Quantcast

Država "udara" na jutjubere, influensere i sve druge koji imaju bilo kakav prihod iz inostranstva: Platite sami porez pre pokretanja postupka

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
54.395
Mislim da nije tako, jer je u jednom trenutku rečeno da se "umetnici" računaju sa 43%. Ne znam kako PIO reaguje na PayPal klasični Invoice ili bilo koji Invoice koji si poslao poslodavcu/klijentu (kako god ga zvali).
ПИО или Пореска управа?

Truman

Elita
Poruka
18.639
brate slatki, meni je neverovatno da posle 6 meseci borbe koja je bila totalno nestranacka i totalno bez moljakanja bilo koga, par debila koji su zaradjivali toliko da sad imaju desetogodisnje rate od 500 i vise evra a nijednom im nije palo na pamet da ce za te cifre neko nekad reci - alo, dje je porez, sad ti debili hoce da im neko sve oprosti pa ce da moljakaju vucica. povraca mi se.

bukvalno je postignuto maksimalno u ovoj situaciji, vise nego sto je iko mogao da pretpostavi u oktobru prosle godine
Slažem se. Ovo je maksimum kada je reč o prethodnom periodu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.