Drugi deo : Duša - Ljudska energija - Arhivsko vreme - Reinkarnacija

rudidur

Zainteresovan član
Poruka
230
Nisam pratio temu, ali sam još pre 15tak godina čuo da je sve Energija. Nauka je toliko napredovala, da je stvorila elektronsko uvećalo, pod kojim se ne vidi ni ćelija, ni proton, ni elektron.
Znači i ovaj mobitel i moj prst su energija.
Ako dobro kapiram, ta energija zbog naelektrisanja ima čvrstoću.
Primetio sam, da se posle smrti telo (pre ili kasnije) osuši. Samim tim, Energija se ne uništi.
Voleo bih čuti i vaše mišljenje o ovome.
Energija je u suštini neuništiva, samo se transformiše i meša sa drugim izvorima energije. Da bi fizičko telo funkcionisalo i kretalo se potrebna mu je određena količina energije. Kada telo umre, ova energija ne umire, ona se oslobađa u atmosferu, ali je i dalje u obliku ili položaju kao što je radila u telu, uvek zauzima položaj i ispunjava prostor u atmosferi u obliku šema ljudskog tela.
Zbog nepovezanosti koju je imala u mehuru svog fizičkog tela, ona se kreće nekoherentno i daje izgled bezoblične magline.
Ova energija u noći ili u mraku deluje kao amtimerijalna energija i vidljiva je samo sa IR svetlošću.
Nevidljiv je na svetlosti jer je osvetljen ili zaprljan fotonima prirodnog ili veštačkog svetla.
Mogu da tvrdim da ova energija, koja pokreće ljudsko telo više nego samo energija, vodi sebe i pojavila se kao paranormalno nekadašnje ljudsko biće.
Čovek se kreće u atmosferi na način na koji se kreće; za paranormalnu energiju, međutim, kada se oslobodi iz fizičkog tela, atmosfera je običan bestežinski vakuum.

Black_star

Veoma poznat
Moderator
Poruka
13.354
Zbog nepovezanosti koju je imala u mehuru svog fizičkog tela, ona se kreće nekoherentno i daje izgled bezoblične magline.
Ili zbog secanja na svoj nekadasnji osecaj celovitosti daje koliko-toliko koherentne oblike u memorijskoj verovatnoci.
Ali ako je to sve samo tako - sta su onda orbovi ?
9c8ba7d9a6f6affa09c738704616b7b0--orbs-in-photos-ghost-images.jpg

vidljiva je samo sa IR svetlošću.
sta je IR svetlost ?
Nevidljiv je na svetlosti jer je osvetljen ili zaprljan fotonima prirodnog ili veštačkog svetla.
Uopste ne mora da znaci....Postoje snimci prikaza i pod puno jacom prirodnom ili vestackom svetloscu.

rudidur

Zainteresovan član
Poruka
230
Ili zbog secanja na svoj nekadasnji osecaj celovitosti daje koliko-toliko koherentne oblike u memorijskoj verovatnoci.
Ali ako je to sve samo tako - sta su onda orbovi ?
9c8ba7d9a6f6affa09c738704616b7b0--orbs-in-photos-ghost-images.jpg

sta je IR svetlost ?

Uopste ne mora da znaci....Postoje snimci prikaza i pod puno jacom prirodnom ili vestackom svetloscu.
Ovi krugovi su duše, ili šta god je ostalo od njih.
Ljudska duša se može pretvoriti u krug jer samo krug može da se kreće u obe dimenzije.
One se međusobno spajaju i postaju veće ili savršene. Ovaj krug prečnika do 50-60 cm je sakupljač duša (arhivske niše)
Dimenzije probijaju uz glasan prasak, a samo one veće probijaju prelaz dimenzija.
Oni lete po atmosferi kao svetleći krugovi, a ove krugove možemo videti i golim okom na noćnom nebu ako imamo sreće.

rudidur

Zainteresovan član
Poruka
230
Moja reinkarnacija: Godina broj - 1964

Moje godine je oko 10 godina. Kuća u kojoj sam živeo imala je broj Loka pri M.-64.

Moja svest ili duša, kao i mnogo puta tokom sna, napustila je moje telo.

Jednog dana 1964. godine, moja duša je napuštala moje telo dok je spavala, naišao sam na staru putujuću dušu koja se agresivno zabila u moju dušu i pomešala se sa njom.

Duša koja napada, imala je oko 85 godina, pre nego što sam se probudio, ušla je zajedno sa mojom dušom u moje fizičko telo.

Sada imam 68 godina i duša koja napada još uvek je u mom telu.
Moja duša, uz prinuđenu, sada ima 153 godine i radimo složno.

U poslednje vreme, dok spava, ova duša me vraća u 1964. godinu u kuću broj 64, gde posmatramo dete, odnosno sebe, i čekamo da duša mog deteta napusti telo tokom spavanja, da bih se ponovo reinkarnirao u svom telu. za novi život.

engl:
My reincarnation: Year number - 1964

My age is about 10 years. The house I lived in had the number Loka pri M. - 64.

My consciousness or soul, as many times during sleep, left my body.

One day in 1964, my soul was leaving my body while sleeping, I came across an old traveling soul who aggressively crashed into my soul and mingled with it.

The attacking soul, she was about 85 years old, before I woke up she went along with my soul into my physical body.

I am now 68 years old and the attacking soul is still in my body.
My soul, along with the forced soul, is now 153 years old and we work in harmony.

Lately, while sleeping, this soul takes me back to 1964 to house number 64, where we observe the child, that is, myself, and wait for my child's soul to leave the body during sleep, so that I can reincarnate in my body again for a new life.

slo:
Moja reinkarnacija : Leto številka - 1964

Moja starost okoli 10 let . Hiša v kateri sem živel je imela številko Loka pri M. - 64.

Moja zavest oziroma duša je , kot velikokrat med spanjem odšla iz mojega telesa.

Nekega dne leta 1964, je moja duša med spanjem zapustila telo, sem naletel na staro potujočo dušo, ki se je napadalno zaletela v mojo dušo in se z njo pomešala.

Napadalna duša , je bila stara okoli 85 let , predno sem se prebudil je šla skupaj z mojo dušo v moje fizično telo.

Zdaj štejem 68 let in je napadalna duša še vedno v mojem telesu.
Moja duša je skupaj z prisiljeno dušo zdaj stara 153 let dušo in delava usklajeno.

Zadnje čase me med spanjem ta duša popelje nazaj v leto 1964 k hišni številki 64 , kjer opazujeva otroka , torej mene samega, in čakava , kdaj bo moja otroška duša med spanjem odšla iz telesa , da se lahko spet ponovno reinkarniram v svoje telo za novo življenje.

Schrodinger

Iskusan
Poruka
5.140
Jednog dana 1964. godine, moja duša je napuštala moje telo dok je spavala, naišao sam na staru putujuću dušu koja se agresivno zabila u moju dušu i pomešala se sa njom.
Duša koja napada, imala je oko 85 godina, pre nego što sam se probudio, ušla je zajedno sa mojom dušom u moje fizičko telo.
Kako 85, valjda sve duse imaju po par miliona godina ako se vecito reinkarniraju.:kpozdrav:Ako je prethodni vlasnik imao 85 u trenutku smrti nakon nje bi dusa trebala da se seti prethodne istorije zar ne, samim tim nije vise 85-godisnja.
Energija je u suštini neuništiva, samo se transformiše i meša sa drugim izvorima energije. Da bi fizičko telo funkcionisalo i kretalo se potrebna mu je određena količina energije. Kada telo umre, ova energija ne umire, ona se oslobađa u atmosferu, ali je i dalje u obliku ili položaju kao što je radila u telu, uvek zauzima položaj i ispunjava prostor u atmosferi u obliku šema ljudskog tela.
Ova energija u noći ili u mraku deluje kao antimerijalna energija i vidljiva je samo sa IR svetlošću.
Da li se radi o ovome https://www.psychorgone.com/orgone-biophysics/positive-findings-on-constables-orgonotic-bio-forms
Слика 2 – Био-форма налик плазмоидној амеби
Изнад Слика 2 (А) приказује невидљиви могући био-облик налик амеби који је фотографисао Констебл, ујутро 25. августа 1957. године, у пустињи Мохаве у Калифорнији. Ово је била прва фотографија коју је Цонстабле направио док се био-форма померала непосредно изнад његовог положаја, а снимљена је помоћу Леица Г 35 мм камере напуњене Кодак Хигх-Спеед инфрацрвеним филмом и опремљене инфрацрвеним филтером од 870 нм. Био-форма има ознаке које подсећају на нуклеоле и вакуоле, и има општи изглед једноћелијског организма из микроскопског света (29)
Изнад слике 2 (Б) приказана је четврта у низу инфрацрвених фотографија које је направио Цонстабле док се био-форма померала одмах изнад његовог положаја и одлазила изнад пустиње. То му је омогућило да ухвати познате карактеристике пустиње на фотографији, као и да назначи њену праву величину. Кроз серију фотографија које је Цонстабле направио о могућем облику живота, сасвим је очигледно да се чинило да објекат набубри и шири се у величини док се креће на пулсирајући начин. Многе од карактеристичних ознака које су видљиве на слици 2 (А) изнад, такође су видљиве на другим узастопним фотографијама. Ово показује морфолошки континуитет и развој током времена (30) .

Слика 3 – Био-форма налик плазмоидној амеби, даљи снимци
Горња слика 3 приказује последњу инфрацрвену фотографију серије коју је снимио Цонстабле форме налик на ћелију, и указује на то да су фотографисани објекат или ентитети вероватно жива бића. Чини се да је горњи ентитет истог реда као невидљиви био-облик налик амеби снимљен на претходним фотографијама које је објавио Цонстабле, а као што је приказано на слици 2 . Међутим, доњи од два објекта на слици 3 изгледа мало другачијег облика, са две црте налик на очи, конкавним лицем и избочењем које веома сугерише кљун или кљун (31) .
Слика 4 – Тревор Цонстабле окружен невидљивим плазмоидним био-формама
Горња слика 4 приказује Констебла у пустињи Мохаве при изласку сунца, окруженог нечим што изгледа као невидљиве плазмоидне био-форме. Ову фотографију је у 1/25 секунде снимио Џејмс Вудс 26. априла 1958. у 5 ујутро, користећи инфрацрвени филм велике брзине. И Цонстабле и Воодс су објективизирали и фотографисали невидљиве био-форме независно један од другог, при чему је сваки направио више слика истог догађаја (32). Толико много аномалија би се појавило у исто време и на више камера чини мало вероватно да ће бити механички артефакти. Проблеми са објашњењем артефакта су такође детаљно описани у одељку 2 .
Чини се да се био-форме скупљају и шире док се крећу кроз ваздух, само се региструју на инфрацрвеном филму јер њихова посебна енергија поништава емулзије филма, а не реагује са филмом, као што је нормалан случај. Овај недостатак реакције емулзије створио је тамне празнине на фотографији. Могу се видети и неке светлије области које су директан резултат кретања био-форми јер се шире унутар 1/25 секунде експозиције. Цонстабле, као и Боццоне, су такође пријавили случајеве где су се слике ових објеката спалиле директно на инфрацрвени филм упркос затварању камере; манифестује се између кадрова, иако са смањеним интензитетом (33). Ово може указивати, са оргономске тачке гледишта, да би могући био-облици могли имати веома висок набој оранура. Оранур, као побуђено стање оргона, могао би имати појачан фотографски ефекат у односу на обичну концентрацију оргона. Сами постављени ентитети, као могући живи облици, вероватно би имали значајно повишен ниво оргона у поређењу са позадином животне средине.

Poslednja izmena:

rudidur

Zainteresovan član
Poruka
230
Hvala prvo za video;

Moje pisanje o životu posle smrti je posle stvarnog događaja, bez uticaja drugih pisaca.

Opisao sam svoju poslednju reinkarnaciju, iako sam proveo dve ili tri zaredom. Prethodne tek treba da analiziram.

Ne reinkarniraju se sve duše; mnoge duše su hrana naprednijim dušama koje gube svoje osnovne komponente antimaterije i ove komponente u setu moraju raditi za kompletno „biće“ antimaterije.

Fizičko telo stari, ali u čoveku duša ne stari jer starost na njega ne utiče.

Merenje starosti duše je izmišljena ljudska formula koliko dugo nešto traje.

Za dušu je važan samo jedan vremenski period od i do, tokom kojeg se ona pojavljuje u fizičkom telu, iako može da putuje u budućnost i prošlost.

Duša ne koristi druga fizička tela za reinkarnaciju zbog samog kontakta tela i uključivanja u fizičku svest treće dimenzije.

Njoj je važno, samo njeno fizičko telo, gde je bila uključena u fizički svet, svi drugi kontakti sa drugim dušama mogu da je oslabe ili unište.

Da, moglo bi se reći da je reinkarnacija kao gramofonska ploča, a život koji se ponavlja je vraćanje igle na početak samog kraja, a muziku možete promeniti svojim postupcima.

Schrodinger

Iskusan
Poruka
5.140
Dusa ne napusta telo tokom sna, napusta ga sa poslednjim izdahom kao sto ulazi recimo sa prvim udahom. To je poznato od davnina.
Sta mislis o slucajevima kada su neki ljudi izvestili da su bili inkarnirani u istu osobu... sto se obicno tumaci kao paradoks i dokaz da je reinkarnacija izmisljotina... da li se tu radi o dve i vise dusa u istom telu
U poslednje vreme, dok spava, ova duša me vraća u 1964. godinu u kuću broj 64, gde posmatramo dete, odnosno sebe, i čekamo da duša mog deteta napusti telo tokom spavanja, da bih se ponovo reinkarnirao u svom telu. za novi život.
Jesi siguran da ona tacno zna sta hoce, mozda tumara tako kao guska u magli bez narocitog plana...;) a mozda je i sve to o cemu pises, obican san... jer kao sto znamo u snovima cesto postoji memorija na neke dogadjaje koji su se "desili" u prethodnim snovima a cesto su povezani i sa detinjstvom. Psiholozi i psihijatri bi znali da objasne o cemu se tu radi.
Opisao sam svoju poslednju reinkarnaciju, iako sam proveo dve ili tri zaredom. Prethodne tek treba da analiziram.
Mi smo ovde na temama imali opise regresije-progresije gde su se pojedinci projektovali u svoje "buduce inkarnacije" i do detalja opisali sta ce se desavati u 23. veku isl. Cisto sumnjam da ce se prorocanstva ostvariti. Pa ako je njihovo putovanje u buducnost fikcija, zasto ne bi vazilo isto i za proslost?
Evo primera
1652126578514.png

Poslednja izmena:

rudidur

Zainteresovan član
Poruka
230
Dusa ne napusta telo tokom sna, napusta ga sa poslednjim izdahom kao sto ulazi recimo sa prvim udahom. To je poznato od davnina.
Sta mislis o slucajevima kada su neki ljudi izvestili da su bili inkarnirani u istu osobu... sto se obicno tumaci kao paradoks i dokaz da je reinkarnacija izmisljotina... da li se tu radi o dve i vise dusa u istom telu

Jesi siguran da ona tacno zna sta hoce, mozda tumara tako kao guska u magli bez narocitog plana...;) a mozda je i sve to o cemu pises, obican san... jer kao sto znamo u snovima cesto postoji memorija na neke dogadjaje koji su se "desili" u prethodnim snovima a cesto su povezani i sa detinjstvom. Psiholozi i psihijatri bi znali da objasne o cemu se tu radi.

Mi smo ovde na temama imali opise regresije-progresije gde su se pojedinci projektovali u svoje "buduce inkarnacije" i do detalja opisali sta ce se desavati u 23. veku isl. Cisto sumnjam da ce se prorocanstva ostvariti. Pa ako je njihovo putovanje u buducnost fikcija, zasto ne bi vazilo isto i za proslost?
Evo primera
Pogledajte prilog 1150994
Pročitajte post broj 3

Sami snovi se razlikuju od običnih snova i snova o vantelesnom iskustvu.

Kada se vaša duša nađe u petoj dimenziji, osećate dodire, opažate mirise, osećate bol i zadovoljstva. Kada se probudite, sećate se svih detalja i povezanih reakcija. Ako ne opažate ove stvari, imali ste obične snove koje jedva možete da se setite šta ste sanjali.

Psiholozi i psihijatri lutaju u mraku i ne znaju pravu istinu, pa su njihovi nalazi i tretmani pogrešni.

Svaki život koji se ponavlja u istom telu je jedinstven, pa je i prošlost drugačija za pojedinca. Za vreme fizičkog života pojedinca budućnost je nepoznata. Reinkarnacija pojedinca se uvek dešava u prošlosti, a ne u budućnosti.

Proročanstva su nejasna sećanja osobe , koja se reinkarnirala i nije u potpunosti svesna toga, tako da su to nejasna proročanstva.

rudidur

Zainteresovan član
Poruka
230
Uklanjanje pokvarenih ljudskih duša: - paranormalne materije -

Svi vi uključeni u genocid nad čovečanstvom kao upozorenje!
Sve vođe odgovorne za genocid nad zemljanima!
Svi pojedinci koji su stanovnicima ubrizgali sumnjivu čorbu u cilju smanjenja broja ljudi!
Svi vi koji ste na bilo koji način učestvovali u genocidu!
Vaše duše i duše vaše dece, unuka ili budućih generacija biće izopštene iz mogućeg života posle smrti.
Svi ovi vaši entiteti duše su ugroženi i biće poslani u „vakuum“ univerzuma, kao izopšteni entiteti za svu večnost i neće imati šanse da se ponovo pomešaju sa energijama čovečanstva.
Verujte mi, ovo je gore od samog pakla!
Stoga će se pobrinuti „antimaterdemon“
rudidur.

Removal of corrupt human souls: - paranormalmateria -

All of you involved in the genocide of humanity as a warning!
All the leaders responsible for the genocide of the earthlings!
All individuals who have injected residents with suspicious broth with the aim of reducing the number of people!
All of you who participated in the genocide in any way!
Your souls and the souls of your children, grandchildren or future generations will be excommunicated from possible life after death.
All of these soul entities of yours are endangered and will be sent into the “vacuum” of the universe, as excommunicated entities for all eternity and will have no chance of re-mixing with the energies of humanity.
Believe me, this is worse than hell itself!
Therefore, they will take care of the "antimaterdemon"
rudidur.

Schrodinger

Iskusan
Poruka
5.140
Sve vođe odgovorne za genocid nad zemljanima!
Svi pojedinci koji su stanovnicima ubrizgali sumnjivu čorbu u cilju smanjenja broja ljudi!
Ne smanjuje se broj ljudi, imaju vise ciljeva a glavni je da se zaravni kriva rasta populacije. Ne koriste nikakve corbe nego ocigledne metode - 4G, Wi-Fi, 5G...
U paketu sa tim ide robotizacija, mozda i kroz uklanjanje matrice duse iz ljudskih bica - zasto ne, ako postoji teorija da se dusa moze unistiti atomskim bombama?? - postoje neke promene zadnjih decenija koje su ocigledne kao sto je istanjenje aure itd.
Sto se tice brojnog stanja covecanstva imamo i paradoks - odakle su se inkarnirale duse, i koje/cije, da pokriju eksplozivni rast populacije tokom prethodnog veka?

> Statistički paradoks reinkarnacije | Forum Krstarice

Pročitajte post broj 3
Sami snovi se razlikuju od običnih snova i snova o vantelesnom iskustvu.
Kada se vaša duša nađe u petoj dimenziji, osećate dodire, opažate mirise, osećate bol i zadovoljstva. Kada se probudite, sećate se svih detalja i povezanih reakcija. Ako ne opažate ove stvari, imali ste obične snove koje jedva možete da se setite šta ste sanjali.
Svako ljudsko biće ima dve svesti. Svest ljudskog fizičkog tela je opažanje i vođenje tela; druga svest koja je takođe prisutna u ovom fizičkom telu je paranormalna svest, koja se aktivira kada se osoba nađe u raznim depresijama, tugama, borbama za život ili trovanju tela.
Ako procenimo snagu svesti, na primer: fizička svest od nule - do 10 plus:
Paranormalna svest od nule - do suprotnih 10 minus.
Kada osoba spava, ova recipročna tehnika između fizičke i paranormalne svesti, gde su obe svesti negde na nula minus i nula plus, počinje sa halucinacijama, gde telo počinje da prihvata ili percipira treću fizičku i petu paranormalnu dimenziju kao nestvarne.
Dobro i zasto im je onda jedan od ciljeva masovno izazivanje nesanice...? Mozda radi suzbijanja te paranormalne svesti?
Uklanjanje pokvarenih ljudskih duša: - paranormalne materije - Svi ovi vaši entiteti duše su ugroženi i biće poslani u „vakuum“ univerzuma, kao izopšteni entiteti za svu večnost i neće imati šanse da se ponovo pomešaju sa energijama čovečanstva.
Hm vredi pomenuti i obrnutu teoriju da je zemlja zapravo zatvor za duse i da su one iz sireg univerzuma sklonjene ovde da se usavrse dok ne prestanu da budu problematicne...
ubrizgali sumnjivu čorbu
Ma da, evo sta si pisao - ili sta ste pisali :cool: - na prethodnoj temi o tome
1655923369100.png

Tu dolazimo da je i forumas rudidur deo zavere koji prvo navlaci narod na "otrove" a posle narice nad sudbinom istog?

Poslednja izmena:

rudidur

Zainteresovan član
Poruka
230
Da, i mene je zdravstvena org.EMA na samom početku prevarila da sam im skoro poverovao. Za vreme Jugoslavije sve vakcine su se pravile kod kuće do 1986. godine i bile su dosta korisne onima kojima su bile potrebne.
Zasmetao mi je način nametanja vakcina i sama vakcinacija.
Ove vakcine EU org. EMA je, međutim, počela da se pravi za ceo svet jer je svetska elita odlučila da smanji populaciju planete Zemlje i pretvori je u „butik planetu“.
Da, vakcinacija je zamor ljudi!
Nikada nisam mislio da zdravstvo može da ubije ljude, a ne da leči.

Schrodinger

Iskusan
Poruka
5.140
To sto si promenio misljenje po bilo kom pitanju je dokaz da imas dve duse, obican covek sa jednom ne bi nikad odstupio od zacrtanog shvatanja makar pecene kokoske padale sa neba. :) Nego u pomenutom nema osnova za takvu promenu... Evropa se vakcinisala i nista se nije desilo... najavljivali su milijarde zrtava a zabelezen je mali broj
Dalje sto se tice brojki, 2019. navodis da si 1964. imao 8 godina:
1657018924892.png

A ove:
Moja reinkarnacija: Godina broj - 1964
Moje godine je oko 10 godina. Kuća u kojoj sam živeo imala je broj Loka pri M.-64.
Znaci ne slazete se ni oko osnovnih cinjenica, vas dvojica najboljih drugara? :think:
Dakle moze se raditi u tipicnom snu... jer kao sto znamo u snovima se cesto mesaju podaci... sto ce reci da je sve to o cemu pises fikcija?
Snovi se sastoje iz vizuelnih halucinacija, nije nista neocekivano da postoje i ostale. Neki kazu da su oni ulaz u astralni svet. Ali sta ako uporedimo astralni svet sa internetom? Koliko na internetu ima lazi i izmisljotina, u astralnom svetu moze biti 10 puta vise. Tako da to sto covek odluta u neku virtuelnu dimenziju nije nikakav dokaz njene realnosti cak i ako pri tome ostvaruje kontakt sa ostalima.

Sad to mozemo povezati i sa onim sto kazu budisti o zivotu nakon smrti - da je u pitanju halucinacija odnosno bardo koji prethodi ponovnom rodjenju? Tako su indijanci odlazili u vecna lovista... jer je to bio njihov bardo (da li kolektivni?) odnosno refleksija prethodnog zivota, refleksija kao i u obicnim snovima - nista drugo nisu ni znali da rade sem da love - Vikinzi su se po ceo dan opijali i tukli itd...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.