Quantcast

ДРЖАВНА ТВ РУСИЈА 24: Вучић аферама прикрива потпис с НАТО и извоз оружја у Донбас

jos_1_5ak

Iskusan
Poruka
5.516
Ta Rusija 24 je Đilasova televizija.

I Šolakova.
Djilasovo bogatstvo se sad procenjuje na 600 miliona, mislim do pre samo koju nedelju je bilo oko 20 miliona i 20 miliona je bila neka cifra kojom se godinama baratalo i bas me zanima kako je to Djilas uspeo da namakne jos 580 miliona u poslednje 2,3 nedelje.
Kapiram da do kraja godine njegovo bogatstvo ce se meriti u milijardama. :D

Inace Vucic moze da prodaje svoje price jedino babama sto po ceo dan gledaju Zadrugu i Pink.
To me podseca onda proletos kad su bili oni protesti 1 od 5 miliona , pa onda SNS organizovao kao kontra miting gde su dosle te babe i ti razni sendvicari autobusima odakle su ih sve dovezli i najjaca na protestu poceli da pominju Djilasa, Boska i ostale , a jedna baba poce da se dere na san glas " uuuua bando sorosevska, uuuua" a onda pridje joj neki lik i pita "gospodjo jel znate vi ko je Soros uopste ? " a onda ga onako gleda zabezeknuto, aaaa ma to ova banda sto ih placaju, a ond je pita a jel znate vi da se vas predsednik Aleksandar Vucic sastao sa tim istim Sorosem (tacnije njegovim sinom, Aleksandrom Sorosem) samo prosle nedelje 2 puta i da je Soros javno hvalio Vucica, a ona, aaaaaaa pojma vi nemate , i vas placaju ! LoL

Ili one babe kad pocnu , sad je Vucic razgovarao sa onima sa Zapada i iz EU, znas kako im je odbrusio, nisu znali sta ih je snaslo.....hahaha , zaista tragi-komedija, da nije tuzno bilo bi smesno ali je ipak smesno.

Inace i Putin i Si Djiping ne spavaju kad trebaju da se sastanu sa Vucicem, danima ne jedu i samo piju bromazepame i caj od valerijane i strepe sta ce Vucic da im kaze, a ako im Vucic odbrusi onda su ga stvarno najebali :D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.