gost 186421
Elita
- Poruka
- 16.871
Drage moje drvodelje inspired by "dužina ili žrtvovanje" da Vas pitam e ste li nekada imali osećaj da će dleto da Vam se otupi,a da drvo ostaje drvo i nikako da postane umetničko delo ......... i da li ste tada poklekli pred dobrotom duše tog drveta .......
samo iskreni odgovori, molim .....
samo iskreni odgovori, molim .....





pa kakva je ovo tema. Da si je otvorio na nekom drugom forumu, pa da razumem. Kako bre ne znaš da nikom dleto nije otupelo, čak se i ne tupi, a i drvo nikad nije ni bilo drvo, već oduvek umetničko delo. Dobru dušu da i ne komentarišem. Sve je to napravljeno od ljisovskog materijala koji je bolji od ostalih.

