Quantcast

Drugarica pita da li prvi put treba da bude sa kondomom ili bez

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.010
Moram pronaći ovaj video, može biti zabavno gledati. Uz to uopće ne mislim loše.
Samo što mnogi muškarci danas to više ne žele biti zaštićeni za vrijeme odnosa, a ja se sa tim potpuno ne slažem. Kondom je važan.
Tacno je,da je kondom vazan.Ali istina je,i da je bez kondoma sladje.!Ako devojka voli svog mladica,ona ce uzimati pilule za lilule,da njemu bude lepo.

thebrightestday

Početnik
Poruka
10
Dakle sad pitanje moze da bude i kad nekog volite sta onda,mladic bi sa kondomom,devojka bez,ili obrnuto,sta u takvom slucaju,ako on ne koristi kondom,ona ostane nakon nekog vremena trudna
Pitanja je hiljadu na ovu temu i kao sto rekoh ovo treba da se uci u skoli.

Nakon sto nauce sta znaci rizik od nezasticenog odnosa i kako se zastiti (i eventualno ako zele porodicu, a dovoljno su samostalni za to) onda se dalje dogovoaraju sa partnerom kada i kako koristiti ili ne koristiti kondom.

bajker011

Početnik
Poruka
35
Mislim da ne treba da bude prvi put sa kondomom.. niti sa bilo kakvom hemijom. Partneri moraju da osete šta je to seks, detalje, kako reaguju njihova polna čula. o čemu se tu radi.. Nažalost, mislim da je ogroman deo današnjeg sveta paranoičan u pizdu materinu. Imam utisak da svi gledaju na seks kao na.. daj da to tehnički odradim.. sa zaštitom naravno, jer je i to deo liberalnog sveta gde je dolar glavni igrač i gde i ja doprinosim finansijskom obrtu kapitala.. Strašno. Nema diskusije. Dok se ne vratimo majci prirodi.. goli, sa podignutom kurčinom i vlažnom vaginom i trčimo po plaži.. nema slasti.. Pa nije ti napisano u uputstvu kompanije, koja danas, na žalost zamenjuje i prirodu i sve ostalo, da mora kondomom prvi seks.. da se ništa ne oseti i da na kraju ti mladi ljudi postanu zombiji jer će se gaditi da bez kondoma se pojebu.. strašno..

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.105
Mislim da ne treba da bude prvi put sa kondomom.. niti sa bilo kakvom hemijom. Partneri moraju da osete šta je to seks, detalje, kako reaguju njihova polna čula. o čemu se tu radi.. Nažalost, mislim da je ogroman deo današnjeg sveta paranoičan u pizdu materinu. Imam utisak da svi gledaju na seks kao na.. daj da to tehnički odradim.. sa zaštitom naravno, jer je i to deo liberalnog sveta gde je dolar glavni igrač i gde i ja doprinosim finansijskom obrtu kapitala.. Strašno. Nema diskusije. Dok se ne vratimo majci prirodi.. goli, sa podignutom kurčinom i vlažnom vaginom i trčimo po plaži.. nema slasti.. Pa nije ti napisano u uputstvu kompanije, koja danas, na žalost zamenjuje i prirodu i sve ostalo, da mora kondomom prvi seks.. da se ništa ne oseti i da na kraju ti mladi ljudi postanu zombiji jer će se gaditi da bez kondoma se pojebu.. strašno..
Ima i ono kad je on ubedjen da zna da rukovodi kondomom i da kondom neće pući,jer se plaši trudnoće.

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
11.947
Šta mislite,
drugarica pita,
ako je nevina devojka u pitanju,da li njen i njenog dečka prvi seks treba da bude bez kondoma ili sa kondomom?
Bez obzira na to da li je dečko nevin ili nije.
Kondom je obavezan u svakoj situaciji tokom seksa posebno ako je prvi put.
Druga stvar je ako je prvi put to u braku tada kondom nije potreban.

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.010
Moderna mira5 -- Prvi seks u zivotu svake devojke,pamti se do kraja zivota.Taj prvi seks,treba devojka da oseti pulsiranje nabreklog penisa,u svojoj utrobi.Taj osecaj,kada goli penis,zivo vruce meso muskarca,sa nabreklim zilama,udje u devojacko cvrsto zagorelo za seksom telo,ne moze se porediti
ni sa jednim drugim,telesnim uzitkom.Devojka treba da proguta pilulu,i bez straha da se poda muskarcu,koji ce je svojim mocnim penisom,odneti
do samih vrhova seksualne slasti.!

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.105
Moderna mira5 -- Prvi seks u zivotu svake devojke,pamti se do kraja zivota.Taj prvi seks,treba devojka da oseti pulsiranje nabreklog penisa,u svojoj utrobi.Taj osecaj,kada goli penis,zivo vruce meso muskarca,sa nabreklim zilama,udje u devojacko cvrsto zagorelo za seksom telo,ne moze se porediti
ni sa jednim drugim,telesnim uzitkom.Devojka treba da proguta pilulu,i bez straha da se poda muskarcu,koji ce je svojim mocnim penisom,odneti
do samih vrhova seksualne slasti.!
Nije sve u tome.Pokazite se u ljubavi,a ne samo u seksu.Kad trebaju da se prave bebe nema Vas na vidiku.

Baad_Boy

Domaćin
Poruka
4.369
Šta mislite,
drugarica pita,
ako je nevina devojka u pitanju,da li njen i njenog dečka prvi seks treba da bude bez kondoma ili sa kondomom?
Bez obzira na to da li je dečko nevin ili nije.
Vecito pitanje koje muci sve generacije,
Iz serijala drugarica pita, krsta odgovara.
Sa filozofskog aspekta sta bi bilo da je kondom koriscen u noci kada je Mita hromozon oplodio jajnu celiju u cijoj je kosmickoj centrifugni nastala drugarica pita.
Hromozon Mita jer drugarica nije mogla nastati iz obicnog xy hromozona.
Dakle da je hromozon Mita sprecen kondonom najpre neb bilo serijala drugarica pita. Rimovanja bez.

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.105
Vecito pitanje koje muci sve generacije,
Iz serijala drugarica pita, krsta odgovara.
Sa filozofskog aspekta sta bi bilo da je kondom koriscen u noci kada je Mita hromozon oplodio jajnu celiju u cijoj je kosmickoj centrifugni nastala drugarica pita.
Hromozon Mita jer drugarica nije mogla nastati iz obicnog xy hromozona.
Dakle da je hromozon Mita sprecen kondonom najpre neb bilo serijala drugarica pita. Rimovanja bez.
Ti svakako ne bi koristio kondom?

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.105
hahahahaha... ne bih se kladio da žene koje su rodile decu zaostaju u traženju k......ca od slobodnih devojaka.. ili ja živim u nekom drugom svetu.. hahahaha... Moj je utisak da dok šeta sa bebom i mužem .. pogled joj samo šara po meni.. odozgo na dole.. hm
Ja sam čula da postoje devojke koje rode i ne prodje 8 meseci od porodjaja one opet trudne.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.