DRUGARI HITNO JE POMOZITE MI PLIIIIZ

drugari kupio sam nov fon povezao preko usb na komp i piise mi da nece da mi formatira disk f i da ima i/o device error, to je neki input output pomozite mi sta da radim?

a da ti prvo pročitaš uputstvo?
za pojedini hardver prvo treba instairati potrebne drajvere pa tek onda priključiti tj tek će tada biti pravilno detektovani
a po neki put hardver treba biti prvo uključen pa ignorisati sve sistemske poruke dok se instalacija drajvera ne obavi
znači piše u uputstvu
 
a da ti prvo pročitaš uputstvo?
za pojedini hardver prvo treba instairati potrebne drajvere pa tek onda priključiti tj tek će tada biti pravilno detektovani
a po neki put hardver treba biti prvo uključen pa ignorisati sve sistemske poruke dok se instalacija drajvera ne obavi
znači piše u uputstvu

pa ne piise nista drugar, sta da radim pliiiiiiiiiz mi pomozi
a vidis, isti usb odgovara i mom starom telefonu i to radi
 
pa ne piise nista drugar, sta da radim pliiiiiiiiiz mi pomozi
a vidis, isti usb odgovara i mom starom telefonu i to radi

Pa stari fon je na spisku kompatibilnog USB hardvera, ovaj nije
za početak resetuj računar (neki put se zaglupi pa neće da ponovi proces) kao i telefon pa probaj "naživo" još jedanput
a ako neće ni tad, onda lepo vidi dal imaš prateći CD sa drjaverima mada čisto sumnjam sve se to očerupa pre prelaska granice pa ti je jedino rešenje da nadješ na sajtu proizvodjača ako je nešto specifično
 
Pa stari fon je na spisku kompatibilnog USB hardvera, ovaj nije
za početak resetuj računar (neki put se zaglupi pa neće da ponovi proces) kao i telefon pa probaj "naživo"
a ako neće ni tad, onda lepo vidi dal imaš prateći CD sa drjaverima mada čisto sumnjam sve se to očerupa pre prelaska granice pa ti je jedino rešenje da nadješ na sajtu proizvodjača ako je nešto specifično

neeeeemam a kupio sam ga u vip=u znaas... a vidis resetovao sam i sta ti je to nazivo? sta da trazim na sajtu?
 
prvo i osnovno napisi koji telefon i koji operativni sistem imas
drugo,neki telefoni treba da se prebace u data transfer mod , da bi pristupao memoriji telefona i mem. kartici
trece,drajveri,udji u device manager ,vidi ako je nesto pod znakom pitanja ili uzvika,to je bez drajvera ,desni klik na to i install driver ,ako ne nadje juris po netu i instaliras
 

Back
Top