„Državni službenik“ – nova domaća serija

Прва епизода је оставила добар утисак, Војнов зна шта ради. Отворио је много тема али ће верујем све и распетљати.

Занимљиво је да Мишковић млађи ради продукцију и то вуче на страну филмаџијског антикомунистичког миљеа, олала. Пре неколико година је требао да продуцира филм о спасавању савезничких пилота.:per:
 
Како не разумеш да су ти прва и друга реченица притивречне?

Сада ће и "Жмурке" да нам покаже како су се црвени барони, хоћу рећи другови са девет разреда школе, понашали према деци супарничке стране. :super:
 
Како не разумеш да су ти прва и друга реченица притивречне?

Сада ће и "Жмурке" да нам покаже како су се црвени барони, хоћу рећи другови са девет разреда школе, понашали према деци супарничке стране. :super:

Njihovi životi postaju obeleženi "gresima roditelja" iz doba rata u vreme kada se sve menja i nova vlast uzima oblik. Iz dečije vizure su prikazane ideološke turbulencije i stradanja nevinih u tek oslobođenom malom gradu, a jasan je drugačiji tretman okoline koju dobijaju deca poraženih i deca pobednika. :per:

- - - - - - - - - -

zašto ga maltretiraš, šta ti je on skrivio?

Ja sam mu maltretirao roditelje kada su bili mali , hahahaha.

Ostale traume prenete na dete.
 
Njihovi životi postaju obeleženi "gresima roditelja" iz doba rata u vreme kada se sve menja i nova vlast uzima oblik. Iz dečije vizure su prikazane ideološke turbulencije i stradanja nevinih u tek oslobođenom malom gradu, a jasan je drugačiji tretman okoline koju dobijaju deca poraženih i deca pobednika. :per:

- - - - - - - - - -



Ja sam mu maltretirao roditelje kada su bili mali , hahahaha.

Ostale traume prenete na dete.

Серија обрађује јако важну тематику, лепо је што си успео чак и толико да приметиш. :ok:

Колики си ти победник види се из твог писања по форуму и ниских примања на која кукаш, неснађен у свету трулог капитализма за који ниси кадар ни способан у свом свету сањача крваве петокраке. :mrgreen:
 
Cuti i gledaj djubre od serije , sta sad ispoljavas frustracije na forumasima...

Zasto djubre? U seriji su fiktivni likovi (to ti nije smetalo u Senkama), tako da ne vidim na osnovu cega je Dugalic Gasic. Ja sam odgledao do sada dve epizode i ovo je sigurno nesto novo na malim ekranima, nista slicno do sada nismo gledali. Ne znam sta je onda po tebi trebalo da prikazu, nepismenog direktora kako bi ispostovali paralelu sa Gasicem. Jel si to ocekivao? To bi zadovoljilo tvoje standarde?
 

Back
Top