Drugarica ubedila verenika da joj kupi prsten od 2900 eura

Ma daj kupiti prsten od 2900e je obicna glupost. Zamisli udeblja se ta, sto se obicno desi u braku, da se zena "razvali":)) i eto joj ga onda, posle joj ni narukvica nece stati na prst, kamoli prsten. A taj je naivan na kvadrat....
Mislim, ako se vole, zar je bitno hoce li prsten biti 2900e ili 200e, valjda je ljubav bitna?:S....
Tu je samo interes u igri....a i ona mi ne deluje bas nesto extra inteligentna:S. Brak i porodica se ne zasnivaju na prstenu od 2900, posebno ne u uslovima u kojima se oni nalaze. Razmazena je...
 
Ma jok, nego je pre toga saznala da ima u banci 60k evra....
Sta je 3k iliti 5% (sta , ne sljivis me 5% , jel tako?) za nesto sto je njoj simbol da se prodala....
On uoopste nije glup muskarac ako misli da se dosta zena postavlja tako prema braku, kao konacnoj prodaji , "uvali" .
Ako zna da ona zna za 60k, onda zna i za teznju da joj cena prodaje bude bar 5%, a on razmislja , moze posle i da se proda ako zafali...

Alo ,srbija je ovo, svi na banci imaju bar 60k, a kao jedva sastavljaju kraj sa krajem a srednji stalez su....
Ovo sto je radnicka klasa, to nema ni 0, vec je mahom <0, ali tu je i kredit za vencanicu, i rentiranje iste....a tako je romantican otvarac od limenke....
 
Par mojih drugarica i ja smo svedoci toga dogadjaja.

Uspe devojka da na otmen nachin ubedi svog verenika da joj kupi prsten od 2900 eura i sada se ja pitam: What is her secret? :cool:
Za nju je to uspeh ali za verenika, hmmm... dosta se zaduzio a tek je poceo da radi.

E sada... njegova majka (buduca svekrva) naravno se zabrinula za sina i pre nego shto su kupili taj prsten htela je da ih preduhitri i kupi ona sama prsten ali po svom ukusu. Medjutim kako je prsten staromodan i nije dovoljno bombastichan :per: verenica se zahvalila i vratila ga buducoj svekrvi.
Posle toga je verenica dobila glavobolju i nije mogla da spava jer nece dopustiti da joj njen prsten koji ce nositi dozivotno drugi bira. Pogotovu ne takvog kroja.
Sama je procenila materijalnu vrednost svekrvinog prstena cim ga je videla :per:

Al ajd trachevi na stranu imam tri pitanja za muskarce (naravno devojke, zene su dobrodoshle sa svojim komentarima)

Mushkarci, da li smatrate da je vredno potroshiti 2900 eura na prsten?

Da li biste to uradili, kada bi vas vasha devojka, verenica, zena zamolila?

Po mom mishljenju to je visoka suma za prsten...kako li ga je omadjijala da to uradi?

Napomena: Verenik ima prilichno dobru pocetnu platu , ali nishta senzacionalno.
Ona je student, trenutno nema svoje izdrzavanje.
Pa kad je konj....ups vredjam jadnu zivotinju...ovce sluze za sisanje...au opet ja...nemam reci...Obozavam te sto bi za p...u dali i kucu i imanje...Valjda je to ljubav....a njoj svaka cast ruku da joj pruzis...proci ce bolje od bilo koje kojoj je dovoljna setnja po mesecini sa kesom kokica...Samo uradila je eto to i na stetu drugih koje ce sresti u zivotu...Kad se rastanu a garant hoce jednom, sledeca nece dobiti ni cvonjka...nece njega vise niko zeznuti...
 
Pa kad je konj....ups vredjam jadnu zivotinju...ovce sluze za sisanje...au opet ja...nemam reci...Obozavam te sto bi za p...u dali i kucu i imanje...Valjda je to ljubav....a njoj svaka cast ruku da joj pruzis...proci ce bolje od bilo koje kojoj je dovoljna setnja po mesecini sa kesom kokica...Samo uradila je eto to i na stetu drugih koje ce sresti u zivotu...Kad se rastanu a garant hoce jednom, sledeca nece dobiti ni cvonjka...nece njega vise niko zeznuti...

i ja ih obozavam :zaljubljena: :rumenka:
 
Nešto ti nije jasno? Ne samo: "Carica", "hoću i ja jedan.", "treba da nam drži lekcije" (da ne spominjem pile koje je zamal napisalo esej u odbranu dotične verenice), već i 'negativne' poput dugarice koja otvara temu, tebe koja bi joj lupila šamar i, pre svih ostalih, kako to doživljava svekrva: sve su to reakcije koje toliko podilaze sujeti da je cena od 3K jura prava sitnica, jer je efekat neprocenjiv; neke stvari se ne mogu kupiti, za ostalo tu su laki keš krediti.
 
Poslednja izmena:
Muskarci zaboravili da zena kosta.....ne kao za odrzavanje....

Btw, sve vreme jednostrano gledamok kao ON je dao silne ajvare za NJEN prsten. Pitanje može i ovako da glasi (a život me je tome BAŠ naučio!) - ZAŠTO je on dao tolike pare za prsten, tj. tko zna šta kani i šta će ona tokom života spoznati. O njemu. Prsten je prejeftin za ono što je čeka. Možda. Zato, ne pačajmo se u stvari koje nas se ne tiču. Ili bar - ne bi trebalo da nas se tiču.
 
neki kazu...da je u redu...kao on je hteo da joj kupi njoj se svideo bash taj..i niko nema sad prava da tu kudi i drzi rpdiike da li je dobro ili loshe...za mene....nije lepo..jer,ako vec nekog volis,a znas da ima prosecnu platu...zar se ne bi osecala loshe da nosis na ruci neku kamencugu a da covek kojeg volis mora da radi prekovremeno jer se zaduzio,za tu kamencugu? To je po meni sebicno....
 
neki kazu...da je u redu...kao on je hteo da joj kupi njoj se svideo bash taj..i niko nema sad prava da tu kudi i drzi rpdiike da li je dobro ili loshe...za mene....nije lepo..jer,ako vec nekog volis,a znas da ima prosecnu platu...zar se ne bi osecala loshe da nosis na ruci neku kamencugu a da covek kojeg volis mora da radi prekovremeno jer se zaduzio,za tu kamencugu? To je po meni sebicno....

Jesi sigurna da ga ona voli?
 
Jesi sigurna da ga ona voli?

Mislim da ni on nju ne voli. Pazi sad razradu. Jer da on nju voli on bi je ubedio da negde otputuju za te novce. Ovako, on nešto garantovano skriva (možda je zaljubljen u njenu tetku ili sestru, prsten krije magiju, Razumete!) Tako da niti ona voli njega (ona želi samo da pokaže prsten devojci koja je sada sa dečkom kojeg je ona zapravo volela, a ne zna da se ta devojka i njen bivši nikada neće venčati jer je ona njemu polusestra ali to će saznati na 7. strani ove teme) niti on voli nju. A sem toga pravi se da je siromašan i nije radio prekovremeno, nego diluje gudru, ali to će se kasnije saznati. Plus, utorkom i četvrtkom se viđa sa Floresitom, a ovoj sa kamenčugom (na prstu, ne u bubregu, za sada) prijavljuje terenski rad. Tako ja mislim
 
Mislim da ni on nju ne voli. Pazi sad razradu. Jer da on nju voli on bi je ubedio da negde otputuju za te novce. Ovako, on nešto garantovano skriva (možda je zaljubljen u njenu tetku ili sestru, prsten krije magiju, Razumete!) Tako da niti ona voli njega (ona želi samo da pokaže prsten devojci koja je sada sa dečkom kojeg je ona zapravo volela, a ne zna da se ta devojka i njen bivši nikada neće venčati jer je ona njemu polusestra ali to će saznati na 7. strani ove teme) niti on voli nju. A sem toga pravi se da je siromašan i nije radio prekovremeno, nego diluje gudru, ali to će se kasnije saznati. Plus, utorkom i četvrtkom se viđa sa Floresitom, a ovoj sa kamenčugom (na prstu, ne u bubregu, za sada) prijavljuje terenski rad. Tako ja mislim

Iako je to ironija, mislim da ce zaista tako da ispadne.
 
Par mojih drugarica i ja smo svedoci toga dogadjaja.

Uspe devojka da na otmen nachin ubedi svog verenika da joj kupi prsten od 2900 eura i sada se ja pitam: What is her secret? :cool:
Za nju je to uspeh ali za verenika, hmmm... dosta se zaduzio a tek je poceo da radi.

E sada... njegova majka (buduca svekrva) naravno se zabrinula za sina i pre nego shto su kupili taj prsten htela je da ih preduhitri i kupi ona sama prsten ali po svom ukusu. Medjutim kako je prsten staromodan i nije dovoljno bombastichan :per: verenica se zahvalila i vratila ga buducoj svekrvi.
Posle toga je verenica dobila glavobolju i nije mogla da spava jer nece dopustiti da joj njen prsten koji ce nositi dozivotno drugi bira. Pogotovu ne takvog kroja.
Sama je procenila materijalnu vrednost svekrvinog prstena cim ga je videla :per:

Al ajd trachevi na stranu imam tri pitanja za muskarce (naravno devojke, zene su dobrodoshle sa svojim komentarima)

Mushkarci, da li smatrate da je vredno potroshiti 2900 eura na prsten?

Da li biste to uradili, kada bi vas vasha devojka, verenica, zena zamolila?

Po mom mishljenju to je visoka suma za prsten...kako li ga je omadjijala da to uradi?

Napomena: Verenik ima prilichno dobru pocetnu platu , ali nishta senzacionalno.
Ona je student, trenutno nema svoje izdrzavanje.


Nije mi jasno zbog cega je insistirala na toliko skupom prstenu...
 

Back
Top