Drugi forumi i tako to

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.755
ljudi moj, koliko je krstarica tolerantan forum, tehnički superioran u ostale da je to šokantno.
registrujem se ja na jedan forum (pretežno ženski - znate i sami koji je). Dočeka me likuša ni manje ni više toksično, odmah počinje žestoko da se svađa iako nisam ružnu reč rekao. Tamo se vode logikom "Ženska superiornost" da je ono strašno. Ne bi me iznenadilo da je 80% feministkinja tamo. Kad pogledam za šta sam se ja žalio ovde, toliko deluje trivijalno..

imate li vi neprijatnih iskustava na drugim forumima?
 
ljudi moj, koliko je krstarica tolerantan forum, tehnički superioran u ostale da je to šokantno.
registrujem se ja na jedan forum (pretežno ženski - znate i sami koji je). Dočeka me likuša ni manje ni više toksično, odmah počinje žestoko da se svađa iako nisam ružnu reč rekao. Tamo se vode logikom "Ženska superiornost" da je ono strašno. Ne bi me iznenadilo da je 80% feministkinja tamo. Kad pogledam za šta sam se ja žalio ovde, toliko deluje trivijalno..

imate li vi neprijatnih iskustava na drugim forumima?
Pretpostavljam da misliš na ono leglo feminacija i femcela anal forum :hahaha:
 
Bila sam aktivna na cela dva foruma pre ovog. Na oba mi je bilo lepo,prijateljska ekipa,vremenom smo se i upoznavali uživo. Onda su oba polako počela da odumiru. Prvi je odavno ugašen,drugi mislim da još postoji ali je bleda senka onoga što je bio i tamo više ne svraćam.
Ja sam isto tako bio na forumima kada su bili u ekspanziji pre 10 godina, a kako je popuštalo, nažalost se svi ti forumi raspali.
Ali ovaj je, ufff. Čast izuzecima. :D
 
ljudi moj, koliko je krstarica tolerantan forum, tehnički superioran u ostale da je to šokantno.
registrujem se ja na jedan forum (pretežno ženski - znate i sami koji je). Dočeka me likuša ni manje ni više toksično, odmah počinje žestoko da se svađa iako nisam ružnu reč rekao. Tamo se vode logikom "Ženska superiornost" da je ono strašno. Ne bi me iznenadilo da je 80% feministkinja tamo. Kad pogledam za šta sam se ja žalio ovde, toliko deluje trivijalno..

imate li vi neprijatnih iskustava na drugim forumima?

Jok i ovaj je previše

A koji je to forum ?
 
Pretpostavljam da misliš na ono leglo feminacija i femcela anal forum :hahaha:
tačno. užasan forum, užasan! toliko su zmije te žene tamo, koliko se vidi da kroz svaki njihov odgovor pokazuju prezir prema meni samo zato što sam muško.
Jok i ovaj je previše

A koji je to forum ?
A evo, reče ti ovaj "Anal" forum. :mrgreen:

Malo morgen tolerantan...
Ne daju mi da postavim na avatar sliku velikog vodje.... :poludeo:
Pravilnik je pravilnik. Ali da te diskriminišu samo zato što si drugog pola, to je već katastrofa. Znaš ono kad se svađaš sa jednom ženom, a dođu još deset da je brane. Isti princip, leglo feministkinja. zlo
 
ljudi moj, koliko je krstarica tolerantan forum, tehnički superioran u ostale da je to šokantno.
registrujem se ja na jedan forum (pretežno ženski - znate i sami koji je). Dočeka me likuša ni manje ni više toksično, odmah počinje žestoko da se svađa iako nisam ružnu reč rekao. Tamo se vode logikom "Ženska superiornost" da je ono strašno. Ne bi me iznenadilo da je 80% feministkinja tamo. Kad pogledam za šta sam se ja žalio ovde, toliko deluje trivijalno..

imate li vi neprijatnih iskustava na drugim forumima?
Технички супериоран у односу на тај жански форум или уопште технички супериоран?

На техничком делу има 58.339 тема и 616.684 порука.
ит.PNG


Сваштара има 11.846 тема и 2.261.339 порука.
св.PNG


Једино је технички овај форум бољи од фарме и парова.
 
Технички супериоран у односу на тај жански форум или уопште технички супериоран?

На техничком делу има 58.339 тема и 616.684 порука.
Pogledajte prilog 1166340

Сваштара има 11.846 тема и 2.261.339 порука.
Pogledajte prilog 1166341

Једино је технички овај форум бољи од фарме и парова.
Tehnički u pogledu platforme foruma. Opcije koje nude, organizovanost notifikacija, poruka, citata, profila itd itd itd.
Anal.forum je leglo feministkinja u Srbiji...
To shvatih tek juče, morao sam proveriti :D
 
Aktivan sam na Krstarici i poreklu.rs i uglavnom imam dobra iskustva. Imao sam par profila na Krstarici međutim sad sam aktivan jedino kao suave. Za divno čudo u ovih deset godina nikad nisam bio banovan niti mi je izrečena bilo kakva opomena. Mislim znam da sam fin, ali baš toliko fin. Nekako se ne osećam ravnopravno sa onima koji imaju kraći staž a više banova i opomena.

:sad2:
 
Pazi ovo, pošto mi stoji tamo "Članica" ispod imena i u opcijama svugde piše članica i članica, ja namerno pitam "Je li ovo isključivo ženski forum", u smislu, šta ima da tražim tamo ako ne prihvatate muškarce. I likuša mi na keca kaže:

Dosadan si.
Ako ti se ne odgovara kako ovaj forum funkcionise, vrati se na taj drugi odakle dolazis.
Jedna druga mi kaže:
Tako je ženama u svakoj drugoj varijanti postojanja, pa možete i vi na 5 minuta da budete članice. Smatraj taj ženski oblik neutralnim, jednako je neutralan kao i muški.
 
Pazi ovo, pošto mi stoji tamo "Članica" ispod imena i u opcijama svugde piše članica i članica, ja namerno pitam "Je li ovo isključivo ženski forum", u smislu, šta ima da tražim tamo ako ne prihvatate muškarce. I likuša mi na keca kaže:


Jedna druga mi kaže:
Dobro si izvukao živu glavu. Mogle su da te prebiju još :hahaha:
 
Nemam neprijatnih iskustava, ali se u poslednje vreme na drugim forumima osećam mnogo manje slobodno nego ovde, pa gotovo nigde više i ne pišem. Previše se forumi politički polarizuju i pretvaraju ili u "echo chamber" ili u totalnu anarhiju. Pisala sam i na inostranim forumima i, premda su forumi odavno prošli vrhunac popularnosti i u stalnom su opadanju godinama, u poslednje dve-tri godine (korona, američki izbori, rat u Ukrajini) većina je totalno ruinirana. Ili postoji samo jedno ispravno mišljenje i stav o svemu i vrlo malo slobode u diskusiji ili je "sve dopušteno", pa lete uvrede svih vrsta na sve strane i raspliću se sumanute teorije zavere. I sa jednih i sa drugih odlaze najkvalitetniji ljudi, pa se više i nema šta čitati.
 
ma ajde beži. zamisli ti kada sam ja morao otvoriti temu na krsti da objasnim svoj šok. onakvo ponašanje još nisam video na forumima, i to posebno prema novim članovima.
Sad me tjeraš da idem iz prve ruke provjeriti šta se tamo radi 😂😂😂😂
Šalu na stranu, aktivna sam na još tri foruma i definitivno Krstarica je najliberalnija.
 
ljudi moj, koliko je krstarica tolerantan forum, tehnički superioran u ostale da je to šokantno.
registrujem se ja na jedan forum (pretežno ženski - znate i sami koji je). Dočeka me likuša ni manje ni više toksično, odmah počinje žestoko da se svađa iako nisam ružnu reč rekao. Tamo se vode logikom "Ženska superiornost" da je ono strašno. Ne bi me iznenadilo da je 80% feministkinja tamo. Kad pogledam za šta sam se ja žalio ovde, toliko deluje trivijalno..

imate li vi neprijatnih iskustava na drugim forumima?
Isti slučaj i kod mene,probao da pomognem sa eventualnim savetom...medjutim fijasko, a imao sam dobru nameru.
A..
 
Зависи шта тражиш од форума.
Ако ти треба техника, зна се који има примат.
Ако ти треба архитектура, зна се.
Право, зна се.

Форуми су се данас претворили у копирање жуте штампе, слика и видео садржаја са других платформи и то је максимално достигнуће око 95% чланова форума.
Мишљења нема. Дискусије нема. Поштовања нема. Културе нема.
Башмебригизам достигао максимум.
 

Back
Top