__Stela___
Domaćin
- Poruka
- 3.752
U kakvim ste odnosima s curama/zenama partnerovih prijatelja? Da li se druzite sa njima i nasamo ili samo kad ste svi zajedno u drustvu?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
baš ovako.....Zavisi.
Sa nekima se viđam samo kad se svi okupljamo, sa nekima se viđam i nasamo.
Sa onim ko mi leži i čije mi društvo prija, imamo zajedničkih tema i sl. gradim odnos nezavisno od muškog dela ekipe.

U kakvim ste odnosima s curama/zenama partnerovih prijatelja? Da li se druzite sa njima i nasamo ili samo kad ste svi zajedno u drustvu?
U kakvim ste odnosima s curama/zenama partnerovih prijatelja? Da li se druzite sa njima i nasamo ili samo kad ste svi zajedno u drustvu?
Od tada izbegavam takva okupljanja i zene njegovoh kolega. Ima par ljudi sa kojima se kapiramo i sa kojima se druzimo i posecujemo, i to je sasvim dovoljno.U kakvim ste odnosima s curama/zenama partnerovih prijatelja? Da li se druzite sa njima i nasamo ili samo kad ste svi zajedno u drustvu?

Ja sam uvek good guy,imam dobre namere ali neki to ne mogu da prihvate.
I ja isto. A onom ko baš uporno odbija da prihvati se obično desi neka ''nezgoda'', ako me razumete. Izgubi se retriver... otkažu kočnice... izgori nekretnina... nestane član familije...
nekad se good guy zvao onaj ko ti zaliva cvece kad si na odmoru, seta retrivera i koga zoves kad ti pukne gume a nemas rezervu... 
