Drvene montažne kućice

Miris Pokošene Trave

Elita
Moderator
Poruka
23.168
nesto razmishljam da u hercegovini sklopim drvenu kutjicu
deca vole da idu i u hercegovinu i da tamo provode vreme
zamishljam da ima dnevni boravak , kuhinju, kupatilo i dve spavace sobe i terasa od drveta

na shta treba obratiti pazhnju jer taj projekat bi trebao biti dugotrajan a ne kratke srece
znachi izlozhena je nadmorskoj visini oko 900 m

poshto je glavni materijal drvo plashim se crva

a kod nas dole se svak u sve razume kad chuje da mozhe da zaradi

1665669825141.png

1665669858563.png

1665669899030.png

Poslednja izmena:

Miris Pokošene Trave

Elita
Moderator
Poruka
23.168
Moze da se napravi kombinacija drveta i onih brodskih kontejnera.. ja to gledam odavno. Ono sto je interesantno izgleda da ti ne treba gradjevinska dozvola.. a vreme je danas takvo da su pristupacni solarni paneli i ostale potrebstine za samodovoljnost za kojom tezim :)

to mi se takodje dopada ali nisam sigurna hoculi nachi majstora za takav projekat :)

mislim da ne treba poshto je na zmljishtu dedovine/ochevine (ako treba imam shtelu u sve sfere institucija)

shto se tiche struje imam 0d 1980 :) a vodu su pre par godina doveli , pre toga smo imali chatrnju iako su chatrnje i dalje u funkciji

Konj_na_belom_princu

miriomorfoskoptičar
Moderator
Poruka
58.988
to mi se takodje dopada ali nisam sigurna hoculi nachi majstora za takav projekat :)

mislim da ne treba poshto je na zmljishtu dedovine/ochevine (ako treba imam shtelu u sve sfere institucija)

shto se tiche struje imam 0d 1980 :) a vodu su pre par godina doveli , pre toga smo imali chatrnju iako su chatrnje i dalje u funkciji
Bilo sta da se radi u ova vremena izgleda isto to sto se zamisli samo za duplo vise vremena i novaca i sto je nagore nerviranja. O promeni majstora da ne pricam. Ali opet ako se ne krene u nesto ne moze to nesto ni da se ima.

Poruka
20.053

Čekaj da ti ja pokažem svoj vilu :D od kontejnera!

The Graeat Gatsby

Veoma poznat
Poruka
10.892
zamishljam da ima dnevni boravak , kuhinju, kupatilo i dve spavace sobe i terasa od drveta

na shta treba obratiti pazhnju jer taj projekat bi trebao biti dugotrajan a ne kratke srece

Pogledajte prilog 1237818

Pogledajte prilog 1237819
Pogledajte prilog 1237821
Jos ce biti to sve u dzepu, razvice se takav napredan hologram da ces moci jaje na njemu ispeci

Poruka
22.944
Bubamare su lijepe :)
Нису то више оне наше бубамаре. Ове садашње су стигле из Азије и агресивне су (гризу/боду). Отад сам их ставио на "црну листу", постале су ми одвратне. Јест да то нема везе са љепотом, али ипак.

Препрошле године сам мало гледао по нету шта људи раде од контејнера. Одушевљен сам. И што рече Принц на бјелом коњу, не треба дозвола.

Poruka
20.053
Нису то више оне наше бубамаре. Ове садашње су стигле из Азије и агресивне су (гризу/боду). Отад сам их ставио на "црну листу", постале су ми одвратне. Јест да то нема везе са љепотом, али ипак.

Препрошле године сам мало гледао по нету шта људи раде од контејнера. Одушевљен сам. И што рече Принц на бјелом коњу, не треба дозвола.
Zavisi kako postavljaš kontejner, gdje ga postavljaš, želiš li imati u njemu vodu, struju itd. Moja vila ima dozvolu :D a kontejner je.
Otjeraj, ne ubijaj. Bubamare :)

canavaro

Aktivan član
Poruka
1.181

Pogledajte prilog 1237818

Pogledajte prilog 1237819
Pogledajte prilog 1237821
primeri ovih kuca koje si postavila nisu motazne kuce, samo su drvene.
moj predlog je da u podrucju u kom planirate da gradite nadjete majstora/firmu koja se bavi izradnjom kuca,
oni ce sigurno moci najbolje da te posavetuju.

Miris Pokošene Trave

Elita
Moderator
Poruka
23.168
Hercegovina, drvo, kontejneri....posto ta marihuana koju duvate?

Ako je hercegovina, okrenes se i vidis kamene kuce. Zbog cega je tako pitam se, a vekovima imaju shume okolo na pretek.
A da, sad imaju i brodske kontejnere iz Bara da dovuku, moze i iz Ploca.

Gde je problem ?

U canadi je vodeći materijal drvo a zime su im jake

Kuće od kamena pravili su naši stari i one imaju po 100 i više godina ali niko ih više ne pravi od kamena

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.