Quantcast

„Državni službenik“ – nova domaća serija na SUPERSTAR TV

Sotir zvani djubre

Veoma poznat
Poruka
13.532
После 10 одгледаних епизода,серија ми је разочарење, потпуно неубедљив заплет,нимало напето, акционе сцене аматерске ... осим Дугалића и Лаушевића, глумачка екипа слаба.
Ja imam bas drugaciji dozivljaj.

DareS

Aktivan član
Poruka
1.153
Ja imam bas drugaciji dozivljaj.
Можда сам превише очекивао,па сам зато разочаран.Из те продукције ми је занимљивија "Убице мога оца",мада и то није ништа посебно.Почећу ових дана "Пет",ваљда убодем неку добру домаћу серију.

Sotir zvani djubre

Veoma poznat
Poruka
13.532
Можда сам превише очекивао,па сам зато разочаран.Из те продукције ми је занимљивија "Убице мога оца",мада и то није ништа посебно.Почећу ових дана "Пет",ваљда убодем неку добру домаћу серију.
Budi oprezan sa Pet, meni se u jednom trenutku svidela, da bi na kraju poslednjih par epizoda sve upropastili.. Ni ja nisam odgledao celu tj. ostala mi je jos poslednja epizoda, ali ako vec hoces nesto da gledas sto se tice dramskih serija preporucujem ti Korene i Cizmase koje sam vec toliko hvalio po ovom forumu jer su zaista fenomenalne, a ukoliko zelis nesto manje staticno i dinamicnije, onda def. moras odgledati Senke nad Balkanom, ako nisi do sada..