Država "udara" na jutjubere, influensere i sve druge koji imaju bilo kakav prihod iz inostranstva: Platite sami porez pre pokretanja postupka

Мој циљ је да ја не плаћам, а други како хоће.
Ali ako bi ostali poslušali tvoj savet, onda valuta više nema primenu.

Jer njena jedina primena je da se plati porez.

Samim tim, ako si uštedeo 100,000 dolara ne plaćajući porez, odjednom tih 100,000 dolara više nema nikakvu vrednost.

Zato je anti-taxxerska agenda samoporažavajuććah.
 
Ali ako bi ostali poslušali tvoj savet, onda valuta više nema primenu.

Jer njena jedina primena je da se plati porez.

Samim tim, ako si uštedeo 100,000 dolara ne plaćajući porez, odjednom tih 100,000 dolara više nema nikakvu vrednost.

Zato je anti-taxxerska agenda samoporažavajuććah.
Толико валута на свету, коте се и криптоси сваки дан, а ја ћу да секирам за једну.
Што би рекли, бринем, као робијаш за државу.
 
Inace sto se tice penzije i zdravstvenog ja mislim da bi to moralo da bude dostupno svima (nevezano za porez) i da je to vec neka civilizacijska tekovina , mislim sta ti ces nekom bolesnom coveku kome mozda zivot visi o koncu da odbijes da pruzis medicinsku pomoc zato sto mozda nema para , nije platio porez ili sta vec ili da recimo nekog starog coveka pustis da umre od gladi ili bez lekova zato sto eto falilo mu par godina radnog staza da bi ostvario penziju.
Takve stvari bi morale da budu univerzalne i dostupne svima i prosto neka civilizacijska tekovina.
slazem se da penzija treba da bude za sve, ali da bi imali svi, neki moraju da rade i placaju doprinose, kao u Svedskoj npr.
zdravstveno kod nas prakticno imaju svi, e sad ono je takvo da ga mnogi ne koriste osim za skuplje stvari kao sto su operacije
 
Толико валута на свету, а ја ћу да секирам за једну.
Taj princip se odnosi na sve valute.

Znači ako je tvoj plan glasio da ćeš uštedeti 100,000 evra tako što ćeš tajiti porez u dinarima,

i dalje ostaje činjenica da bi 100,000 evra bilo bezvredno, kad bi građani Evrozone poslušali tvoj savet i ne plaćali porez tamo.


To znači, da nije moguće istovremeno Štekovati papirne novčanice, i mrzeti porez.

Odnosno jedino je moguće ako otvoreno kažeš: "Da, ja ciljam da eksploatišem druge."
 
Taj princip se odnosi na sve valute.

Znači ako je tvoj plan glasio da ćeš uštedeti 100,000 evra tako što ćeš tajiti porez u dinarima,

i dalje ostaje činjenica da bi 100,000 evra bilo bezvredno, kad bi građani Evrozone poslušali tvoj savet i ne plaćali porez tamo.


To znači, da nije moguće istovremeno Štekovati papirne novčanice, i mrzeti porez.

Odnosno jedino je moguće ako otvoreno kažeš: "Da, ja ciljam da eksploatišem druge."
Мој план је куповина непокретности у земљи где су ниски порези
 
Све се може средити на леп начин, што би рекао Ђенка
Da ali onda i ima logike što ne plaćaš porez u SRJ, jer si samo turista.

Onda se postavlja filozofsko pitanje zašto plaćaš porez tamo u Gibraltaru.

Kao i: koja je skrivena cena, tog njihovog dobrog dila za poresku stopu
 
Da ali onda i ima logike što ne plaćaš porez u SRJ, jer si samo turista.

Onda se postavlja filozofsko pitanje zašto plaćaš porez tamo u Gibraltaru.

Kao i: koja je skrivena cena, tog njihovog dobrog dila za poresku stopu
Ко ће мене да прати колико дана где боравим?
 
Ахам, и порезници ће да контактирају граничаре?
Ako tvoj slučaj dođe na sto Federalaca, onda će odjednom da ti otvore suđenje za sve uključujući i protekle decenije.

Zato je glupo što se Ciganjčiš za tako male iznose.
 
Koja količina idiotskih pokušaja humora, smori i zagadi temu opet. :fdlan:

Хо,хо,хо...

фриленцери..

...забагреле гаће...

...мамин пасуљ...

...дечја соба...

...питали хигијеничарку у пореску управу ал треба да не плате порез, она им рекла:"Јао, сине, што си леп...не треба тетино ти да плаћаш порез".

:cepanje:
 
Koja količina idiotskih pokušaja humora, smori i zagadi temu opet. :fdlan:
Sad ćeš morati da radiš kvartalna izračunavanja koliko si zaradio, u poreske svrhe.

Što neće biti teško jer zarađuješ južno od 1% Mace Diskrecije
 
Ко ће мене да прати колико дана где боравим?

Друштво дисциплине идустријског капитализма се транспоновало у друштво контроле когнитивног капитализма

Друштво контроле и контролна демократија, баш потиче од ових конвертита из неолиберализма у неофеудализам. Овакав бућкуриш осуђен је на пропаст.

Џегерка воли контролну демократију, а као против је Кинеза - воли оборе !
 
Skocila satnica branja jagoda na 300din ako ko hoce kod mene slobodno.

А, социјална дистанца? јеси ли обезбедио маске ?

Ја могу само гајбу пива да вам донесем по прогнозираној врућини и одох да печем прасе ...

(Штаке ми нису сервисиране !)
 
А, социјална дистанца? јеси ли обезбедио маске ?

Ја могу само гајбу пива да вам донесем по прогнозираној врућини и одох да печем прасе ...
Ima distanca - udjes u red a sledeci je isto tvoj kad vracas nazad. Doduse u paru se bere. Svez vazduh, cisto, milina.

Ima soka, kafe, slatkisa sta god. Rekla je jedna zena nedavno - ovo je prvi put da mi je neki gazda rekao da usporim i da stanem da zapalim... Takvi su ti moji ljudi druze.

E sad videcemo sta kaze cena ove godine. Za pocetak navlacenje sa nakupcima, posle predajem u zadrugu, za Rusiju.
 
Сад ти је жетва !

Мораш држати све конце, да се нешто не умрси...
Sejem i kukuruz. Bice za kuvanje na Dunavu ove godine necu morati toliko da kradem po tudjim njivama. :zloca:

Odoh sad spric na ledja i oprskati isabionom, nema stajanja!
 

Back
Top