je opozicija dobila vreme na RTS-u. Dakle nije ispunjeno.
Dovozice opet Bosance po Srbiji ... mislim na one iz RS ...lazno botovsko biracko telo.

Налупетао се јутрос на својој телевизији одвратни лажњак. Свађа се са водитељком своје телевизије. Пуко` је само тако. Е једино ако се са својим Чипуљчанином тајно договорио да избори буду у јесен, али за то неуставно одлагање им је потребан "лекс специјалис", а џаба им та ујдурма ако опозициони посланици који хоће на изборе не гласају за исти пошто је за изгласавање "лекс специјалиса" потребна двотрећинска већина у републичкој скупштини :kafa:

Пази јбте како лажни опозиционар Ђидо вређа интелигенцију грађана. Сада се вади на то шта кажу неки "људи из ПроГЛАС"-а. Па тај "ПроГЛАС" није део коалиције. Стога је потпуно ирелеватно за коалицију шта ће каже неки његов хонорарац из те групе грађана, а која је btw била окупљена да ПОЗИВА ЉУДЕ НА ГЛАСАЊЕ.
Ма мсм смешно. Не знам да ли још има таквих дебилчина који ће да верују Тројанском коњу Ђиду. Више ми је глупо да о томе и расправљам :kafa:

Back