Drugi forumi i tako to

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.778
pazite ovaj narrow minded stav

Screenshot_1.jpg

@MrNapokon

Kao žene ne prijavljuju lažno. Džoni dep je svetski primer kako se manipuliše rupom u sistemu

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.778
Znaš šta mislim da lažno optuzivanje u jednoj zemlji gde skoro pa svaki dan jedna žena izgubi život jer je ubije partner gubi pravo o lažnim optuzivanjem jer statistika stradanja je vidljiva
zakoni brane žene danas. mogu da izmisle šta žele. to stvara problem za one koje su prave žrtve, kako razlikovati kad ima lažnih prijava. danas važi logika: Kriv dok se ne dokaže suprotno, umesto nevin dok se ne dokaže suprotno. Svako može da izmisli bilo šta i? Imaš osvetoljubive žene koje prijavljuju momke i muževe. Posvađa se, trkne do hitne pomoći, nalupa sebi šamare pre nego što udje da se vidi kako je zaista bila šamarana i ćao.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
38.749
pazite ovaj narrow minded stav

Pogledajte prilog 1166976

@MrNapokon

Kao žene ne prijavljuju lažno. Džoni dep je svetski primer kako se manipuliše rupom u sistemu
Sto mene tagujes brate moj?
Al ajd da prokomentarisem, iako u poslednje vreme izbegavam politicku raspravu o temama gde se ocekuje raciinalno resenje a uzimaju veoma emotivni argumenti. I obe stranu imaju poentu tu. Racionalna trazi da se ne eksloatisu emocije, a emocionalna, naravno, da se resi taj uzas.
To je jedan dubok problem. Pogotovu kada se radi o konfliktima u porodici. Naravno da postoje primeri nasilja koji su jednostrani. Na kraju karajeva, problem sa bilo kime se ne resava nasiljem osim ako je u samoodbrani. S druge strane imas i to saterivanje u cosak. Verbalno nasilje, provokacije, ponizavanja, sistematske ucene, pa i ta politicka agenda iza koja ima jednostrani cilj.
Zao mi je. Najvise tih pravih zrtava, jer opet one nekako najvise i pate od citave gungule. Ni Dzoni Deo nece pomoci zaista nekom muskarcu koga je zena ponizavala, ucenjivala, nipodastavala i na kraju razvela sebod njega, uzela mu imovinu na konto dece, unistila ga, niti ce bilo koji slucaj neke filnske zvezde da pomogne resavanju silovanja neke devojke koju je 3 debila sacekalo negde u sred noci i silovalo, oduzelo joj osnovno ljudsko pravo, fiz integriteta.

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
19.469
zakoni brane žene danas. mogu da izmisle šta žele. to stvara problem za one koje su prave žrtve, kako razlikovati kad ima lažnih prijava. danas važi logika: Kriv dok se ne dokaže suprotno, umesto nevin dok se ne dokaže suprotno. Svako može da izmisli bilo šta i? Imaš osvetoljubive žene koje prijavljuju momke i muževe. Posvađa se, trkne do hitne pomoći, nalupa sebi šamare pre nego što udje da se vidi kako je zaista bila šamarana i ćao.
Nemoj molim te

U Srbiji zakon brani jačeg !

I još jednom nemate uopšte pravo da pričate o lažnom optuzivanju

Toliko strave i užasa i sad se vi našli da pričate o lažnom optuzivanju

Mene više zanima zašto čovek koji ima zabranu prilaska ipak može da pridje i ubije

Zašto čovek koji izadje iz zatvora može da ubije suprugu i dve ćerke

O tome vodite brigu

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.778
Nemoj molim te

Mene više zanima zašto čovek koji ima zabranu prilaska ipak može da pridje i ubije

O tome vodite brigu
Neka nadležni vode brigu o tome, a ne ja.
Čuj ovo, ima zabranu prilaska i ipak može da pridje. A kako ti misliš da ga zaustaviš? Da imaš policiju oko tebe 24h? Pričaš gluposti.
Da, lažno optužuju žene, fact.

R.Reventlov

Aktivan član
Poruka
1.649
Тај женски форум је још мала маца за један други форум на којем модератори могу да крше правилник форума без икаквих санкција и то скоро кључне ставке правилника.
Просто човек остане забезекнут том количином самовоље.
То су страшне ствари, рођаци...

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.778
Тај женски форум је још мала маца за један други форум на којем модератори могу да крше правилник форума без икаквих санкција и то скоро кључне ставке правилника.
Просто човек остане забезекнут том количином самовоље.
То су страшне ствари, рођаци...
Imenuj ga

Darth Vader

Elita
Poruka
22.125
Nemoj molim te

O tome vodite brigu

Hoćeš da kažeš da nema lažnih prijava?
Jel to hoćeš da kažeš?

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
19.469
Hoćeš da kažeš da nema lažnih prijava?
Jel to hoćeš da kažeš?

Kolko se sjećam i ti si kao neki ćata koji sme nositi oruzhje
Valjda si to pravo stekao zbog posla

Smatraš sebe autoritetom , koji je ružno pričao o bivsoj supruzi i kako bi je mogao gledati da pati i tone
I upravo je ovaj komentar sasvim u skladu sa tvojim shvatanjem m/z

Samo sam rekla da Srbija nema mnogo Johny-ia i Amberka ali zbog toga muškarci ubijaju svoje žene/devojke a o tamnoj brojki zlostavljana i da ne pričamo

Tako da imate problem koji društveno treba da se rešava

Malo je zdravih i pametnih muškaraca

UltraVioletna

Domaćin
Poruka
3.740
Neka nadležni vode brigu o tome, a ne ja.
Čuj ovo, ima zabranu prilaska i ipak može da pridje. A kako ti misliš da ga zaustaviš? Da imaš policiju oko tebe 24h? Pričaš gluposti.
Tačno je da,kad se neko namerači da nekoga ubije,tu zaštite nema. E,al zato drvlje i kamenje na csr kad nasilnik ubije žrtvu. Goloruki,nenaoružani. Ne znam na koji čarobni način da zaštite žrtvu,kad to ne može ni policija,kojoj je to u nadležnosti.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.