Drugi svetski rat i zločini: Komemoracija u zloglasnom nacističkom logoru Aušvic u Poljskoj prvi put bez Rusije

Samsonight

Veoma poznat
Poruka
12.081
Zašto gledati na medije? Zašto ne postoji niko ko poziva na zdrav razum, zar ti kao autor teme ne osećaš odgovornost da i svoj neki, makar opskurni sud o svemu tome daš? U koga da gleda masa onda ako smo svi tako... evo ti, to se priča, to ti je iz medija, to ti je-što ti je, pa ti misli šta hoćeš?;
Ne kapiram onda... čemu teme ovog tipa.

Samsonight

Veoma poznat
Poruka
12.081
Истина је џеги да те још нису бановали?
Не знам што одуговлаче, и онако си спремила нов налог?

Well.. ne staj na muku.
Da saM svaki put do sad kad se ne sviđam sebi tražila novi nadimak ili slično, pa... tačno bi bilo teško živeti sa mnom i bilo bi jedino prirodno... banovati me zauvek.
Ipak, to nije poenta Foruma.

zx16

Elita
Poruka
17.669
Zašto gledati na medije? Zašto ne postoji niko ko poziva na zdrav razum, zar ti kao autor teme ne osećaš odgovornost da i svoj neki, makar opskurni sud o svemu tome daš? U koga da gleda masa onda ako smo svi tako... evo ti, to se priča, to ti je iz medija, to ti je-što ti je, pa ti misli šta hoćeš?;
Јест да није упућено мени али оно, чисто из радозналости, шта си хтела рећи?

zx16

Elita
Poruka
17.669
Well.. ne staj na muku.
Da saM svaki put do sad kad se ne sviđam sebi tražila novi nadimak ili slično, pa... tačno bi bilo teško živeti sa mnom i bilo bi jedino prirodno... banovati me zauvek.
Што те погађа нешто што није упућено теби?

Poruka
18.707
lI7JUSzTm_720x0__1.jpg

Upravo gledam ovu fotografiju, vjerujem da gospodin ne pije alkohol, pa bi popili svjeze cijedjeni sok od narance i zapalili kief.

🐈

Poslednja izmena:

Rakela778

Ističe se
Poruka
2.038
Pa evo,reci ti sta mislis o ovoj sramoti?Eto,pitanjem sam ti ujedno i odgovor dao-ja mislim da je to sramota.Rusi su bili ti koji su oslobodili te jadne ljude iz logora "naprednih" Nemaca.

zlatko01

Buduća legenda
Poruka
27.420
2018g, obelezavanje dana primirja...u Notr Damu, postavljene zastave pobednika i porazenih...ali, tu je bila i zastava ,,kosova", a u ime kosova i Hasim Taci u Parizu...crkveni predstavnici, kazu da su dobili upute od zvanicnih francuskih vlasti...po starom dobrom obicaju, srpski predstavnici su ispali obicni d.upeuvlakaci...nikakav zvanicni protest

Poruka
20.947
Reci, šta tebi smeta? To što Rusi nisu pozvani, to što su baš oni oslobodili Aušvic, ili to što se neko usudio da pokrene diskusiju o tome?