Drugarica ubedila verenika da joj kupi prsten od 2900 eura

Идиотизам. Но, мене занима нешто друго. Шта ради са тим прстеном од 3,000€?
Држи га у сефу? Хистерично дрма друге људе показујући им парче метала? Залаже га када се задужи у кладионици?

Или, можда... срамота је да одбије дар љубљене јој особе. :mrgreen:

Nisi mozda razmotrio opciju da ga jednostavno devojka nosi na ruci:p?

Slazem se ja sa tim da bi trebalo svi da znamo sta nam ne odgovara ali ne bi valjda dosao skoro do oltara sa devojkom koja ti ne odgovara? Ako si vec u dugoj, lepoj vezi sa njom i ona ti je srodna po bitnim pitanjima nije valjda da bi dobila korpu zbog oblika ili cene prstena? Meni je to tako nebitna sitnica...ono ni ja ne volim fudbal pa mi ne smeta momak koji zeli da ima dres nekog kluba...uh zapetljala sam se:rumenko:. Zelela sam samo da kazem da smo svi mi razlicitih preferencija ali da to nije lose, moze da deluje kao sladak zacin, kakva bi to uopste veza bila ako bi po svakom pitanju isto mislili...
 
Nisi mozda razmotrio opciju da ga jednostavno devojka nosi na ruci:p?

Slazem se ja sa tim da bi trebalo svi da znamo sta nam ne odgovara ali ne bi valjda dosao skoro do oltara sa devojkom koja ti ne odgovara? Ako si vec u dugoj, lepoj vezi sa njom i ona ti je srodna po bitnim pitanjima nije valjda da bi dobila korpu zbog oblika ili cene prstena? Meni je to tako nebitna sitnica...ono ni ja ne volim fudbal pa mi ne smeta momak koji zeli da ima dres nekog kluba...uh zapetljala sam se:rumenko:. Zelela sam samo da kazem da smo svi mi razlicitih preferencija ali da to nije lose, moze da deluje kao sladak zacin, kakva bi to uopste veza bila ako bi po svakom pitanju isto mislili...

Љубав се не исказује парама. ;)
Једно је куповина дарова или у овом случају прстена а потпуно друго куповина особе. :)
 
Љубав се не исказује парама. ;)
Једно је куповина дарова или у овом случају прстена а потпуно друго куповина особе. :)

Ma sve je to u redu ali kako mi mozemo znati da je on nju kupio kao osobu? Ja sam mozda previse jednostavna ali ne vidim neku losu nameru ili skriven znacaj u ovoj prici. Devojka je mastala o lepom prstenu momak je zeleo da joj udovolji i da je obraduje i za mene se prica tu zavrsava. Ima nas razlicitih i mozda ona nikada ne bi dala novac na nesto na sta mi rado dajemo. Ko sam onda ja da joj lepim etikete da je ona gold digger, stvarno ne razumem:(...
 
E ovde je sve receno..u tome je problem sto se vi same vrednujete kroz novac a tvrdite da niste sponzoruse..svi dobro znamo da je svaka devojka 50-100e koliko ih je mogo imati za 2900e..dakle lose ulozen novac..iako je vrlo verovatno da ga je navatala na sex ili se papucarski zaljubio..ti nam stavljas do znanja da postoje i neke koje vrede manje neke vise po procenama muskaraca..po onim pametnim ona nama treba placati sto je dobro torbamo..i sto tolerisemo njenu 99% nesposobnost za samostalan zivot

koliko sam ja informisana, cena verenickog prstena treba da iznosi 2-3 verenikove plate
 
Ma sve je to u redu ali kako mi mozemo znati da je on nju kupio kao osobu? Ja sam mozda previse jednostavna ali ne vidim neku losu nameru ili skriven znacaj u ovoj prici. Devojka je mastala o lepom prstenu momak je zeleo da joj udovolji i da je obraduje i za mene se prica tu zavrsava. Ima nas razlicitih i mozda ona nikada ne bi dala novac na nesto na sta mi rado dajemo. Ko sam onda ja da joj lepim etikete da je ona gold digger, stvarno ne razumem:(...
Па добро... ако су обоје срећни, онда супер. :)
 
daj sliku prstena verovatno je neki tresh. ok neki dijamant nesto ali bez veze!!!

ali verenicki valjda bira muskarac a ne zena, a on treba da ume da pogodi ukus..?? je l taj obicaj shiri na zapadu nego kod nas? cini mi se da je odatle ta tradicija

ili zajedno gledaju a on se isprsi..

koliko sam shvatila citajuci za kupovinu vrednog nakita treba se prvo dobro informisati da te ne oderu ako ne mora ?
 
Jeste, mnoco znaci kad je muskarac lako upravljiv....lakse se izvoze krivine, iskljuci se dok drugi puni rezervoar.....lakse se uparkirava.....redovno salje na servis ili se menja ako je skup za odrzavanje.....

A "koliko me ceni" je zanimljiva jezicka struktura koja opisuje taj zenski fenomen oznacavanja upravljivosti muskarca. Da li je servo ili ne, da li sa prsticem ili moras da ga motas sa onim cuvenim zvukovima, galamom i skripom , dok ne postane upravljiv i ne skrene na putanju koja mu je nametana.

Sedista na vozacevom mestu moraju biti podesena na njenu visinu , i dubinu, nikako na svekrvinu ili neku univerzalnu, sto je ono cuveno "mora da prilagodi muskarca sebi,da joj bude potaman...."

Kocenje je takodje vazno kao i upravljivost, i tu zena procenjuje muskarca u situacijama kad ga upravljivo navodi na nizbrdicu , bez poledice, i u kljucnom trenutku iskljucuje servo, maksimalizuje buku i skripu, mota levo , pa desno , pa levo , pa desno, sa jasnim zahtevom da posle takvih zanosenja bude dovoljan lagani dodir na rucnu , pa da se vozani ukopa u mestu.
Svaki trag kocenja se uzima kao neupravljivost, mala je stvar serije i modela, veliki trag je vec neprihvativ jer cesto zena u poslednjem trenutku shvati da zeli da stane i odustane.

Tu je i zastita od kradje...sa relativno vecim i skupljim kristalom , osim zastrasivanja lopovica, jaci je i sistem zakljucavanja i blokiranja sistema...Neko bi rekao da je obratno , da ce to biti teret za stalno uvodjenje novih "sistema upravljanja i zastite" , medjutim nije...samo se pozove na vec ugradjeni sistem sa recima "odavno mi nisi nista poklonio,jel me to vise ne volis" dok se prsten javlja kao polazna $ osnova...manja osnova, manja i ljubav...

Tesko vozilu koje ne pali na prvu ujutru.....ne menja se karburator ili akumulator, menja se vozilo....
 
Jeste, mnoco znaci kad je muskarac lako upravljiv....lakse se izvoze krivine, iskljuci se dok drugi puni rezervoar.....lakse se uparkirava.....redovno salje na servis ili se menja ako je skup za odrzavanje.....

A "koliko me ceni" je zanimljiva jezicka struktura koja opisuje taj zenski fenomen oznacavanja upravljivosti muskarca. Da li je servo ili ne, da li sa prsticem ili moras da ga motas sa onim cuvenim zvukovima, galamom i skripom , dok ne postane upravljiv i ne skrene na putanju koja mu je nametana.

Sedista na vozacevom mestu moraju biti podesena na njenu visinu , i dubinu, nikako na svekrvinu ili neku univerzalnu, sto je ono cuveno "mora da prilagodi muskarca sebi,da joj bude potaman...."

Kocenje je takodje vazno kao i upravljivost, i tu zena procenjuje muskarca u situacijama kad ga upravljivo navodi na nizbrdicu , bez poledice, i u kljucnom trenutku iskljucuje servo, maksimalizuje buku i skripu, mota levo , pa desno , pa levo , pa desno, sa jasnim zahtevom da posle takvih zanosenja bude dovoljan lagani dodir na rucnu , pa da se vozani ukopa u mestu.
Svaki trag kocenja se uzima kao neupravljivost, mala je stvar serije i modela, veliki trag je vec neprihvativ jer cesto zena u poslednjem trenutku shvati da zeli da stane i odustane.

Tu je i zastita od kradje...sa relativno vecim i skupljim kristalom , osim zastrasivanja lopovica, jaci je i sistem zakljucavanja i blokiranja sistema...Neko bi rekao da je obratno , da ce to biti teret za stalno uvodjenje novih "sistema upravljanja i zastite" , medjutim nije...samo se pozove na vec ugradjeni sistem sa recima "odavno mi nisi nista poklonio,jel me to vise ne volis" dok se prsten javlja kao polazna $ osnova...manja osnova, manja i ljubav...

Tesko vozilu koje ne pali na prvu ujutru.....ne menja se karburator ili akumulator, menja se vozilo....

Oh Boze...slatka ti je prica, mastovita ali ovo je najgora generalizacija koju sam u zivotu cula. Ili ja nisam zena ili ovo sto si ti ispricao vazi za tu i tamo poneku zenu, nije ovo nikakvo pravilo i mi uopste nismo takve vestice kakvim nas tranziciona zemlja tezi da napravi. Ovo sto si napisao me asocira na onu arhaicnu "uzmi budalu da mu sudis" a ja potpisujem da vecina zena tezi sasvim drugacijem modelu muskarca od neke mamine maze sa kojom mozemo da radimo sta zelimo. Naravno da nisu sve zene iste, moguce da postoje primerci zenskog roda slicni navedenom primeru ali praksa pokazuje da postoje kompletne osobe i postoje mekusci koji mogu biti kako muski tako i zenski primerci...:cao:
 
Par mojih drugarica i ja smo svedoci toga dogadjaja.
Uspe devojka da na otmen nachin ubedi svog verenika da joj kupi prsten od 2900 eura i sada se ja pitam: What is her secret? :cool:
Za nju je to uspeh ali za verenika, hmmm... dosta se zaduzio a tek je poceo da radi.
E sada... njegova majka (buduca svekrva) naravno se zabrinula za sina i pre nego shto su kupili taj prsten htela je da ih preduhitri i kupi ona sama prsten ali po svom ukusu. Medjutim kako je prsten staromodan i nije dovoljno bombastichan :per: verenica se zahvalila i vratila ga buducoj svekrvi.
Posle toga je verenica dobila glavobolju i nije mogla da spava jer nece dopustiti da joj njen prsten koji ce nositi dozivotno drugi bira. Pogotovu ne takvog kroja.
Sama je procenila materijalnu vrednost svekrvinog prstena cim ga je videla :per:
Al ajd trachevi na stranu imam tri pitanja za muskarce (naravno devojke, zene su dobrodoshle sa svojim komentarima)
Mushkarci, da li smatrate da je vredno potroshiti 2900 eura na prsten?
Da li biste to uradili, kada bi vas vasha devojka, verenica, zena zamolila?
Po mom mishljenju to je visoka suma za prsten...kako li ga je omadjijala da to uradi?
Napomena: Verenik ima prilichno dobru pocetnu platu , ali nishta senzacionalno.
Ona je student, trenutno nema svoje izdrzavanje.

Meni su svekrva i svekar kupili dijamantski prsten za veridbu...:rumenko:
Ja ga merila po prstu na desnoj ruci, pa kad smo se venčali, prebacila na levu... a ono velik... stalno mi spada, a i zaboravljam ga često... pa je sada u fioci...
Burme smo mi birali, i iskreno burma mi je mnogo lepša... nju nosim stalno...

Mm bi uradio ono što je shodno njegovim mogućnostima da ga zamolim za tako nešto...
Malo si bzvz postavila pitanje...

Ali mislim da to i nije loša investicija... jer to uvek drži cenu...;)
 
Poslednja izmena:
Mushkarci, da li smatrate da je vredno potroshiti 2900 eura na prsten?
NE NE NE
Da li biste to uradili, kada bi vas vasha devojka, verenica, zena zamolila?
NE. Ne bih pristao cak i po cenu raskida veze.
Po mom mishljenju to je visoka suma za prsten...kako li ga je omadjijala da to uradi?
Inace za mene (stipsu) je visoka svaka cena preko 500e za prsten. Ma i to je puno.
Zene sta je vama. To je samo prsten. :roll:
Kako ga je omadjijala ???
Glupa je ona sto je terala decka da baca toliki kes zbog prstena.
A on gluplji sto je pristao.
Napomena: Verenik ima prilichno dobru pocetnu platu , ali nishta senzacionalno.
Ona je student, trenutno nema svoje izdrzavanje.
Neka joj mama i tata kupe prsten od 5000e kad toliko voli prstenje.
Bezobrazna devojka.
 
Poslednja izmena:
au pa taj covek je teska budala,u srpskim uslovima,sa sve dobrom pocetnom platom (koja pretpostavljam da nije ni blizu cene prstena) da pljune pare za nesto sto sutra moze da se izgubi na ulici,da te zaustavi neko u mracnom prolazu i otme i tako....

zapravo u bilo kojim uslovima dati toliko para za prsten meni nije bas najnormalnije...to je jedna od onih precenjenih dobara,kojima posle jedne tacke jednostavno ne mozes vise dizati cenu,bar ne ako se ja pitam :lol:

2900 eura je dosta para i mogo je pametnije da ulozi u namastaj za kucu,opremu,sta ti ja znam vec koji su mi planovi.

a iskreno da se meni tip pojavi sa prstenom od 2900 eura,zabrinula bih se i dobro bih se zamislila sta li ce i kako da bude sa nasim finansijama u buducnosti kad on tako tupavo moze da se isprsi za glupost kao sto je prsten.znaci zdravo,cao...malogradjanska posla koja ljubav mere parama a traume iz detinjstva lece bizarno skupim stvarima.
 
Par mojih drugarica i ja smo svedoci toga dogadjaja.

Uspe devojka da na otmen nachin ubedi svog verenika da joj kupi prsten od 2900 eura i sada se ja pitam: What is her secret? :cool:
Za nju je to uspeh ali za verenika, hmmm... dosta se zaduzio a tek je poceo da radi.

E sada... njegova majka (buduca svekrva) naravno se zabrinula za sina i pre nego shto su kupili taj prsten htela je da ih preduhitri i kupi ona sama prsten ali po svom ukusu. Medjutim kako je prsten staromodan i nije dovoljno bombastichan :per: verenica se zahvalila i vratila ga buducoj svekrvi.
Posle toga je verenica dobila glavobolju i nije mogla da spava jer nece dopustiti da joj njen prsten koji ce nositi dozivotno drugi bira. Pogotovu ne takvog kroja.
Sama je procenila materijalnu vrednost svekrvinog prstena cim ga je videla :per:

Al ajd trachevi na stranu imam tri pitanja za muskarce (naravno devojke, zene su dobrodoshle sa svojim komentarima)

Mushkarci, da li smatrate da je vredno potroshiti 2900 eura na prsten?

Da li biste to uradili, kada bi vas vasha devojka, verenica, zena zamolila?

Po mom mishljenju to je visoka suma za prsten...kako li ga je omadjijala da to uradi?

Napomena: Verenik ima prilichno dobru pocetnu platu , ali nishta senzacionalno.
Ona je student, trenutno nema svoje izdrzavanje.

Da pokusa da me ubedi da srokam 2900e na prsten?Sutnuo bih je...To znaci da je materijalista.
 
Mushkarci, da li smatrate da je vredno potroshiti 2900 eura na prsten?

Naravno da nije.

Da li biste to uradili, kada bi vas vasha devojka, verenica, zena zamolila?

Naravno da ne bi.

Po mom mishljenju to je visoka suma za prsten...kako li ga je omadjijala da to uradi?

Kratko i jasno, devojka je teska sponzorusa, a momak joj je debil.
Sta je tu tesko da se razume. Onaj koji u takvoj vezi prepoznaje ljubav je jos veci.
 

Back
Top