Država "udara" na jutjubere, influensere i sve druge koji imaju bilo kakav prihod iz inostranstva: Platite sami porez pre pokretanja postupka

Ajde, Rifke, nadji petlju i odrekni se zlog URI i ovoga što su postigli, bićeš heroj otpora zlim urijevcima, Rifke Rifketović koji je platio sve da ne bi imao nikakvu vezu sa URI
Sad si i Ego? Zašto d as eodreknem, kad sam bi ona protestima i plaćao članstvo u organizciji? Nisam ja napravi ogrešku, već oni iz rukovodstva URI-ja. Valjda toliko možeš da povežeš bez želje za nekim političkim uplitanjem?
 
Јесам ли ја ово добро разумео, и од 2022. ће 530€ и мање бити неопорезиво?
Ne planiraju da smanje na 150evra. Ovaj zakon uopste ne bi bio los da vazi i u buducnosti, ali ko da plati sve na budzetu, jer mozda i drugi kmetovi pomisle da im se smanje porezi i doprinosi.
 
Opet jaguarišeše, bre? Ne, ja sam za to da URI otkaže ono priznaje, pa porvo da se uradi dogovr sa frilenserima, ne samo članovima. Ali i d avidimo zašto su dogovorili ukidanje frilensa u Srbiji, gde nestadoše one akcije po ambasadama u okruženju, pozivanje ne premre iz Rumunije i Makedonije?
A čekaj, što bi se URI dogovarao sa tobom ako ti nisi član? Mnogo ti bilo da platiš 20evra za godinu dana?
Ti okupi tih 80 hiljada frilensera koji nisu članovi URI pa izbori bolje, ja prva navijam za to.
 
Razumem da ljudi nisu zadovoljni, ni ja ne bih bila da sam zaradjivala par hiljada evra mesečno i sad imala još uvek veliki dug (ne ulazim u to što bih ja, da sam zaradjivala par hiljada evra svakako otišla u preduzetnike, ali to je samo moja logika). Ljudi su prosto videli da poreska ne radi svoj posao, da ne ganja velike utajivače poreza i anemični, kakvi frilenseri znaju da budu, pogrešno pretpostavili da neće juriti ni njih.
Ono što ne razumem je pljuvanje po udruženju koje ti je omogućilo da ti ne oderu kožu s leđa, a mogli su, kao što su to uradili igračima na sreću i onima što su izdavali stan na dan.
Možda ne razumeš da su prekršili svoj pravilnik? Dogovor sa članovima? Tebi to ne smeta?
 
Sad si i Ego? Zašto d as eodreknem, kad sam bi ona protestima i plaćao članstvo u organizciji? Nisam ja napravi ogrešku, već oni iz rukovodstva URI-ja. Valjda toliko možeš da povežeš bez želje za nekim političkim uplitanjem?
Brate, glavu dajem da ni član nisi
 
A čekaj, što bi se URI dogovarao sa tobom ako ti nisi član? Mnogo ti bilo da platiš 20evra za godinu dana?
Ti okupi tih 80 hiljada frilensera koji nisu članovi URI pa izbori bolje, ja prva navijam za to.
Hahaha, sad si se odala, pa ti ne znaš kako ide to sa članarinom? Nije 20€ i nije za godinu dana. ISPALAAAA! :rotf:
 
Sad si i Ego? Zašto d as eodreknem, kad sam bi ona protestima i plaćao članstvo u organizciji? Nisam ja napravi ogrešku, već oni iz rukovodstva URI-ja. Valjda toliko možeš da povežeš bez želje za nekim političkim uplitanjem?

Из уста ти цури, УРИ.
 
Platila je od svojih para. Dakle i manje je od 20 evra??? ******
"Članarina za šest meseci iznosi 1800 RSD bez izrade i slanja članske karte ili 2100 RSD sa izradom i slanjem članske karte na adresu navedenoj u pristupnici."

Pa ti, ladno, nisi član? :eek: :mrgreen:
 
"Članarina za šest meseci iznosi 1800 RSD bez izrade i slanja članske karte ili 2100 RSD sa izradom i slanjem članske karte na adresu navedenoj u pristupnici."

Pa ti, ladno, nisi član? :eek: :mrgreen:
Pa mogla bih da ss mejlove od URI upućene članovi, člansku kartu nisam tražila
 
Pa zar nam nisi objasnio vec nekoliko puta?
možda sam prenela ono što je suzana pričala da će se vršiti prijava kvartalno počev od drugog kvartala ove godine, ali to u ovom novinskom tekstu nije rečeno, nego se spominje kvartalno prijavljivanje samo od nove godine
 

Back
Top