Quantcast

Držite li se i u ljubavi vaših principa ?

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
209.537
Da, ali to je urođena karakteristika samo labilnih osoba ... ;) Nadam se da Ti lično nisi takva i da su ti principi najizreženija ljudska vrlina ...
šta to pricas ? principi su steceni tokom zivota nisu urodjeni i zavise od mnogo cega i licno ih ne smatram vrlinom , samo izborom
da, imam neke principe u smislu ne ubi ili ne kradi ne lazi ne ponizavaj i slicno .ostalo je sviranje onoj stvari..zbog principa ljudi su stradali fizicki, psihicki i emotivno

faraonn

Elita
Poruka
16.045
...ozeni Crnogorac Srbijanku,
oboje visoko_obrazovani
poslije 6. mjeseci gospodja predaje za razvod
...manje mjesto svi se znaju...
Sudija,-pa dobro ljudi, svi vas znaju kao kulturne ljude bez ikakvih trzavica
i , sta je ovo...
Muz,
pojma nemam gospon. Sudija
svaki dan odradim svoje na poslu i kuci
dan kao svaki i sjutra opet...
Supruga,
gospon.Sudija ja sam se udala jer hocu da imam
redovan Sex...
Suprug...auuuu...nijesam znao da je tako,- H I T N O ....?

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
10.491
Obostrana ljubav je najbitnija,sve ostalo je kompromis,a kada se neko voli,pa biti igracka ponekad i kad bolje razmislim nije nista.Vucenje za nos i pravljenje rogova,je vec nesto drugo.To je opet znak da nema medjusobnog postovanja.To sto kazes da neces da budes igracka i tacka,je samo znak gordosti,a za gordost si cuo i znas da nije nesto najbolje u bilo kakvim odnosima.

pages

Aktivan član
Poruka
1.324
Gord, preponosan i slično i nije osjetio pravu ljubav.
Držati se slijepo svojih principa, koje usvojimo ko zna kako i zašto u jednom periodu života, je u neku ruku ograničenje.Sputavamo se, stvaramo barijere u nekom drugom periodu života, jer tvrdoglavo ne želimo da popustimo u ovom ili onom.
Lišavamo se ljubavi,prijateljstva i sl.
Čemu principi?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.