Drumarina

Pera zdera

Buduća legenda
Poruka
37.179
Od Beograda do MK granice je za putnicka vozila bez prikolice drumarina simbolicnih 930 din - 12 eura. Najskuplji smo u Evropi a najgore puteve imamo - STAMOTA. Kuda idu "tolike" pare ?
 
Jedni lopovi pokrali pa sad fale pare.A ovi sad su slozni samo kad su pare u pitanju pa su dali saopstenje da moraju da se usklade cene sa stranim tablicama i Evropskim cenama .Posto je bilo"nelogcno " da skinu cenu strancima ,oni su podigli za domace i sad znamo da je sve u redu...osim sto vozis kao po pruzi od ugazene staze teretnjaka i mozda jos ponesto
 
Strasno. A nikad niko i ne postavlja pitanje o ceni drumarine kroz Srbiju. Samo ono : uhvacen ovaj, uhvacen onaj.....pa ovi uhvaceni su boranija. Niko ne postavlja pitanje gde idu "tolike" pare od drumarine. Ogromna je to cifra.......
 
Od Beograda do MK granice je za putnicka vozila bez prikolice drumarina simbolicnih 930 din - 12 eura. Najskuplji smo u Evropi a najgore puteve imamo - STAMOTA. Kuda idu "tolike" pare ?

imamo najskuplje drumarine, najgore puteve i najvece poreze,carine i registracije za automobile.

demokrate odrase narodu kozu sa ledja.

jos tu dodaj da ce benzin da bude za koji dan preko 100 dinara za litar i bice ti jasno da je voziti auto u srbiji - tezak luksuz.
 
Zashto je putarina najskuplja kod nas???
Pa dvorska Luda nije zavrshila sa gradnjom kardio centra...pa gde ce da se leche posle novih izbora Mloha i Luda...i ostalih 187 glasacha...
 
Vraćao sam se iz Austrije sa VW -T4 furgonom a ona paščad u SU mi naplatiše putarinu ka da sam sa kamionom. Na pitanje "Zašto plaćam kao za kamion kad sam sa kombijem" dobio sam odgovor "Paaaaaaaaa znaš kako, nemaš stakla pozadi, furgon ti je kombi i mi to računamo da je kamion"... Srbobran - Feketić - Novi Sad najbolja alternativa bajo...
 
Vraćao sam se iz Austrije sa VW -T4 furgonom a ona paščad u SU mi naplatiše putarinu ka da sam sa kamionom. Na pitanje "Zašto plaćam kao za kamion kad sam sa kombijem" dobio sam odgovor "Paaaaaaaaa znaš kako, nemaš stakla pozadi, furgon ti je kombi i mi to računamo da je kamion"... Srbobran - Feketić - Novi Sad najbolja alternativa bajo...

vas treba odrati kao majmune. jer vi ste sad strana drzava a i priznacete nezavisnost kosovu pa to treba da platite.

putarinu bi ja vama naplacivao 500 eura kroz srbiju a to sto bi uzeo fvama bi dao gradjanima srbije kroz smanjenje putarina
 
vas treba odrati kao majmune. jer vi ste sad strana drzava a i priznacete nezavisnost kosovu pa to treba da platite.

putarinu bi ja vama naplacivao 500 eura kroz srbiju a to sto bi uzeo fvama bi dao gradjanima srbije kroz smanjenje putarina

Radilo seo 17 smrdljivih eura za koje ja ni pjan ne poigram jadan nebio. Više to škodi vama nego nama. Ja sam za svoj posao našao mnogo bolje rješenje tako da "bratsku" zemlju Svrbiju zaobilazim u širokom luku.
 

Back
Top