Državljaninu Srbije pakistanskog porekla prećeno smrću preko "Limunda"

Poruka
4.285
BEOGRAD - Više nevladinih organizacija je danas zatražilo od policije i tužilaštva da reaguju na pretnje smrću koje su za protekla dva meseca državljaninu Srbije El Aoudehu Mouafaku uputili neki korisnici sajta za internet prodaju i kupovinu "Limundo".

Upravi "Limunda" je prećeno da će sajt biti srušen ukoliko Mouafaku bude dozvoljeno da koristi njegove usluge. Administratori "Limunda" su, pod pritiskom, ukinuli nalog Mouafaku i njegovim sinovima, što je jasan signal da se ucena isplati, navodi se u saopštenju nevladinih organizacija.

Dodaje se da je početkom februara Mouafaka dobio poruke kao što su: "Vrati se u Pakistan, za tebe ovde nema mesta", "Muslimančino dosta smo vas ubili na Kosovu, ali očigledno nismo sve", "Srbija Srbima, Balije gde im je i mesto, pod zemlju", "Oči ćemo ti vaditi usoljenom kašikom jedno po jedno".

"Obećavali su da će srušiti sajt ako me 'Limundo' pusti da radim, što se pokazalo kao istinito, jer su istog dana kada sam sramno suspendovan da bi se udovoljilo zahtevima ucenjivača, nekoliko sati pre toga onemogućili rad Limunda na nekoliko minuta. Porodica i ja smo u strahu, ne spavamo, ne jedemo, narušeno nam je mentalno i psihičko zdravlje", izjavio je Mouafak.

Među potpisnicima saopštenja su Inicijativa mladih za ljudska prava, Komitet pravnika za ljudska prava, Fond za humanitarno pravo, Žene u crnom, Helsinški odbor za ljudska prava.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/23...istanskog-porekla-preceno-smrcu-preko-Limunda
 
BEOGRAD - Više nevladinih organizacija je danas zatražilo od policije i tužilaštva da reaguju na pretnje smrću koje su za protekla dva meseca državljaninu Srbije El Aoudehu Mouafaku uputili neki korisnici sajta za internet prodaju i kupovinu "Limundo".

Upravi "Limunda" je prećeno da će sajt biti srušen ukoliko Mouafaku bude dozvoljeno da koristi njegove usluge. Administratori "Limunda" su, pod pritiskom, ukinuli nalog Mouafaku i njegovim sinovima, što je jasan signal da se ucena isplati, navodi se u saopštenju nevladinih organizacija.

Dodaje se da je početkom februara Mouafaka dobio poruke kao što su: "Vrati se u Pakistan, za tebe ovde nema mesta", "Muslimančino dosta smo vas ubili na Kosovu, ali očigledno nismo sve", "Srbija Srbima, Balije gde im je i mesto, pod zemlju", "Oči ćemo ti vaditi usoljenom kašikom jedno po jedno".

"Obećavali su da će srušiti sajt ako me 'Limundo' pusti da radim, što se pokazalo kao istinito, jer su istog dana kada sam sramno suspendovan da bi se udovoljilo zahtevima ucenjivača, nekoliko sati pre toga onemogućili rad Limunda na nekoliko minuta. Porodica i ja smo u strahu, ne spavamo, ne jedemo, narušeno nam je mentalno i psihičko zdravlje", izjavio je Mouafak.

Među potpisnicima saopštenja su Inicijativa mladih za ljudska prava, Komitet pravnika za ljudska prava, Fond za humanitarno pravo, Žene u crnom, Helsinški odbor za ljudska prava.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/23...istanskog-porekla-preceno-smrcu-preko-Limunda


Ti znas da su Biserko , Kandic i ostale babetine ispusile mustiklu i da ih niko vise u Srbiji ne ferma ni za suvu sljivu.............osim nekih stranih placenika

pa mi zato nije jasno kome se ti to zalis i obracas
 
BEOGRAD - Više nevladinih organizacija je danas zatražilo od policije i tužilaštva da reaguju na pretnje smrću koje su za protekla dva meseca državljaninu Srbije El Aoudehu Mouafaku uputili neki korisnici sajta za internet prodaju i kupovinu "Limundo".

Upravi "Limunda" je prećeno da će sajt biti srušen ukoliko Mouafaku bude dozvoljeno da koristi njegove usluge. Administratori "Limunda" su, pod pritiskom, ukinuli nalog Mouafaku i njegovim sinovima, što je jasan signal da se ucena isplati, navodi se u saopštenju nevladinih organizacija.

Dodaje se da je početkom februara Mouafaka dobio poruke kao što su: "Vrati se u Pakistan, za tebe ovde nema mesta", "Muslimančino dosta smo vas ubili na Kosovu, ali očigledno nismo sve", "Srbija Srbima, Balije gde im je i mesto, pod zemlju", "Oči ćemo ti vaditi usoljenom kašikom jedno po jedno".

"Obećavali su da će srušiti sajt ako me 'Limundo' pusti da radim, što se pokazalo kao istinito, jer su istog dana kada sam sramno suspendovan da bi se udovoljilo zahtevima ucenjivača, nekoliko sati pre toga onemogućili rad Limunda na nekoliko minuta. Porodica i ja smo u strahu, ne spavamo, ne jedemo, narušeno nam je mentalno i psihičko zdravlje", izjavio je Mouafak.

Među potpisnicima saopštenja su Inicijativa mladih za ljudska prava, Komitet pravnika za ljudska prava, Fond za humanitarno pravo, Žene u crnom, Helsinški odbor za ljudska prava.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/23...istanskog-porekla-preceno-smrcu-preko-Limunda

Ovo je sumnjivo. :think:

Pravi Srbin koristi zarđalu kašiku ili zlatnu viljušku za navedene radnje, a ne usoljenu kašiku! Kakva je to glupost!
 
Ovo je sumnjivo. :think:

Pravi Srbin koristi zarđalu kašiku ili zlatnu viljušku za navedene radnje, a ne usoljenu kašiku! Kakva je to glupost!

4205.jpg
 
Komentar sa "Blica"

Limundovac
Sreda, 16. 02. 2011. 01:16h
neregistrovan korisnik
Dugo koristim usluge Limunda, ali im je sajt zaista busan kao svajcarski sir. Sa fer-trade-no1 (g. Mouafak El Aoudeh) sam vise puta saradjivao, skroz korektan covek. Pratio sam kad hakeri kreiraju lazne naloge, pobedjuju na aukcijama i onda daju negativne pogrdne ocene za ovog gospodina, a administratori kasnije brisu. Ako je Limundo zaista zbog ucene suspendovao nalog, onda nek se pokriju usima, to je neozbiljno sa njihove strane...
 
Šizofreno sam podeljena po ovom pitanju: s jedne strane ne volim te Pakistance, ali nikako, s druge strane, možda čovek nije nikakav terorista, ko zna zašto je došao ovde...greh je maltretirati ga...ne znam...


Možeš ti da ne voliš koga hoćeš, ali ne možeš pretiti nekome usoljenom kašikom
bez razloga. Stvarno postajemo fašistička zemlja.:)
 
Možeš ti da ne voliš koga hoćeš, ali ne možeš pretiti nekome usoljenom kašikom
bez razloga. Stvarno postajemo fašistička zemlja.:)

Даклем Ви знадете и тко му је и окле претијо?
Дајте поделите то са форумашима.Да видимо тог фашисту из еуропске србије.
 
BEOGRAD - Više nevladinih organizacija je danas zatražilo od policije i tužilaštva da reaguju na pretnje smrću koje su za protekla dva meseca državljaninu Srbije El Aoudehu Mouafaku uputili neki korisnici sajta za internet prodaju i kupovinu "Limundo".

Upravi "Limunda" je prećeno da će sajt biti srušen ukoliko Mouafaku bude dozvoljeno da koristi njegove usluge. Administratori "Limunda" su, pod pritiskom, ukinuli nalog Mouafaku i njegovim sinovima, što je jasan signal da se ucena isplati, navodi se u saopštenju nevladinih organizacija.

Dodaje se da je početkom februara Mouafaka dobio poruke kao što su: "Vrati se u Pakistan, za tebe ovde nema mesta", "Muslimančino dosta smo vas ubili na Kosovu, ali očigledno nismo sve", "Srbija Srbima, Balije gde im je i mesto, pod zemlju", "Oči ćemo ti vaditi usoljenom kašikom jedno po jedno".

"Obećavali su da će srušiti sajt ako me 'Limundo' pusti da radim, što se pokazalo kao istinito, jer su istog dana kada sam sramno suspendovan da bi se udovoljilo zahtevima ucenjivača, nekoliko sati pre toga onemogućili rad Limunda na nekoliko minuta. Porodica i ja smo u strahu, ne spavamo, ne jedemo, narušeno nam je mentalno i psihičko zdravlje", izjavio je Mouafak.

Među potpisnicima saopštenja su Inicijativa mladih za ljudska prava, Komitet pravnika za ljudska prava, Fond za humanitarno pravo, Žene u crnom, Helsinški odbor za ljudska prava.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/23...istanskog-porekla-preceno-smrcu-preko-Limunda

ma daj bre ne rise

nadjesh tu neki sluchaj 1 u 10 miliona i onda pokrenesh mantru srbi ovakvi onakvi blabla kenjkenj

koji ti je *****

a i taj pakistanac je nashao ekipu da ga brani u pichmater inu, josh ce neko pomisliti kad vidi kakvi ga brane da je stvarno neka pederchina talibanska
 
Komentar sa "Blica"

Limundovac
Sreda, 16. 02. 2011. 01:16h
neregistrovan korisnik
Dugo koristim usluge Limunda, ali im je sajt zaista busan kao svajcarski sir. Sa fer-trade-no1 (g. Mouafak El Aoudeh) sam vise puta saradjivao, skroz korektan covek. Pratio sam kad hakeri kreiraju lazne naloge, pobedjuju na aukcijama i onda daju negativne pogrdne ocene za ovog gospodina, a administratori kasnije brisu. Ako je Limundo zaista zbog ucene suspendovao nalog, onda nek se pokriju usima, to je neozbiljno sa njihove strane...

Ajde prekini da seres i siris propagandu. Lako ce se dokazati da svesno poturas lazi, a onda te treba trajno banovati i zabraniti ti svaki pristup internetu
 
Ko koga ovde više *ebe?

NVO počinje već da konstruiše veštačke slučajeve ?

Otvori neko njihov nalog može da stavi da je mesečar ili marsovac a onda navali gomila njihovih vojnika na nalog da preti, ucenjuje i na kraju ispadne slučaj !?


Ja sam da se rad NVO stavi pod elektronski mikroskop i da se vidi šta oni uopšte ovde više rade, odakle se finansiraju osim što tom smeću idu i moje pare, ko su im vođe, vojnici, članovi i da se to javno objavi.
Ima tu još sijaset pitanja koja neodložno moraju na licu mesta da se postave onima koji su najodgovornji za njihov rad.
 
Poslednja izmena:

Back
Top